Co czeka nas w 2012?

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
Awatar użytkownika
hansinek
Infrzak
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 11, 2008 8:21 pm
Lokalizacja: hanna
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: hansinek »

[quote name='Stolpzioom' post='46204' date='czw, 11 gru 2008 - 13:55']Ja chyba i tak tego nie dozyje,jesli ten Ktos wyzszy od nasz kaze mi przyjsc na ziemie i wam pomoc to przyjde i pomoge wam wejsc na wyzszy poziom.



Pozdrawiam.[/quote]

Już sie cieszę wyższy poziom to jest to czego mi brak :lol:
Życie to tylko sen...
Awatar użytkownika
Infinity
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:34 pm
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: Infinity »

Wejście ludzkości na wyższy pozion egzystencji jak juz to tylko to nie wierze w żaden Armagedon
Awatar użytkownika
Gabrysiaczek19
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 19, 2009 4:34 pm
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: Gabrysiaczek19 »

hmm....Ciekaawe ! ; ))

ciekawa jestem co będzie ..

właściwie to całkiem blisko x D
I Give You One Love ! ;-))

Reggae <33
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: matino3 »

Ja sądzę, że wejście ludzi na wyższy poziom, może w końcu uświadomimy sobie, że wszystkie znane nam religie to mity, a nie realne wydarzenia(bynajmniej według mnie) lub spotkanie z obcymi, ale to odstawiam na drugi tor.
:)

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: aelreda »

Wszyscy mówią o przejściu na wyższych poziom, wydaje mi się, że nie każdy będzie mógł zrobić ten krok do przodu. Ludzie nie są tacy sami, ktoś będzie na stratnej pozycji.

Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: sasquatch »

Wszędzie znajdą się czarne owce. Oczywiście z dnia na dzień nie zmienimy ani świata ani siebie. Powinniśmy skupić się na sobie i próbować coś zmienić na lepsze. I nie warto wierzyć w żadne Projekty które rzekomo mają nas ochronić przed katastrofą a tak na prawdę na każdym kroku błagają nas o kase.

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: aelreda »

[quote name='Sasquatch' post='53219' date='czw, 14 maj 2009 - 13:14']Wszędzie znajdą się czarne owce. Oczywiście z dnia na dzień nie zmienimy ani świata ani siebie. Powinniśmy skupić się na sobie i próbować coś zmienić na lepsze. I nie warto wierzyć w żadne Projekty które rzekomo mają nas ochronić przed katastrofą a tak na prawdę na każdym kroku błagają nas o kase.[/quote]





Zgadzam się w 100% z Tobą Sas. Niektórzy są naiwni i będą wierzyć z te wszystkie projekty i będą wspierać finansowo. W końcu fajne to uczucie dać kasę na coś co może się okazać prawdą...nawet jeśli niektóre projekty mogą nas uratować, to człowiek nie jest na tyle rozwinięty by umiejętnie ze wszystkich narzędzi "do ratowania świata i ludzkości" skorzystać.

spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: spacemaster92 »

zagłada jest nieunikniona co tu więcej mówić pfff
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: aelreda »

[quote name='spacemaster92' post='53290' date='czw, 14 maj 2009 - 22:29']zagłada jest nieunikniona co tu więcej mówić pfff[/quote]



Komuś się w końcu ręka omsknie i odpali parę atomówek xD

spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: spacemaster92 »

jeżeli tak się stanie to te słowa się potwierdzą:



"Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca . "



NIESTETY



Czy to nie dziś tj. 15.05.2009 miałobyć widać nibiru?
Ostatnio zmieniony pt maja 15, 2009 9:24 pm przez spacemaster92, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem twoje posty ;)
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”