III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: matino3 »

[quote name='M4K' post='5101' date='wto, 17 kwi 2007 - 02:12']3* Moja śp babcia mówiła, jak była mała przed WW2, miała na wiosce sybillę(czy jak to się tam nazywa).[/quote]



Taa, moja babcia opowiadała o tej księdze, miała ją jej babcia, jej babcia miała ją od babci itd...

Strasznie mnie zawsze ta księga ciekawiła, muszę ją kiedyś dorwać.
:)

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: aelreda »

Z tymi dwiema ósemkami i dziewiątką przy czytaniu skojarzyła mi się data, 08.08.2009. Tak to by pasowało, chociaż to trochę naciągane.

Iran-Izrael, przecież na tej linii zawsze były jakieś spięcia. Kto wie, może komuś żyłka puści.

A co do klimatu, podobnie twierdził bodajże ojciec Pio bądź inny zakonnik, że klimat się zmieni.



Nie uważacie, że ludzie którzy "powstaną" po tych wszystkich kataklizmach będą lepsi? Że jednak trzeba upaść by odrodzić się na nowo.

matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: matino3 »

[quote name='aelreda' post='53188' date='czw, 14 maj 2009 - 00:18']Nie uważacie, że ludzie którzy "powstaną" po tych wszystkich kataklizmach będą lepsi? Że jednak trzeba upaść by odrodzić się na nowo.[/quote]



Tak, człowiek nie zrozumie, że czyni źle jeżeli nie dostanie konkretnego dowodu. Jeżeli ma nastąpić kataklizm modlę się, żebym był tą częścią, która zginie ;) Ogólnie za bardzo bojaźliwy jestem na takie akcje :D
:)

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: aelreda »

[quote name='matino3' post='53196' date='śro, 13 maj 2009 - 22:38']Tak, człowiek nie zrozumie, że czyni źle jeżeli nie dostanie konkretnego dowodu. Jeżeli ma nastąpić kataklizm modlę się, żebym był tą częścią, która zginie ;) Ogólnie za bardzo bojaźliwy jestem na takie akcje :D[/quote]



Jeśli ta wojna nastąpi i chociaż 50 % tego co jest w przepowiedniach się sprawdzi, to to będzie prawdziwa szkoła życia i przetrwania. Ale o to chodzi, że kształtująca. I tak jak dla mnie powinno się stać.



Wiesz matino3 też bym nie chciała dożyć widząc takie obrazy, ale ponoć umierają ci co nie chcą umrzeć, a żyją ci co chcą odejść z tego świata żywych.

Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: Xion80 »

Jestem przekonany, że będzie jako broń używany złoty, lub biały pył( broń chemiczna ) jestem tego pewien, że tak będzie, widziałem to w swoich wizjach sennych, nie wolno w ten pył wejść, ani koło niego chodzić, bo inaczej do piachu. Myślę, ze Ameryka zaatakuje Iran i to jest pewne, ale go nie zwycięży, takie jest moje zdanie.
Ostatnio zmieniony śr maja 13, 2009 10:31 pm przez Xion80, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: Xion80 »

Pentanal, ten który nic nie chce zobaczyć, nic nie zobaczy jeśli taka jest jego wola. Co do tego pyłu śmiertelnego, to zastanawiałem się co to może być,

okazało się, że już czegoś takiego użyli, nazywa się to biały fosfor - - >
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: aelreda »

[quote name='Xion80' post='53213' date='czw, 14 maj 2009 - 12:03']Pentanal, ten który nic nie chce zobaczyć, nic nie zobaczy jeśli taka jest jego wola. Co do tego pyłu śmiertelnego, to zastanawiałem się co to może być,

okazało się, że już czegoś takiego użyli, nazywa się to biały fosfor - - >[/quote]



Tak na prawdę, użycie przez wojsko broni chemicznej, w tym przypadku jakiegokolwiek śmiertelnego pyłu jest, że się tak wyrażę, tanie. Tańsze na pewno od masowego wystrzeliwania ludzi.

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: aelreda »

Pantanal uspokój się w końcu!

Xion napisał, że miał takie sny, co nie jest równoznaczne, z tym, że każe nam w nie wierzyć. Każdego indywidualna sprawa. A już od jakiegoś czasu zauważam, że cokolwiek Xion napisze stajesz w kompletnej opozycji.

Jeśli wypowiedzi tego użytkownika Ci nie odpowiadaj to po prostu wyłącz forum i tyle, a jeśli masz zamiar komentować, rób to w sposób nieszkodliwy dla innych a szczególnie dla samego zainteresowanego.



Oficjalnie dostajesz ostrzeżenie. Powtórzy się taka sytuacja to i będą konsekwencje Twoich działań.

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: Rysiek23 »

Bardzo Was proszę o powstrzymanie emocji. Kwintesencją forum jest wymiana poglądów jednak podstawową zasadą jest szacunek dla rozmówcy. Proszę tego się trzymać. Jeśli komuś puszczają nerwy to lepiej przemilczeć temat a wypowiedzieć się w innym :)
MORG
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 10:28 pm
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: MORG »

Pantanal ma po części racje...

Xion80 wizje w snach są z innego wymiaru a gdy interpretujemy go wedle naszego wymiaru w którym żyjemy nie będą całkiem trafne... Część tych wizji jest umownie pokazana w takiej formie.

Kiedyś śniło mi się że byłem w jakimś mieście. Na pierwszym planie miałem jego panoramę oraz rzekę płynącą w tle.

Rzeka potem cały czas przez większość snu była na pierwszym planie przez co nie miałem pojęcia dlaczego.

Miesiąc później była powódź we Wrocławiu 1997...

Więc ten rzekomy biały fosfor może być tylko przenośnią a może znaczyć coś innego...
Widzimy świat tak, jak widzi go robak, podczas gdy pilnie potrzebujemy widoku z lotu ptaka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”