Aargaroth

Duchy, Zjawy, Klątwy
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Aargaroth

Post autor: soudak040771 »

No tak soudaku, ale ilu mieliśmy już u nas demonologów-chałupników, ezgorcystów-prywaciarzy i całej innej masy specjalistów, których działalność sprowadzała się do wiary we własne siły. Nie wiem zatem jak sklasyfikować naszego nowego kolegę - jako kolejnego z gamy nadzwyczaj oświeconych czy może świeckiego egzorcystę...


W tego typu przypadkach , przeważnie chodzi o jedno... o pozyskanie dla swoich celów mocy mistycznych... Te ,, moce'' , mają ,,posłużyć '' danemu człowiekowi, do osiągnięcia przewagi nad innymi ludźmi... :)

Bardziej wtajemniczeni mają ,,magiczne'' stare księgi, z których czerpią swoją wiedzę. Czym starsza, tym dla nich jest bardziej wiarygodna... :)
wildeye
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:02 am
Kontakt:

Re: Aargaroth

Post autor: wildeye »

A teraz na poważnie. Jeśli wśród Was są osoby , które w pełni świadomie są w stanie się tam wybrać to zapraszam do dyskusji na temat wspólnego wyjazdu.



Aby nie być anonimowym internautą, powiem, że sam sporo podróżuję, dużo czytam i moja chęć wybrania się tam bierze się z mojej ciekawości poznania świata, a nie spotkania ducha/wiedźmy itp.



Jeżeli ktoś z Was będzie zainteresowany zapraszam do kontaktu via gg 1904150



Chciałbym podczas takiej wyprawy przygotować materiał fotograficzny, moje prace można zobaczyć googlając: czarna mucha



Pozdrawiam i zapraszam świadomych ludzi.



http://ustawiacz.pl/podglad.aspx?g=97c739e...6e-12e83d297f6e
Ostatnio zmieniony czw maja 27, 2010 9:21 am przez wildeye, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Aargaroth

Post autor: Lilith »

[quote name='soudak' post='69878' date='27 maj 2010 - 11:53']Osobiście brzydzę się tego typu wiedzą i jak dla mnie, nie musisz nic już pisać...[/quote]

:D no co ty powiesz ,a nasz papa Watykan wcale się to wiedzą nie brzydzi i już od paru dobrych lat szkoli coraz więcej egzorcystów i demonologów?!
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Aargaroth

Post autor: soudak040771 »

no co ty powiesz ,a nasz papa Watykan wcale się to wiedzą nie brzydzi i już od paru dobrych lat szkoli coraz więcej egzorcystów i demonologów?!


To że szkoli się szczurołapów na to, żeby wyłapywali szczury w większych miastach na całym świecie, to nie znaczy zaraz, że taki szczurołap się tych szczurów nie brzydzi... Jak dla mnie szczury są paskudne, nie wiem jak dla ciebie. Tak samo jest z tak jak to piszesz, naszym papa Watykanem... Tylko w tym przypadku nie chodzi o szczury :)
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Aargaroth

Post autor: Lilith »

[quote name='soudak' post='69884' date='27 maj 2010 - 13:56']To że szkoli się szczurołapów na to, żeby wyłapywali szczury w większych miastach na całym świecie, to nie znaczy zaraz, że taki szczurołap się tych szczurów nie brzydzi... Jak dla mnie szczury są paskudne, nie wiem jak dla ciebie. Tak samo jest z tak jak to piszesz, naszym papa Watykanem... Tylko w tym przypadku nie chodzi o szczury :)[/quote]

no ok

Może tylko zamiast się brzydzić,powinniśmy spróbować zaakceptować istnienie pewnych zjawisk od szczurów począwszy(ponieważ znam takich co twierdzą,że ich w zasadzie nie ma bo na co dzień nie widują)na demonach skończywszy.Może jednak coś w tym jest skoro ciągle na świecie szkoli się ludzi do walki z jednym i drugim ;)
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Aargaroth

Post autor: soudak040771 »

no ok

Może tylko zamiast się brzydzić,powinniśmy spróbować zaakceptować istnienie pewnych zjawisk od szczurów począwszy(ponieważ znam takich co twierdzą,że ich w zasadzie nie ma bo na co dzień nie widują)na demonach skończywszy.Może jednak coś w tym jest skoro ciągle na świecie szkoli się ludzi do walki z jednym i drugim


Akceptacja tych obrzydliwych ,,szczurów'', nie musi iść w parze z pisaniem o nich... są o wiele ciekawsze tematy... :) Czy wszyscy od razu zaakceptują pewnego rodzaju wiedzę ? Do pewnego rodzaju wiedzy, wszyscy musimy dojść swoim tempem, nie narzucanym przez nikogo i nic, bo przyniesie to tylko odwrotny skutek. Owszem możemy w tym pomóc, ale mogą to być tylko drobne podpowiedzi z naszej strony, dla dobra szukającego takowej wiedzy. W tym wszystkim chodzi o to, że każdy z nas musi sam do tego wszystkiego dojść ... :)
Lilith28
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: czw maja 27, 2010 1:56 pm
Kontakt:

Re: Aargaroth

Post autor: Lilith28 »

Astaroth 29 demon w Goecji, moje przypuszczenie...

Podstawowe pytanie, skąd znali "imię" Deomona z pewnością nie jest to duch!

Ponadto tereny Dolnego Śląska oraz Kotliny Kłodzkiej i Wałbrzycha nie bez powodu były takimi tajnymi podziemiami Hitlera, w skrócie. Wiadomo, że zajmował się okultyzmem i miał u swego boku najwybitniejszych astrologów. Moim zdanie te tereny kryją "portale".....

Nie dość, że wybrali przepełnione "magią" miejsce to jeszcze sławetna godz: 24:00, od tego można zacząć każdy demon na własną godz, dzień w którym jego przywołanie jest skuteczne......więc to byłby moim zdaniem dobry początek.

Tak się zastanawiam czy to jest to miejsce, często przejeżdżam przez Bardo w Polanicy mam rodzinę, o tej historii słyszę pierwszy raz.

[ external image ]
Ostatnio zmieniony czw maja 27, 2010 2:14 pm przez Lilith28, łącznie zmieniany 1 raz.
Lilith28
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: czw maja 27, 2010 1:56 pm
Kontakt:

Re: Aargaroth

Post autor: Lilith28 »

Uważasz to za bzdurę? Wiedza w temacie chyba jest baardzo znikoma.
Lilith28
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: czw maja 27, 2010 1:56 pm
Kontakt:

Re: Aargaroth

Post autor: Lilith28 »

Z całym szacunkiem ale ja o nazistowskich demonach nie pisałam :)

Wiedza to pojęcie względne, każdemu mierzone inną miarką.

Nie snuję domysłów bo daleka jestem od tego.......wiedzę teoretyczną i praktyczną w "tychże "dziedzinach posiadam, bo wbrew pozorom nie należę do nastoletnich młokosów mój drogi.

Istnienie portali jest znane w kręgach okultystów i to od zarania dziejów, no ale Tobie tego tłumaczyć nie muszę........

Podobnie jak istnienie miejsc "specyficznych", "miejsc mocy" o dziwnych, tak je nazwijmy, właściwościach.

Interpretujesz tekst na własną modłę dla otwartego umysłu, tym bardziej w dziedzinie ezoteryki, to jakieś nieporozumienie.

Twoje podejście bierze się również z tego, że źle interpretujesz pojęcie "portal".

Nawet wywołując duchy, jak to czynią durni nastolatkowie, otwierają portal, czyt przejście dla bytów, najczęściej demonów. Jeżeli nałożysz na to miejsce, godzinę, kwadrę księżyca, ilość osób uczestniczących w "rytuale", wynik jest jednoznaczny. Jak wiadomo zgodnie z podstawami fizyki, wszystko jest energią i na tym poziomie oddziaływujemy na siebie, przedmioty itd. Niektóre miejsca są przesycone większą energią aniżeli inne, w tych miejscach mogą się tworzyć zawirowania, bądź swoiste tunele energetyczne, czytaj jak chcesz. Dla okultystów i ezoteryków są to specyficzne miejsca.......

edit:

Dla mnie osobiście ta historia jest baaardzo kontrowersyjna, gdyż nikt z mojej rodziny, mieszkający w Polanicy (rzut kamieniem) o tym nie słyszał, podobnie jak o "Czarnym Lesie". Mimo to można w temat się zagłębić chociażby po to aby zdemaskować mistyfikację.
Ostatnio zmieniony czw maja 27, 2010 3:07 pm przez Lilith28, łącznie zmieniany 1 raz.
lipi1994
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 27, 2010 7:54 pm
Kontakt:

Re: Aargaroth

Post autor: lipi1994 »

Witam wszyskich,

Jeśli chodzi o Wysoki Kamień to temat ten ten mnie bardzo zainteresował. Tak bardzo, że robię o nim reportaż. Prawdą jest to, że mało osób w Bardzie o nim słyszało, ba nawet ja, ani moja rodzina mieszkająca w Laskówce (wieś z której pochodzili Ci chłopcy) jeszcze przed wydarzeniem się tej historii nic o niej nie wie.

Nie zniechęca mnie to i szukam w różnch, innych miejscach.

Jeśli chodzi o wyprawę tam, to byłem tam dzisiaj i nagrałem materiał. Jeśli chodzi o miejsce jest naprawdę piękne, las, dolinki, jeszcze dzisiaj z lekką mgłą-poezja:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”