NAUKA TELEKINEZY

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: NAUKA TELEKINEZY

Post autor: Andrzej 58 »

Kropeczko,przyczyn mogło być kilka.Zarówki przeważnie przepalają się w momencie włączenia,ponieważ zimny żarnik ma dużo mnieszy opór niż po nagrzaniu.Jeżeli bańka żarówki po przepaleniu jest okopcona,to znaczy ,że żarówka nie była szczelna.Być może miałaś zapas żarówek z czasu gdy zasilanie w sieci miało 220 volt.Później wprowadzono standard 230V..Istotna jest też odległość Twojego miejsca zamieszkania od Transformatora ,z którego jesteś zasilana.W sieci występuje zawsze spadek napięcia ,dlatego z reguły na początku linii podaje się napięcie wyższe od 230 v.Jeśli po tym dziwnym przypadku wszystko wróciło do normy , to efekt ledwo świecącej żarówki nie mógł być spowodowany brakiem zera(to przewód zamykający obwód elektryczny dziś nazywany przewodem neutralnym) w obwodzie oświetlenia.W tym przypadku obwód zamyka się przez inne odbiorniki a napięcie jest mocno obniżone,co daje efekt słabego świecenia.Awarię transformatora można wykluczyć,ponieważ ma on odpowiednie zabezpieczenia,a usterka polegająca na przesunięciu rdzenia ,jest trwała i awaria trwałaby długo.Z Twojego opisu dziwnego zjawiska świetlnego ,to przychodzi mi na myśl zjawisko rozchodzenia się światła w środowisku spolaryzowanym(takim jak przy produkcji wiązki laserowej).Zjawisko rozpraszania światła jest wtedy bardzo ograniczone i w dużej mierze polega to na odbiciu.Wtedy wystąpi wrażenie ,że w pomieszczeniu świeci tylko żarówka ,a światło odbite od ścian ,przedmiotów poprostu nie dotrze do oczu.Takie zjawisko można uzyskać poprzez oddziaływanie dużym polem elekromagnetycznym.Myślę Kropeczko ,że to kolejna demonstracja przeznaczona dla Ciebie.Masz wiedzieć na czym polegają zjawiska Ciebie spotykające.W naturalny sposób powiązałaś je z twoim nastrojem związanym ze śpiewaniem piosenki.To mogła być reakcja opiekunów na silny impuls emocjonalny "wysłany" przez Ciebie.Może też było to zablokowanie próby innego przekazu,mającego wprowadzić Ciebie w błąd poprzez sztuczną projekcję kogoś za kimś mocno tęsknisz.Co wcale nie znaczy ,że to co ja nazywam świadomością zarejestrowaną w postaci myśli a ludzie wierzący -duszą ,nie istnieje. Ważne ,żeby ktoś z boku nie wykorzystywał tego dla swoich partykularnych celów.
Awatar użytkownika
Jaboleczek
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 18, 2014 10:44 pm

Re: NAUKA TELEKINEZY

Post autor: Jaboleczek »

Dzisiaj przeczytałem to forum a szczególnie to co napisał Sasquatch, po przeczytaniu poszedłem medytować 30min. Jest taka sztuczka z wiatraczkiem, bardzo prosta trzeba tylko troche skupienia. Za 1 razem mi wyszła, mam nagrane 3 filmiki ok. 15min jak ruszam umysłem kartkę sam jestem przerażony, że takie coś potrafię. To był mój pierwszy dzień zobaczymy jak będzie dalej :) Ciekawi mnie tylko czy jeszcze ktoś się tutaj udzieli :) Milej by było uczyć się telekinezy z kimś :)    
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: NAUKA TELEKINEZY

Post autor: ADAX »

Akurat sztuczka z wiatraczkiem, to ... zwyczajna sztuczka. Fajne bo fajne, lecz nic w tym z telekinezy. Zwykła fizyka.
Ostatnio zmieniony śr maja 28, 2014 11:09 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”