Pełny kurs świadomego śnienia

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Jendrek
Infrzak
Posty: 81
Rejestracja: pt lip 16, 2010 10:03 am
Kontakt:

Re: Pełny kurs świadomego śnienia

Post autor: Jendrek »

Myślę ze naukowcy pomylili kierunki, sny i świadome sny nie powstają w mózgu. Mózg je tylko przetwarza, ale nie tworzy, a to jest istotna różnica. Pozdrawiam
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Pełny kurs świadomego śnienia

Post autor: Korybut »

Nie wiem co robię źle. Ostatnio w przeciągu tygodnia dwa razy podczas snu zadawałem sobie pytanie czy to sen i śniąc robiłem testy rzeczywistości. Niestety moja postać we śnie dochodziła do wniosku, że to co się dzieje to nie sen tylko świat rzeczywisty i w dobre spałem sobie dalej. Trochę to irytujące gdyż moje sny są naprawdę bardzo realistyczne mimo mnogości fantastycznych i abstrakcyjnych sytuacji.
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Pełny kurs świadomego śnienia

Post autor: ADAX »

Dobrym testem jest np. próba zmiany przedmiotu na inny, przenikanie ręki przez ścianę itp. Raczej nie mam z tym problemów, bo w moich snach występujące na co dzień rzeczy sa w innych miejscach, lub mają inna postać. Ale warto takie testy także wykonywać na jawie.
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Pełny kurs świadomego śnienia

Post autor: Korybut »

z tego co pamiętam po przebudzeniu to we śnie próbowałem zmaterializować cokolwiek nienaturalnego na niebie. Rozglądałem się, wyglądałem poza budynki i niestety nic nie widziałem.
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”