Sen proroczy

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Baalii
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 18, 2013 1:14 pm

Re: Sen proroczy

Post autor: Baalii »

Ja też miewam takie sny, praktycznie wszystkie sie spełniły. Teraz nawet niedawno miałem sen troche dziwny jak dla mnie ale czuje ze sie spełni, mianowicie śniła mi sie sytuacja taka że dzwoniła do mnie dziewczyna znaczy sie moja była ale mniejsza o wiekszą i powiedziala mi że uderzył ją były chlopak i płakała mi przez telefon, i mówiła że powiedziała mu że byłem u niej w niedziele na to ja odparłem "trzeba było powiedziec że byłem po bluze i że nic miedzy nami nie było" i poprosila mnie o pomoc. potem rozmawialem z tym gosciem przez telefon w tym samym snie. najpierw uznalem to za zwykly sen, ale teraz mysle ze to jest sen proroczy bo w ta niedziele faktycznie bylem u niej i wzialem bluze ktora kiedys tam zostawilem. Dziwne sa te sny ale sie spelniaja.. a jak juz taka sytuacja pojawi sie w rzeczywistosci to nagle przechodzi mnie zimny dreszcz i uswiadamiam sobie ze to mi sie juz snilo i wiedzialem ze to sie stanie, ale nic nie moge zrobic zeby ten sen zmienic wszystko dzieje sie tak samo...
Baalii
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 18, 2013 1:14 pm

Re: Sen proroczy

Post autor: Baalii »

jeszcze sie nie spelnilo ale mam przeczucie ze moze sie spelnic, nie wiem kiedy, moze jutro a moze za tydzien, tego nie jestem w stanie okreslic.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Sen proroczy

Post autor: s_virus »

Sny, które sprawdziły się "toczka w toczkę" miewam niezmiernie rzadko, bodaj trzy pamiętam w całym życiu. Natomiast symbolicznych mam masę. Okno, buty, wszy, patelnia, złodziej i w ciągu następnych dwóch - trzech dni , za każdym razem, nieoczekiwane wydarzenie. Swoją drogą chyba zacznę tworzyć jakis sennik, bo te, na które trafiam, to jacyś kretyni pisali.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Sen proroczy

Post autor: Zbyszek »

Ze snami proroczymi, to trochę jak z moja rozmowa mentalna , która dzisiaj przeprowadziłem z kolega w sklepie. Połączyło się nam jakoś i posnilem sobie na stojąco, rozbudowując  watek dziwnej dyskusji starymi wspomnieniami. W tym samym czasie, przyjechał do  do mojego domu właśnie ten kolega, zastając w nim  jedynie córkę. Przywiózł mi zapomniane rzeczy. Dobrze pamiętam jak nas połączyło pomimo 2 km odleglosci.. To było coś, jak wciągniecie się w fascynującą książkę, tyle ze jej treścią były wspomnienia ze spędzonych chwil z kolega.  Nie przedmioty , które przytaszczyl a cala masa rożnych wspomnień. Miałem wybór, które z nich kontynuować. Wybrałem te co mnie najbardziej interesowały w danej chwili.I tak to ze snami. My korzystamy ze świata mentalnego , zwanego po śmierci niebem, by sobie pogadać  w fizyku
Ostatnio zmieniony sob gru 21, 2013 12:57 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Baalii
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 18, 2013 1:14 pm

Re: Sen proroczy

Post autor: Baalii »

ten moj sen poprostu nie daje mi spokoju.. caly czas mi chodzi po glowie. nie wiem czy on sie wydarzy czy nie, ale mam wrazenie ze tak mialem tez inny sen ale to tylko urywek pamietam i tez jak przez mgle, jestem na klatce ona mi otwiera drzwi ja wchodze i ona mi mowi ze "nie dostaniesz buzi bo sie nie ogoliles" ja cos powiedzialem juz nie pamietam co a ona ze "oj zartuje" i koniec snu i to w krotkim terminie mialem oba. nie wiem dlaczego ale odkad zaczelismy sie spotykac coraz czesciej jakies wlasnie takie sny zaczalem snic.w niektorych z tych snow moze nie byly dokladnie pokazane momenty ale w wiekszosci pamietam cale sny i w niektorych pojawiala sie moja babcia, a w jednym nawet jej mieszkanie i moja byla juz teraz dziewczyna. nie wiem co mogly oznaczac. ale w 100% roznily sie od tych co rozmawialem z byla przez telefon na temat tej bluzy i to ze ja ktos uderzyl i od tego jak wchodzilem do niej do mieszkania. bo sny ktore pamietam wyraznie, musze sie domyslac co one znacza, a sny typu ten telefon i to jak do niej wchodze sa niewyrazne i takie maja wlasnie miejsce w rzeczywistym swiecie. nie wiem moze to glupio jest przyznac ale nawet napisalem do wrozki kiedys w sumie to bylo 2012r. z zapytaniem  o to czy bede mial dzieczyne i czy bede mial prace niedlugo, odpowiedziala ze mniej wiecej na lato 2013r. znajde dziewczyne oraz prace z ktorej nie bede zbytnio zadowolony. dodala tez ze w tej pracy bede mniej wiecej do grudniaa z dziewczyna 4 miesiace. dodala tez ze od kwietnia 2014r. dopiero znajde dziewczyne na cale zycie i za praca jakbym wyjechal do innego miasta. jak narazie z praca spelnilo sie w 100% i dziewczyna tez. napisalem tak z ciekawosci ostatnio do wrozki czy wyjdzie nam z ta dziewczyna to odpowiedz brzmiala ze teraz nie ale ze bedziemy razem do konca zycia. ona mieszka w lublinie bo tam studiuje i moze o to chodzilo wrozce ze tam bede mieszkal razem z nia i pracowal?  moze te sny wlasnie to oznaczaja? ja juz nie wiem co o tym myslec wszystkim.. dodam jedno, ja ja naprawde kocham i ona mi mowila ze tez i tez czuje ze to moze byc wlasnie ta na cale zycie. Przypomnial mi sie tez taki sen za nim w ogole jeszcze zaczalem jezdzic do lublina  do niej, za nim mnie tam w ogole zaprosila. Stoimy we trojke ja, moja byla i jej siostra w przedpokoju kolo takiego lustra, jest widno i wychodzilismy chyba gdzies, albo przyszlismy dopiero (nie wiem to dla mnie akurat nie jest jasne) i jej siostra sklada mi zyczenia urodzinowe moja byla mowi ze to dopiero za tydzien jej siostra zaczyna a sory myslalam ze dzisiaj, a ja mowie spoko spoko bedziesz pierwsza, ale jak mialem urodziny i bylem tam to mi siostra jej nie skladala zadnych zyczen. nie wiem moze to ma nastapic dopiero. poprostu zglupialem juz. ale najlepsze bylo to ze jak przyjechalem do niej pierwszy raz to przedpokoj i drzwi byly rozstawione dokladnie tak samo, lustro tez bylo w tym samym miejscu, poczulem sie jakbym znal juz to mieszkanie. a jakie jest Wasze zdanie?
Ostatnio zmieniony sob sty 04, 2014 12:11 am przez Baalii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Sen proroczy

Post autor: s_virus »

Pozwolę sobie powrócić do tematu, gdyż sny "prorocze" pojawiją się częściej i są coraz bliższe rzeczywistości. I tak z tych "lżejszych" wyśniłem sobie, że fotoradar zrobił mi zdjęcie. No to jeżdżę cholewa jak rasowy emeryt, ani o kapkę nie przekraczam i bach!. Za złe parkowanie dostałem. Naturalnie udokumentowali ten fakt zdjęciami. A teraz lepszy. Sniłem, że mam wypadek samochodem.Swoją drogą to moje wewnętrzne "ja" to ma niezłe poczucie humoru - Golfem 3-ką jechałem, nie cierpię tej zgnilizny. I jeżdżę jeden dzień, drugi, trzeci... Stres sięga zenitu, oczy, jak pająk, mam dookoła głowy i bach! Babsko chciało przejść przez ulicę - nie było tam pasów - i pcha wózek z dzieciakiem prosto mi pod samochód! No byłem od nich może za 2 metry jak się wpakowała na ulicę! Na szczęście jechałem powolutku (taki stres cholewa) i wystarczył szybki unik kierownicą. Mogłyby się dla równowagi przyśnić jakieś przyjemne kwestie z z przyszłości, bo się nerwowo wykończę :D.
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Sen proroczy

Post autor: robertcb »

To są sny prorocze poprzedzające zdarzenia o podobnym podłożu emocjonalnym,ale są też takie realistyczne,  gdzie dzieje się dokładnie to samo co wcześniej śni.Co do tej jazdy golfem 3 - to przykład codzienności któregoś z Twoich sobowtórów w świecie równoległym - poruszaliśmy ten temat o wątku o równoległych rzeczywistościach z Danutą.Chodzi o to że według kwantowej teorii wielu światów, gdy dokonujemy wyborów dzielimy się wraz z całym światem na tyle kopii, ile jest możliwych wyborów - tyle teorii.Niektórzy sądzą ponadto, że w snach za pomocą ich umysłów widzimy fragmenty z ich codziennego życia, np. własnie w jakiejś części światów równoległych jeździsz golfem 3.
Ostatnio zmieniony pt kwie 25, 2014 8:55 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Sen proroczy

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robertcb" data-cid="114069" data-time="1398459213">Chodzi o to że według kwantowej teorii wielu światów, gdy dokonujemy wyborów dzielimy się wraz z całym światem na tyle kopii, ile jest możliwych wyborów - tyle teorii.Niektórzy sądzą ponadto, że w snach za pomocą ich umysłów widzimy fragmenty z ich codziennego życia, np. własnie w jakiejś części światów równoległych jeździsz golfem 3.</blockquote>Ja się z tym nie zgadzam, bo ile takich światów powstawało by w każdej sekundzie? Ile takich światów powstało by od czasu pojawienia się człowieka. Mało z tego w każdym świecie przecież kolejne podejmowane decyzje też były by inne. Na dzień dzisiejszy powstała by już nieskończona liczba światów.A co snów proroczych, to można właśnie zmienić przyszłość i nie dochodzi do pewnych zdarzeń. Myślę, że jakoś potrafimy przewidzieć, to co się stanie, albo przeprowadzić analizę zdarzeń tyle, że w śnie mamy dostęp do znacznie większej ilości informacji. W jaki sposób, nie zastanawiałem się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”