Co czeka nas w 2012?

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: aelreda »

[quote name='Pantanal' post='53664' date='pon, 18 maj 2009 - 22:59']Nic się nie stanie. Zauważcie, ze proponnci teorii o 2012 chyba nie widzą, że ich teoria upada u podstaw - po pierwsze, skąd majowie mieliby cokolwiek o nas wiedzieć, jesli po drodze zaszło wiele zmian kalendarzowych. Stąd też wyznaczanie apokalipsy na konkretny dzień według wiedzy majów to, nie ukrywajmy, idiotyzm. Po drugie, jeśli nawet Sumerowie posiadali zaawansowaną wiedzę i znali to Niburu, to przecież nijak nie łączy się to z opowieściami Majów. Patrzcie jaki złożony system wiedzy powstał - łaczy się rzeczy zupełnie niezwiązane, Majów, Sumerów, Niburu, kalendarz... Ciekawe co jeszcze? Natomiast dla mnie 2012 to przejaw uniwersalnego systemu zmiany, takiego jak granica między starożytnością a średniowieczem, średniowieczem a oświeceniem etc.[/quote]



W końcu ktoś mnie poprze, że Majowie mogli się pomylić w obliczeniach, zaszły zmiany...ahh....stawiam na koniec świata w 2112 :D

spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: spacemaster92 »

Wszystko jest przed nami prędzej sami się wyniszczymy niż jakaś katastrofa. Pantanal masz na myśli wejście do nowej epoki?
Ostatnio zmieniony pn maja 18, 2009 9:48 pm przez spacemaster92, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: sasquatch »

Zgadzam się. To długotrwały proces. Zmiana świadomości musi potrwać wiele lat, na pewno nie zmieni się w 2012 jak za pstryknięciem palca. Szkoda tylko że ludzie którzy wzbogacają się na tym procesie nie rozumieją go i przedstawiają ludziom błędne teorie, wyłudzając pieniądze od naiwnych. Ileż razy musiałem już tłumaczyć że to nie stanie się w jednej chwili.
Ostatnio zmieniony wt maja 19, 2009 6:58 am przez sasquatch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: sasquatch »

Napisałem dokładnie to samo w poprzednim poście:

[quote name='Sasquatch']To długotrwały proces. Zmiana świadomości musi potrwać wiele lat, na pewno nie zmieni się w 2012 jak za pstryknięciem palca.[/quote]



Więc nie wiem czemu wytykasz mi tutaj błąd.

Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Co nas czeka w 2012

Czyli co z tą datą jest nie tak :lol:
Spodziewane wydarzenia w Polsce

Prawdopodobnie przyjęcie euro jako obowiązującej jednostki monetarnej

Spodziewane wydarzenia na świecie



* 1 stycznia prawdopodobne przyjęcie euro przez Polskę i Łotwę.

* 1 stycznia Dania obejmuje prezydencję w Unii Europejskiej

* Przewidywane zakończenie produkcji Maybacha 57/62

* 15 kwietnia upłynie wiek od zatonięcia statku pasażerskiego Titanica

* 7 maja upływa kadencja Prezydenta Rosji Dymitrija Miedwiediewa

* 16 maja upływa kadencja Prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego

* 1 lipca Cypr obejmuje prezydencję w Unii Europejskiej

* 21 grudnia zakończy się obecny cykl mezoamerykańskiego kalendarza długiej rachuby

Spodziewane wydarzenia sportowe



* Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie (27 lipca-12 sierpnia)

* Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2012 w Londynie (29 sierpnia-9 września)

* Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012 w Polsce i na Ukrainie

Zdarzenia astronomiczne



* 20 maja obrączkowe zaćmienie Słońca

* 6 czerwca przejście Wenus na tle tarczy słonecznej; w Polsce widoczna będzie końcówka zjawiska

Święta ruchome



* Tłusty czwartek: 16 lutego

* Ostatki: 21 lutego

* Popielec: 22 lutego

* Niedziela Palmowa: 1 kwietnia

* Wielki Czwartek: 5 kwietnia

* Wielki Piątek: 6 kwietnia

* Wielka Sobota: 7 kwietnia

* Wielkanoc: 8 kwietnia

* Poniedziałek Wielkanocny: 9 kwietnia

* Wniebowstąpienie: 20 maja

* Zesłanie Ducha Świętego: 27 maja

* Boże Ciało: 7 czerwca
Ostatnio zmieniony wt maja 19, 2009 6:52 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: spacemaster92 »

no i to jest cała prawda co napisał, a raczej skopiował :P z wikipedii UFOWORLDNEWS
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: Lazy »

spacemaster92
no i to jest cała prawda co napisał, a raczej skopiował tongue.gif z wikipedii UFOWORLDNEWS
Co do jednego, mam pewne wątpliwości:* Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012 w Polsce i na Ukrainie

Jesteśmy jeszcze w lesie ;)
Ostatnio zmieniony wt maja 19, 2009 9:28 pm przez Lazy, łącznie zmieniany 1 raz.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: spacemaster92 »

O nas bym tego nie powiedział prędzej o Ukrainie
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: Lazy »

spacemaster92,mamy szczęście, że Aelreda gdzieś się zapodziała.Mielibyśmy już dzisiaj" Mistrzostwa Europy" za OT :D
Ostatnio zmieniony wt maja 19, 2009 9:39 pm przez Lazy, łącznie zmieniany 1 raz.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Co czeka nas w 2012?

Post autor: aelreda »

[quote name='Lazy' post='53779' date='wto, 19 maj 2009 - 23:38'] spacemaster92,mamy szczęście, że Aelreda gdzieś się zapodziała.Mielibyśmy już dzisiaj" Mistrzostwa Europy" za OT :D[/quote]



Co, co, co jest??!?!?!?!



Mam już wam załatwiać mistrzostwa??

Ale sorry winetuu, nie da rady. Gadałam z górą. Ma być katastrofa w 2012 i nie można przesunąć terminu mistrzostw xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”