LUDZIE W CZERNI

strwag
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: pn maja 17, 2010 7:17 am
Kontakt:

Re: LUDZIE W CZERNI

Post autor: strwag »

Wiadomo, że wiele materiałów pochodzi z takich serwisów jak infra i cbza. Cytując je trzeba podać źródło. Na FN za podanie linka do cbza dostałem ostrzeżenie, gdybym jeszcze za jakiś czas, co raczej jest nieuniknione, podał odnośnik z infry i drugi z cbza to miałbym zablokowane konto. Przyjęli takie fanatyczne zasady ale jakby nie było to ich sprawa.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: LUDZIE W CZERNI

Post autor: soudak040771 »

Wiadomo, że wiele materiałów pochodzi z takich serwisów jak infra i cbza. Cytując je trzeba podać źródło. Na FN za podanie linka do cbza dostałem ostrzeżenie, gdybym jeszcze za jakiś czas, co raczej jest nieuniknione, podał odnośnik z infry i drugi z cbza to miałbym zablokowane konto. Przyjęli takie fanatyczne zasady ale jakby nie było to ich sprawa.


Skoro to ich sprawa, tak jak piszesz, to niech sobie piszą sami ze sobą...

Widzę, że faceci w czerni im nawet nie pomogą... :lol:
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: LUDZIE W CZERNI

Post autor: ADAX »

w sondzie zabrakło, " to są ludzie od czarnej Wołgi " . Oczywiście sprawa może być prosta i nie trudna. Sądzę, że kiedyś tacy panowie pracowali dla rządu, a raczej pracowali, ubierali się na czarno, a że ktoś pił i przez to miał zwidy, a men in black wbił się z buciorami do domu, to tak powstała bajka o ich niezwykłym wyglądzie itp. Być może była to mafia. To tak jak by w nocy odwiedziło mnie CBA, ubrane w kominiarki i coś krzyczało, a ja zaspany, nie wiedział co jest grane.
strwag
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: pn maja 17, 2010 7:17 am
Kontakt:

Re: LUDZIE W CZERNI

Post autor: strwag »

Legenda o czarnej Wołdze mogła mieć źródło w rzeczywistych zdarzeniach. Ludzie z ochrony Berii zeznali, że jeździli po ulicach Moskwy i porywali kobiety dla swojego szefa. Potem znajdowano je zgwałcone i martwe.
Ostatnio zmieniony ndz sie 08, 2010 10:31 am przez strwag, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”