Moje osobiste badanie ORBS i nie tylko

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Moje osobiste badanie ORBS i nie tylko

Post autor: aelreda »

W kwestii orbs zgodzę się z Pantanalem. Nikt nie zweryfikował jaki procent udokumentowanych przypadków to 'dzieło' ludzi, wiary itd a ile nosi znamiona anormalności.

Wiele zdjęć zrobiłam w miejscach, które ponoć mogły być nawiedzone, jednakże z własnej autopsji wiem, że kurz to wszędobylskie okropieństwo, które nie dość, że przyprawia mnie o katar to dodatkowo imituje kuleczki orbs.

Lepiej nie sugerować się filmami serwowanymi nam przez programy tv badające nawiedzone miejsca. To telewizja, zrobi wszystko by mieć dobrą oglądalność, w tym także wmówią telewidzom, że te kropeczki na nagraniach to manifestacja duchowa a nie kurz.

PSIfan
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 7:03 am
Kontakt:

Re: Moje osobiste badanie ORBS i nie tylko

Post autor: PSIfan »

Asiu nie masz racji, nagrane filmy podczas senansu pokazuja dokladnie kule energii, ktora przy jej przywolywaniu "podchodzi'blizej pytajacego. Owe filmy, ktore te zjawiska ciał astralnych zarejestrowaly to sa wlasnie orby. Jak chcesz wiedziec Pantanalu co to ciało astralne czy byt idz do ksiedza , wiesz mi on odpowie Ci w 100%. Ja juz sie wczesnie wypowiedzialem ze nie wszystkie kule to sa orbs, a glosy z EVP to jest tak jak zitek napisal :) myslisz ze co samy je tworzymy? ok no to w takim razie niemiecki eksperyment z 1943roku o nagrywaniu ludzkich myski byl prawdziwy :) To w takim razie wszystki nasze mysli i mysli zmarlych "pracuja" na falach radiowych ;) Pozdro ziomki
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Moje osobiste badanie ORBS i nie tylko

Post autor: aelreda »

PSIfan zajmuje się tematem duchów, ich aktywności od dłuższego czasu, obserwowałam wiele takich 'kul energii', które okazywały się potem zwykłymi pyłkami kurzu.

Zakładasz, że takie filmy nagrywane na seansach pokazują od razu Elvisa i Michaela Jacksona, bo filmy z seansów są 100% prawdziwe...błagam PSIfan więcej rozsądku.

Zjawisko orbs jest nader kontrowersyjne, bo jak podkreśliłam wcześniej, trudno udowodnić, że ta a nie inna kula to właśnie przejaw manifestacji duchów.

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Moje osobiste badanie ORBS i nie tylko

Post autor: aelreda »

Z takim nastawieniem to pewnie i zębowa wróżka istnieje a potwór z Loch Ness to mały śliczny piesek :D

PSIfan
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 7:03 am
Kontakt:

Re: Moje osobiste badanie ORBS i nie tylko

Post autor: PSIfan »

Mnie jakoś ksiądz udzielił odpowiedzi, nie miałem problemów, a filmy były jakis czas temu na Discovery w programie "Duchy"  i pokazywali nagrania chodząc po nawiedzonych miejscvach grupami.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Moje osobiste badanie ORBS i nie tylko

Post autor: asiatko31 »

Asiu no dobra skoro Orbs to kurz to dlaczego na zdjęciach widać np. tylko jeden. Przecież powinno być ich więcej ? (kurzu jest dużo i wszędzie ) Dlaczego na nie których filmach ( widziałam je na discovery ) w pomieszczeniu gdzie są okna i drzwi pozamykane ten kurz co sekundę/co mare minut zmienia kurs lotu. ( czy jak to zwał ? ) I nie ma ochoty spaść na ziemie.
Ostatnio zmieniony czw paź 01, 2009 11:54 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
PSIfan
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 7:03 am
Kontakt:

Re: Moje osobiste badanie ORBS i nie tylko

Post autor: PSIfan »

Asiatko mozesz pisac, ale oni i tak tego nie zrozumieja. Bez obrazy tok myslenia(rozwoj duchowy) niektorych istotek jest tutaj dla mnie mizerny. Pozdrowienia od brata asiatko ;)
PSIfan
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 7:03 am
Kontakt:

Re: Moje osobiste badanie ORBS i nie tylko

Post autor: PSIfan »

Ostatnio zmieniony czw paź 01, 2009 8:40 pm przez PSIfan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Moje osobiste badanie ORBS i nie tylko

Post autor: aelreda »

Asiu wiesz jakie moje stanowisko jest w stosunku do orbów. Nie pisałam, że wszystko jest kurzem na zdjęciach, ale zdecydowana większość. Na forum umieszczałam zdjęcia, które wg mnie orbami są.

Ale nie mówmy o zdjęciach czy filmach, gdzie takich kuleczek jest pełno, gdzie to po prostu ewidentny kurz.

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Moje osobiste badanie ORBS i nie tylko

Post autor: asiatko31 »

PSIfan ale miła niespodzianka. Pozdrów mojego kochanego braciszka :D Ta strona jest bardzo ciekawa. dzięki .....

Asiu wiem ze obie interesujemy się duchami to wszystko ale co i jak to nie wiem. Dopiero teraz się dowiaduje.
Ostatnio zmieniony czw paź 01, 2009 8:25 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”