Tworzenie rytu i zaklęcia

Magia i kulty magiczne
Adammasterek
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 30, 2009 5:09 pm
Kontakt:

Re: Tworzenie rytu i zaklęcia

Post autor: Adammasterek »

Witam!



Ostatnio dużo myślałem nad tym jaką profesję wybrać. Stwierdziłem, iż najlepiej odpowiada mi Battle Mage. Z prostej przyczyny: mogę napierdzielać mieczem i używać magii. W pewnym momencie byłem bliski zostania Druidem, lecz wtedy przyrost HP byłby mały (tylko 10 na level, u Battle Mage'a 20 na lvl). Oprócz tego jak wszyscy użytkownicy tego forum wiedzą, Druid specjalizuje się w zakleciach typu Healing. Rozważałem też zostanie Knight'em, albo Paladin'em, ale okazało się, że w Party już mamy Knight'a, a Paladynem jest mój brat. Więc mój wybór padł na Battle Mage'a. Mój obecny level to 79. Chciałbym przybliżyć wszystkim low-levelowcom na tym forum parę przydatnych spellów.



UWAGA!! Poniższe zaklęcia są skuteczniejsze wtedy, gdy zakupicie Magic Staff (+20 do Many i +5 do Kondycji) i Elven Necklace (+10 do Siły Woli).



FIREBALL - jedno z moich ulubionych spellów. Można je wykonać od 50 lvl. Bardzo przydatne w walce z orkami, bardzo skuteczne w walce przeciw żywiołakom lodu. Jest jednak jeden minus, a mianowicie zaklęcie to zużywa 100 punktów Many, więc albo darujesz sobie korzystanie z Fireball'a albo nakupisz sobie potionów.



RESTORE MANA - spell, który jest wręcz wymagany do tego, aby być prawdziwym Mage'em. Dresden_89: Jeśli uważasz się za dobrego Mage'a to powinieneś napisać w swym poście o tym zaklęciu żeby low-levelowcy nie dednęli gdzieś w lochach. Wracając do tematu spell ten prywraca 50 pkt. Many.



CDN...



Edycja Alyna: Zabawny jak pajac na sedesie. Nie masz nic mądrego do powiedzenia, to milcz.
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2009 9:04 pm przez Adammasterek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MAGIA”