III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: Xion80 »

[quote name='Pantanal' post='53238' date='czw, 14 maj 2009 - 16:55']Najlepiej działa broń biologiczna i chemiczna, ale nadal uważam, że omawianie technik wykorzystywanych w III Wojnie na podstawie snu Xiona jest niezdrowe. A sam Xion, jak widze popada w typową taktykę... "Ten, co nie chce nie zobaczy... Ja wiem lepiej, bo osiągnąłem n-te stadium świadomości".[/quote]







Ja osobiście, chciałbym zwrócić twoją uwagę Pentanal, że broń chemiczna to przyszłość, jeśli tego nie potrafisz zaakceptować to trudno, ale prawda mówi za siebie. Jakiś czas temu pisałem o tym na nautilusie, że będzie używany biały pył, ale wtedy nie wiedziałem, że to się będzie się nazywało, ale teraz to już wiem. Okazało się, ze wizja senna się potwierdza.



a tak wygląda efekt tego paskudztwa Zdjęcie nr 1

Zdjęcie nr 2



Zdjęcie nr 3



Już nie chciałem dodawać więcej fotek, bo są zbyt straszne. Można to nazwać białą śmiercią.
Ostatnio zmieniony czw maja 14, 2009 5:50 pm przez Xion80, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: Xion80 »

[quote name='MORG' post='53256' date='czw, 14 maj 2009 - 21:35']Pantanal ma po części racje...

Xion80 wizje w snach są z innego wymiaru a gdy interpretujemy go wedle naszego wymiaru w którym żyjemy.[/quote]





MORG, nie pisał by o tym jeśli by to nie miało żadnego pokrycia, powiem szczerze, obawiam się, że oni mogą z tym fosforem polecieć na większą skalę. Mi osobiście się to kojarzy z Biblii jako pierwszy jeździec Apokalipsy, który jedzie na białym koniu i dano mu łuk wielki aby zwyciężał, oczywiście zaznaczam, że to jest tylko moja interpretacja, żeby potem nie było, tak mi się to po prostu kojarzy.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: spacemaster92 »

Ludzie dajcie se siana. Zgadzam się z Xionem może naprawde ma wizje przyszłości? Pożyjemy zobaczymy tak, że wiedz, że jestem z tobą. Każdy ma prawo zamieścić tu swoje zdanie na jakiś temat i nie powinno się tego kwestionować albo powiem inaczej pojeżdzać go od nienormalnych. A propo tematu to nie chciałbym żeby wybuchła IIIWŚ, która jest nieunikniona i najprawdopodobniej wybuchnie, gdy na Ziemi zacznie brakować ropy naftowej. Najpierw był Irak teraz będzie Arabia Saudyjska, a wszysko będzie przez Amerykanów to oni najprawdopodobniej doprowadzą do zagłądy ludzkości. I tak na koniec: Słyszałem z nieoficjalnych źródeł, że Ziemia ma 6 bardzo czułych punktów, w które wypuszczenie bąb wodorowych mogłoby zniszczyć całą planetę czy to prawda?
Ostatnio zmieniony czw maja 14, 2009 7:21 pm przez spacemaster92, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Erijah
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 6:57 pm
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: Erijah »

[quote name='spacemaster92' post='53282' date='czw, 14 maj 2009 - 23:19']Słyszałem z nieoficjalnych źródeł, że Ziemia ma 6 bardzo czułych punktów, w które wypuszczenie bąb wodorowych mogłoby zniszczyć całą planetę czy to prawda?[/quote]



tak, to oczywiste i znane od dawien dawna - nazywamy to czakramami ziemi. wszystkie są w tej chwili w posiadaniu tej paczki popaprańców zwanych Illuminati (czy jakoś tak). wpisz w google czakry ziemi i przełącz sie na grafikę, dostaniesz mapkę :).
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: aelreda »

[quote name='Erijah' post='55201' date='nie, 14 cze 2009 - 22:10']wszystkie są w tej chwili w posiadaniu tej paczki popaprańców zwanych Illuminati (czy jakoś tak).[/quote]



Czemu sądzisz, że Illuminati to paczka popaprańców?? To samo można powiedzieć np o Masonach i innych tym podobnych.

Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

Post autor: Conspiracy »

Samo kierowanie się tym co jest napisane w Biblii i interpretowanie na siłę z aktualnymi wydarzaniami jest co najmniej nie na miejscu. Księga napisana ponad 2k lat temu i w dodatku do tej pory nie ma jej oryginalnego wydania - są tylko tłumaczenia tłumaczone z innych tłumaczeń przez co sama treść ulega częstej modyfikacji. Wszyscy w Biblii szukają potwierdzenia swojego punktu widzenia a gdy już znajdą strzępki fragmentów choćby minimalnie odnoszące się do ich wizji to robi się naprawdę ciężko ;)
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”