Córka zabiła matkę i spaliła krzyż

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Córka zabiła matkę i spaliła krzyż

Post autor: jerry »

Tak to jest jak się jest dłużej na bezrobotnym. Poza tym kobieta sama w tym wieku? Bez dziecka?

Tym bardziej w jednym domu z matką w podeszłym wieku która jest wierną katolicką ( Proszę nie mylić tego z Radiem z Radomia choć i to może wchodzić w grę). W czasie aresztowania brak kontaktu z aresztowaną i wysłanie jej do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu. Całodobowy oddział psychiatryczny sądowy o wzmocnionym zabezpieczeniu.



Oj będzie się działo?!!!!



Dla mnie wynika tylko jeden fakt choć nie widziałem kobiety i do końca nie mogę tego potwierdzić.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
lemon
Infrzak
Posty: 35
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 1:08 pm
Kontakt:

Re: Córka zabiła matkę i spaliła krzyż

Post autor: lemon »

Również uważam że to była choroba. Pytanie tylko, co ją spowodowało? Myśle że miała jakieś problemy ze swoją stroną duchową.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Córka zabiła matkę i spaliła krzyż

Post autor: aelreda »

Wiecie, wszelkie media próbują na siłę wiązać pewne fakty. Nie bez przyczyny podali także taki szczegół o paleniu krzyży. Ludzie, którzy zainteresują się artykułem będą czytać go nie ze względu, iż ktoś został zamordowany tylko dlaczego ona paliła te krzyże i święte obrazki.

Magia mediów. Trochę żałosne, ale to ich sztuczki.



Stawiam również na chorobę. Wielu już nie daje rady psychicznie. Niestety takie czasy...

crunk_mp
Infrzak
Posty: 51
Rejestracja: wt sty 26, 2010 11:57 am
Kontakt:

Re: Córka zabiła matkę i spaliła krzyż

Post autor: crunk_mp »

Nie wytrzymywala psychicznie, tego co dzialo sie naokolo niej, moze matka znecala sie nad nią psychicznie w mniejszym lub w wiekszym stopniu.

Zadne opetanie nie mialo miejsca moim zdaniem, mogla to byc po prostu choroba psychiczna.
Maxi23
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 6:08 am
Kontakt:

Re: Córka zabiła matkę i spaliła krzyż

Post autor: Maxi23 »

Mi to wygląda na opętanie:)



EDIT:

A mi na to, że ktoś nam tu zaniża poziom dyskusji na Forum. Dopuszczamy wypowiedzi jednozdaniowe, jednak znawcy egzorcyzmów na poziomie "pokemon" proszeni są o baczniejsze zwracanie uwagi na treść wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony śr wrz 22, 2010 1:45 pm przez Maxi23, łącznie zmieniany 1 raz.
[indent]
Mt 10, 34-36

" 34 Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. "
[/indent][right]

[/right]
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”