TECHNIKI WCHODZENIA W OBE

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
KERAM
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 9:31 am
Kontakt:

Re: TECHNIKI WCHODZENIA W OBE

Post autor: KERAM »

A ja wcześniej wykorzystywałem świadome sny do wywoływania u siebie stanu oobe w świadomym śnie stwarzałem sobie sytuacje, które wywoływały wibracje, po czym uzyskiwałem opuszczałem ciało. Teraz tego nie robię, ponieważ mam inny sposób nie będę go opisywał mimo to, że jest on prosty i banalny, lecz jest równie niebezpieczny i z tego względu go nie opiszę nie chcę nikogo mieć na sumieniu. Przykro mi Asia z powodu choroby.

Ale marzenia się spełniają czasami bez jakiejkolwiek ingerencji z nasze strony.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: TECHNIKI WCHODZENIA W OBE

Post autor: asiatko31 »

KERAM dokładnie marzenia się spełniają. Jeśli chodzi o złotą księdze to prawda jest warto ją przeczytać.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
KERAM
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 9:31 am
Kontakt:

Re: TECHNIKI WCHODZENIA W OBE

Post autor: KERAM »

Masz rację Asia, ale ja nie mam zamiaru czytać całej Złotej Księgi czytam tylko to, co uważam za stosowne jest wiele ciekawych i bardzo mądrych. Książek nie czytam wszystkiego, ponieważ po przeczytaniu każdej książki wyciągamy wnioski zazwyczaj i w pewien sposób się utożsamiamy z nimi nawet nieświadomie nie wiedząc o tym. Zyskujemy durzą wiedzę, ale też sporo ograniczeń a ograniczenia łatwiej się pokonuje nie wiedząc o nich.
Awatar użytkownika
Alicjaaa
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 3:16 pm

Re: TECHNIKI WCHODZENIA W OBE

Post autor: Alicjaaa »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Yedyny" data-cid="11956" data-time="1190149127">Nie mialem nigdy OBE, ale czasem zaczynam sie dziwnie trzasc podczas zasypiania, w sumie to jest jak wspomniana wyzej wibracja, ale zaraz sie budze nie mogac doczekac do konca</blockquote> ja również zauważyłam to u siebie...najczęściej kiedy zdarza spać mi się w dzień lub nad ranem, gdy coś mnie obudzi, ale próbuje zasnąć znów. Czy to są właśnie te wibracje?
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: TECHNIKI WCHODZENIA W OBE

Post autor: Sandra »

Tak, wychodzący obeowcy piszą o wibracjach i paraliżu, który jest sygnałem, że nastąpi wyjście. Dla początkujących jest to trudny stopien do pokonania z powodu strachu, który wtedy nas dopada i wybudza z wibracji albo paraliżu. Jeśli już pozbędziemy się strachu, to reszta jest prosta, tak piszą i opowiadają. :D
Awatar użytkownika
Alicjaaa
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 3:16 pm

Re: TECHNIKI WCHODZENIA W OBE

Post autor: Alicjaaa »

No właśnie, wtedy pojawia się strach...Nawet jeśli nie wiemy czym są do końca te wibracje spowodowane...
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: TECHNIKI WCHODZENIA W OBE

Post autor: Sandra »

Strach przed nieznanym dla nas, wolimy byc w świecie, który znamy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”