Magia od czego zacząć?

Magia i kulty magiczne
dawkins
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: pt sie 20, 2010 12:04 am
Kontakt:

Re: Magia od czego zacząć?

Post autor: dawkins »

ja proponuje zacząć od zdobycia księgi czarów. proponuje taką z bonusami do magii ognia, gdyż  jak wiadomo jest ona najefektywniejsza na starcie. Sam od lat poszukuje odpowiedniej księgi, moim marzeniem jest taka z bonusem +5 obrażeń przeciw istotom astralnym, gdyż mam w rodzinie długą tradycje walki z duchami. nie polecam zaczynać od aur, gdyż rozwijając tą umiejętność nie przydasz się żadnej drużynie bohaterów w walce z niczym silniejszym od goblina, pozdrawiam :)
Adamu-sensei
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 06, 2010 12:52 pm
Kontakt:

Re: Magia od czego zacząć?

Post autor: Adamu-sensei »

[quote name='Snikwad' post='72324' date='20 sierpień 2010 - 15:41']ja proponuje zacząć od zdobycia księgi czarów. proponuje taką z bonusami do magii ognia, gdyż  jak wiadomo jest ona najefektywniejsza na starcie. Sam od lat poszukuje odpowiedniej księgi, moim marzeniem jest taka z bonusem +5 obrażeń przeciw istotom astralnym, gdyż mam w rodzinie długą tradycje walki z duchami. nie polecam zaczynać od aur, gdyż rozwijając tą umiejętność nie przydasz się żadnej drużynie bohaterów w walce z niczym silniejszym od goblina, pozdrawiam :)[/quote]



Zgodzę się z moim przedmówcą - księga czarów jest ważna. Ale pamiętajcie! Aby móc rzucać czary potrzebny nam kostur lub magiczna laska, bez tego ani rusz! Jakiś czas temu eksplorowałem kryptę razem z moją drużyną (dwóch paladynów, łucznik i priest), uwierzcie mi lub nie, moby miały chyba 50 level - było ciężko, na szczęście nakupiliśmy sporą liczbę potionów. Końcowa walka z bossem (szkielet-mag) nie należała do łatwych, ale nasz trud się opłacił, wiecie co mi dropnęło? Otóż: Płomienny miecz oraz Kostur Błyskawic! Poza tym nabiłem 2 levely (zdobyłem parę nowych skillów).
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Magia od czego zacząć?

Post autor: ADAX »

Ja też kiedyś grałem w Diablo, ale żeby się tym tak jarać ? Każdy (chyba) z forumowiczów wie, ze ten kto założył temat, napisał bzdury i głupoty, więc nie musicie jeden po drugim wpisywać to samo.
Dr.Master
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 23, 2010 9:13 pm
Kontakt:

Re: Magia od czego zacząć?

Post autor: Dr.Master »

Ja powiem tak kązdy znajdzie tutaj coś dla siebie to jest mój chomik hasło ezoteryka i jest tam około 20-30 ksiązek ezoterycznych które sam przeczytałem i mi pomogły wybrac dalszą drogę w magii.

KLIK
ODPOWIEDZ

Wróć do „MAGIA”