Obserwacja Szaraka....

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: Badrobot »

15 lat to ty może masz!jak nie trybisz co sie dźieje to sie nie wypowiadaj!!nie widze związku ze sprawą !jacy oszuści tu piszą!!
< CYBER&
cyberangel
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 22, 2013 6:32 am

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: cyberangel »

mysle ze zamiast nasmiewac sie z opisanych przez dane osoby postow powinniscie docenic ze ludzie sie nie boja pisac swoich historii bo ja wierze ze moga byc prawdziwe.(sorki za ortografie ale pisze z ps3)
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: Extremis »

Właściwie miałem już nie pisać pod tym tematem ale skoro sam Czakrawartin dołączył się do awantury nie mogłem pozostać obojętny. Mój ulubiony wieprzaku Czakrawartin!!!  Jak Badrobot dorośnie, doczyta i zmądrzeje to przestanie pisać głupoty. Zapewne teraz wydaje pieniądze rodziców na książki Icke'a - czasami wydaje mi się że cenzura to była jednak dobra rzecz bo młodzież przynajmniej nie czytałaby książek sekciarzy. W sumie to chciałem już coś Badrobotowi odpisać, ale jak doczytałem do momentu gdzie nasz koleżka pieprzy o modlitwie, gadach i diabłach zwątpiłem w system i ludzi. Badrobot - rada dla Ciebie - mniej się udzielaj, zrezygnuj z Icke'a, Niezależnej Telewizji, czytuj paranormalne. eu i Infrę oglądaj ( MIMO WSZYSTKO ) biednego znienawidzonego prestissimoLIVE czyli Tomasza Sidora bo nie pieprzy głupot a stara się jak najlepiej potrafi.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: arek »

Z obydwoma przedmówcami, w temacie greyalien zgadzam się w całej rozciągłości. Gdybym był mniej kulturalny napisałbym walnij sie w czoło młotkiem moze ci Ick przejdzie. To że mozna wszystko napisać i papier przyjmnie to nie znaczy ,że trzeba pisać , nie znaczy również ,że to co napisane jest prawdziwe.

Popatrz na "Starożytnych Kosmitów" w history chanel ,wydawało sie że to program cos warty. Ale te same artefakty interpretują zaleznie od tematu przewodniego poszczególnego odcinka. Czasem interpretacje się wykluczaja.

Nic nie zastapi samodzielnej oceny rzeczywistości. Dlatego polecam włączenie myślenia. Nie daj sie zaprogramować różnym ogłupiaczom ,choć twój nick mówi o tobie co innego.

Niestety ale Tomaszowi też czasem palma odbija ,i nie chodzi o banowanie wszystkiego i wszystkich i czapeczke anty cos tam . Tylko widzenie w chmurkach statków Klingonów(nazwa dobra jak kazda inna :)))

Spróbujcie opisać kontakty z szarakami na Nautilusie. Z całą pewnościa załoga "będzie z Wami duchem" i tam rozwiniecie w pełni swoje fantazje.

Tutaj, jak widać,użytkownicy dość sceptycznie przyjęli te rewelacje.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: Extremis »

Tyle że ja też opisałem spotkane z Szarakiem - nienawidzę jednak pieprzenia i głupoty a Icke'a to już z całego serca.  Czakrawartin - nie nie jestem Sidorem :) Tu już się pomyliłeś.
Rew
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pt mar 23, 2012 2:47 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: Rew »

Mieszkasz w UK. A można wiedzieć, gdzie konkretnie? Może mógłbyś mi pogazać to miejsce i to okno, przez które zaglądał kosmita?
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: AnusMundi »

Temat umarł smiercią naturalną, ale czytając posty Jerryego  nie mogłam się oprzeć pewnym wrażeniom.Czy wy też zauważyliście, że ma on spore skłonności do przechwalania się? Kiedy pisze o laptopie to jest to "drogi i dobry" sprzęt, podobnie w wypadku alarmu, kamery i odtwarzacza mp3. Za każdym razem gdy wspominał o owych urządzeniach to podkreślał, jakie one są drogie, i co za tym idzie "dobre". Jest w tym jakiś dziwny i nienaturalny narcyzm, czy też chęć chwalenia się. Podobnie wygląda cała historia. To daje pewne pojęcie o osobowości tego biednego delikwenta. Nie sądzicie?
Ostatnio zmieniony czw lip 17, 2014 9:52 am przez AnusMundi, łącznie zmieniany 1 raz.
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: AnusMundi »

Pytałam raczej co myslicie o takim sposobie zachowania się wspomnianego delikwenta.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: Arek 1973 »

Już nie pamiętam dobrze tej opowieści ale masz rację, człowiek który podkreśla takie szczegóły ma jak najbardziej predyspozycje do przechwalania się  i  wywyższania siebie i swoich rzeczy ba,,historyjek.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: AnusMundi »

Wydaje mi się, że istnieją osobowości, którym sprawia przyjemność coś takiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”