Znalazłem niepodważalny dowód na cenzurowanie map nieba przez NASA

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Znalazłem niepodważalny dowód na cenzurowanie map nieba przez NASA

Post autor: matino3 »

Tytuł tematu naciągnięty. Dowód nie jest niepodważalny. Często korzystam z Google Sky i wiem, że są tam różne komputerowe usterki. No cóż, złośliwość rzeczy martwych lub najzwyklejszy błąd. Nie ma to nic wspólnego z inwazją z kosmosu, latającymi talerzami i nieznanymi planetami tego jestem pewien.
:)

adam123
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 10:01 pm
Kontakt:

Re: Znalazłem niepodważalny dowód na cenzurowanie map nieba przez NASA

Post autor: adam123 »

moja teoria spiskowa związana z tym tematem i nasa. według mnie nasa ukrywa lub przeistacza różne fakty by coś ukryć . oglądając filmiki typu enigma dowiecie się np. jak to można udawać lądowanie na księżycu, 11 wrzesień 2001 nie był taki jak nam się wydaje w gmach budynku kapitolu udeżył pocisk a nie samolot ale to sami oceńcie i zobaczcie :)
Neytiri
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 11:26 am
Kontakt:

Re: Znalazłem niepodważalny dowód na cenzurowanie map nieba przez NASA

Post autor: Neytiri »

Niebo według google podziurawione jest takimi kwadracikami jak ser szwajcarski. Takich "unikatów" podziurawionej przestrzeni kosmicznej prezentowanej przez google posiadam pokaźną kolekcję ;)
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: Znalazłem niepodważalny dowód na cenzurowanie map nieba przez NASA

Post autor: TrueLobo »

ciekaw jestem co tak naprawdę mieli by cenzurować. Co myślałeś, że pod tym czarnym prostokątem jest? zielony ludzik w spodku? Tam są gwiazdy tak jak wszędzie indziej we wszechświecie. Co innego spodziewasz się zobaczyć z teleskopu.



Tak zobaczysz inwazje z kosmosu, i "planety na wycieczkach krajoznawczych" przez teleskop,... a kwarki przez lupe.



Poza tym planeta X? Naprawdę, dalej ktoś jeszcze z tym totalnym bullshit'em wyskakuje? Spróbuj coś bardziej przekonującego (np płaska ziemia)
ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”