Obserwacja Szaraka....

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: Arek 1973 »

Cóż,,,, nie wykluczam nic. Znam parę opowieści  z różnych forum  które okazały się wyssane  z palca , sam autor nawet się przyznawał do tego że wymyślił to wszystko żyby zobaczyć jak naiwnie albo krytycznie ludzie podchodzą  do niesamowitych  historyjek. Studenci psychologii są najbardziej w tym perfidni :Hay:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
fonety91
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 20, 2014 8:11 am

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: fonety91 »

to moj pierwszy post wiec ciezko powiedziec czy jego tresc bedzie zatwierdzona. zarejestrowalem sie na forum po pobieznym przeczytaniu tego watku i czesci historii. chcialem tylko przekazac wszystkim tu zgromadzonym ze przez takie wlasnie bujdy i steki bzdur ludzie nie wierza w teorie spiskowe i czesc zjawisk paranormalnych a ludzi gloszacych je uwazaja za zwyczajnych swirow. nie chca nawet uslyszec zadnych faktow i z miejsca zakladaja ze to zmyslone bajki. radze sie ludziom wyglaszajacym teorie na temat szarakow i jaszczurow naprawde dwukrotnie zastanowic bo recec opadaja gdy czyta sie to biadolenie. czy nie przyszlo wam do glowy ze jak sie przeczytalo i zobaczylo klilkadziesiac godzin materiałów o tych domniemanych postaciach to silnie zakodowuja sie one w waszej pamieci ? nie przyszlo nikomu do glowy ze jest cos takiego jak swiadomy sen, jak omamy, jak fabrykowane wspomnienia ? trolle internetowe, pietnasoletnie dzieci ? zaznaczam iz sam sadze ze sa rzeczy ktore sa na tym swiecie przed nami ukrywane i takie ktorych nie umiemy wyjasnic ale to nie znaczy ze trzeba sie brac za tak absurdalne wytlumaczenia. nie mowiac juz o jerrym ktory jest szukajacym atencji zakompleksionym czlowiekiem. czy nie widzicie jak ciagnal ten temat najbardziej ze wszystkich ? szczegolowo odpisywal na kazde pytanie i w taki elokwentny i rozbudowany sposob prowadzil dialog. eh.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="115556" data-time="1405690363">Cóż,,,, nie wykluczam nic. Znam parę opowieści  z różnych forum  które okazały się wyssane  z palca , sam autor nawet się przyznawał do tego że wymyślił to wszystko żyby zobaczyć jak naiwnie albo krytycznie ludzie podchodzą  do niesamowitych  historyjek. Studenci psychologii są najbardziej w tym perfidni :Hay:</blockquote> Nie studenci psychologii :) - weź pod uwagę fałszywe przedstawianie swojej postaci, jeśli ktoś ma skłonności do konfabulacji, to także inne dane w tym te podawane na swój temat bywają sfałszowane. Jestem bardzo długo na forach, widziałam już przeróżne wypowiedzi, które z biegiem czasu zaczynały same odkrywać ukrywany fałsz, poprzez gubienie się w treści, tu na forum też mieliśmy takie. <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="fonety91" data-cid="115605" data-time="1405844656"> czy nie przyszlo wam do glowy ze jak sie przeczytalo i zobaczylo klilkadziesiac godzin materiałów o tych domniemanych postaciach to silnie zakodowuja sie one w waszej pamieci ? nie przyszlo nikomu do glowy ze jest cos takiego jak swiadomy sen, jak omamy, jak fabrykowane wspomnienia ? trolle internetowe, pietnasoletnie dzieci ? </blockquote>  <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="fonety91" data-cid="115605" data-time="1405844656"> </blockquote>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: Arek 1973 »

FonetyI ja także jestem na 100% pewny że na świecie jest bardzo wiele dziwnych paranormalnych zajść  i  wydarzeń. Ale tak samo są ludzie którzy wymyślają historyjki  z  różnych powodów.Nie chcę sugerować że Jerry do takich należy, bo nie wiem, nie było mnie przy tym.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: AnusMundi »

No jasne, że nie było.Chodzi o to, że przynajmniej pod względem tego, w jaki sposób to opisał i jak reagował, wydaje się on być typem osobowości, który byłby skłonny do sfabrykowania takiej historyjki dla podbudowania swojego mikrego ego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”