Obserwacja Szaraka....

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: asiatko31 »

Ja nie zazdroszczę tych snów. Jeśli mam być macana , molestowana, badana, zabierana na ich statek itp bez mojej zgody to nawet niech mi się nie pokazują. Gdyby się zapytali, zaproponowali.... a ja bym się zgodziła to mogę nawet z nimi konie kraść. Juz wole duchy nawet te obce.... :) :P
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Kicior
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 5:04 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: Kicior »

Ja tak jakby działam w drugą strone jeżeli czuję obecnoś jakiegoś bytu lub przynajmniej okoliczności mi na to wskazują to pierwsze co robie to się modle gorąco (jak ktoś nie wierzy w Boga - to do Anioła Stróża) żeby mnie bronił własnie przed Szarakami,bo jest to w sumie główny mój problem. Nie lubię tych istos głównie z uprzedzenien do nich na temat podejrzanych przebudzen nocnych na plecach,bo miałem przypadki kiedy to budziłem się w środku nocy na plecach, chociaż nigdy bym tak nie zasnął. Zwykle preferuje wkładanie rak pod poduszke leżąc na brzuchu.. no i sam wygląd wcale nie zachwyca. Czy taki sposób "radzenia" sobie w problemach jest skuteczny? Czy te istoty są wstanie uszanować moją decyzje? Slyszy sie o tych istotach tyle złego/nieetycznego, że wtedy nieracjonalnie myśle, chociaż zwykle w ciągu dnia myśle jak to spotkanie mogło wyglądac i tworze scenariusze. Ale tak na poważnie, to co ja mogłbym im powiedzieć... :)
Adrian744
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:26 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: Adrian744 »

Ja mam czasem tak, ze czuje takie cos jakby ktos mnie obserwowal. Takie dziwne uczucie, uczucie takie strachu, i wtedy mam cos dziwnego, a mianowicie wlosy na glowie mi tak jakby "sie ruszaja", i kiedys gdy rownierz czulem sie obserwowanym, wlosy mi stawaly to widzialem katem oka jakby cos poruszalo sie po moim pokoju.



Ostatnio obudzilem sie na plechac z rekami rozlozonymi, a nigdy tak nie zasypiam ze wzgledu na to, ze nie chce wpasc w parliz senny.



Pamietam jak w podstawowce nienawidzilem budzic sie w nocy, zawsze sie budzilem i balem sie zasnac.

Strach przed szatanem nie pozwalal mi zasnac, zawsze pamietam, ze odmawialem rozaniec i przechodzilo.

Kiedys potrafilem odmowic wieczorem kilka pelnych rozancow.

Paranoja...

Ale cos sie kiedys dzialo u mnie w domu, slyszalem jakby rzucanie kluczy na blat, kladzenie garnka na kuchenke ale wydaje mi sie, ze to przez to, ze w domu panowala cisza i sam sobie wyobrazalem te dzwieki, odkad mam telewizor ustalo wszystko.





BTW Spacemaster pisal w swoim watku (dziwne dzwieki) o tym, ze jak polozy sie na plecach i podniesie rece do gory to cos sie dzieje. Sam tak probowalem to rece tak jakby zblizaly sie do siebie, to o to chodzilo?
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: spacemaster92 »

nie mogłem ich podnieść tak jakby ktoś trzymał mnie za nadgarstki i dociskał mi ręco do poduszki i trwało to przez chwile





ja posiadam zdolność wyczuwania czyjejś obecności ale nie dalej niż jedno pomieszczenie. zawsze jak siedze tyłem do wejścia, np. mojego pokoju i ktoś wchodzi to wyczuwam jego obecność. nawet jak będzie się skradał i nie będzie się dało go usłeszeć to i tak będe wiedział że ktoś wszedł do pokoju.



a co do tematu to nie chciałbym tak jak jerry siedzieć samemu w domu i zobaczyć na ekranie telewizora odbicia kosmity, a już w szczególności szaraków bo podobno one są jedne z najgorszych.
Ostatnio zmieniony pn mar 02, 2009 8:22 pm przez spacemaster92, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: Xion80 »

[quote name='spacemaster92' post='49849' date='pon, 02 mar 2009 - 22:16']w szczególności szaraków bo podobno one są jedne z najgorszych.[/quote]





Powiem szczerze, że nie dzielił bym skóry na niedźwiedziu, spacemaster92 z tego co się orientuje to jest rasa podobna do Szaraków, a tak na prawdę to pewno znalazły by się ze 3-4 rasy które mogły by wyglądem

przypominać Szaraków i można by powiedzieć, że to Szaraki. Pamiętaj nie wszyscy są źli, nie zasiewaj w swoim sercu strachu bo na pewno to Ci w niczym nie pomoże, Ty napisałeś, że są najgorsi, to muszę Ci powiedzieć, że

bardzo się ciesze, że mnie odwiedzają te Istoty i ciesze się, że to nie są jakieś inne Istoty o przerażającym wyglądzie, których nie znam i nie wiedział bym jakie mają zamiary. Te Istoty są bardzo mądre

i inteligentne i bardzo dobrze, że zostałem uświadomiony przez nie, że istnieje życie w kosmosie, że istnieją Oni. Myślę, że w niedalekiej przyszłości wiele będzie się działo w tematyce Ufo itp.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
MORG
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 10:28 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: MORG »

Xion80 rozczaruje Cię ale szaraki nie są rasą ale sztucznymi bezdusznymi tworami stworzonymi przez jaszczury. ...zostały stworzone bo to by jaszczury mogły je wysyłać na ziemie jako swoje projekcje...
Widzimy świat tak, jak widzi go robak, podczas gdy pilnie potrzebujemy widoku z lotu ptaka.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: spacemaster92 »

mi sie wydawało że szaraki współpracują z jaszczurami i to oni są tymi złymi + też inne rasy, które tworzą jakąś wederacje zła.możliwe że jest kilka ras podobnych do szaraków jak i do ludzi, np. plejadanie. oglądałem też filmik z discowery o życiu w kosmosie i gościu obliczył, że w naszej galaktyce może istnieć nawet 30k inteligętnych ras.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Niezmiernie ciekawy przypadek, jesli uznac, że mamy do czynienia z prawdą a z pewnościa tak jest to kolejny dowód na istnienie samych EBE jaki i U.F.O.Brawo za odwage!!!Pozdrawiam :excl: ;)
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: Xion80 »

[quote name='MORG' post='49852' date='wto, 03 mar 2009 - 02:31']Xion80 rozczaruje Cię ale szaraki nie są rasą ale sztucznymi bezdusznymi tworami stworzonymi przez jaszczury. ...zostały stworzone bo to by jaszczury mogły je wysyłać na ziemie jako swoje projekcje...[/quote]









ZETA RETICULI (greys)- mieszkańcy Zeta Reticuli są istotami o różnym charakterze. Szaraki (greys) zamieszkują dziś zarówno Zeta Reticuli I, Zeta Reticuli II, jak i układy Oriona czy Syriusza. Wyróżnia się trzy podstawowe rasy szaraków: szaraki prymitywne, współczesne i rozwinięte. Dobre szaraki, rdzenni mieszkańcy Zeta Reticuli cieszą się wielkim uznaniem w Federacji Galaktycznej. Natomiast szaraki nie współpracujące z Federacją (zamieszkujące Oriona, Syriusza) są pod władaniem negatywnie zorientowanych mieszkańców Oriona- Drakonów (czyli jaszczurów). Istoty z Zeta Reticuli umieją dzocierać w każde miejsce w galaktyce i podróżować w czasie. Szaraki prymitywne stanowią większą część ich populacji, nie posiadają emocji, dlatego też często krzywdzą ludzi. Szaraki współczesne (w naszym kontinnum) zdołały już nauczyć się emocji, posługują się telepatią, nie są tak brutalni jak pierwsza grupa. Najmniej liczną grupą są szaraki rozwinięte (z przyszłości) które posiadają już wykształtowane emocje (podobne do ludzkich), cieszą się największym uznaniem w Federacji. Wszystkie grupy (szczególnie dwie pierwsze) wyglądem fizycznym są bardzo podobne do siebie i trudno jest je od siebie odróżnić. Mają zazwyczaj szarą skórę (stąd nazwa szaraki) duże oczy, niski wzrost nie przekraczający 1,50 m. Choć z tym wzrostem się nie zgodzę bo są i wyższe osobniki. Więc tak jak widać mamy wiele grup różnie nastawionych szaraków do ludzi itp. A co do tego, że to bezduszne Istoty to też się nie zgodzę, Oni są bardzo uduchowieni.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja Szaraka....

Post autor: jerry »

Dotarłem do ciekawego materiału. "Kosmici nadają! Incydent telewizyjny z 1977 roku".





W niedzielę 26 listopada 1977 roku o godzinie 5:10 wieczorem w Wielkiej Brytanii tajemniczy głos przedstawiający się jako "Vrillon z Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego" nadał na żywo nielegalny przekaz podczas wieczornego serwisu informacyjnego.



Transmisja trwała ponad pięć minut. Zagadkowy elektroniczny głos - któremu towarzyszył dziwny pulsacyjny dźwięk, pogłos i usterki techniczne - zagłuszył normalny przekaz dźwiękowy, by odczytać długie, skierowane do widzów ostrzeżenie przed nadciągającą globalną katastrofą, do której obecnie zmierza ludzkość (nie spowodowało to usterek w obrazie, zaś nielegalna transmisja głosowa zastąpiła ścieżkę audio sygnału TV).



Pod koniec nagrania słyszymy coś, co znawcy nazywają "łajdacką transmisją", czyli fragmenty dialogu z kreskówki, muzykę z "Looney Tunes", odgłos eksplozji, dziwny świergot i inne odgłosy.



Nielegalna audycja była badana przez znawców, którzy nie mogli ustalić źródła sygnału lub tego, kto go nadał. Przyjęto, że audycja byłą żartem przygotowanym przez kogoś, kto nadał sygnał wystarczająco silny, aby zagłuszyć transmitery sygnału VHF, ale przez ostatnie 30 lat nikt się nie przyznał do takiej transmisji (moje własne śledztwo w sprawie tego incydentu ujawniło nie posiadającą nazwy podejrzaną grupę studentów, nie ma jednak dowodu, który potwierdziłby moje podejrzenia. Innym podejrzanym był człowiek posiadający kontakty w brytyjskim ministerstwie łączności, znany jako "Cosmic Cowboy", otoczony grupą przyjaciół. Obecnie nie potwierdzono ani jednego ani drugiego podejrzenia).



Później potwierdzono, że pięć głównych transmiterów zostało zagłuszonych jednocześnie, przy czym było to raczej spektakularne, gdyż takie zagłuszenie wymagałoby znacznej mocy transmisyjnej i dobrej koordynacji naziemnej.



Zdarzenie wywołało gdzieniegdzie panikę wśród ludzi, którzy wierzyli, że transmisja pochodziła od obcej cywilizacji.



Ponieważ zdarzenie miało miejsce 30 lat temu, uleciało już ono z pamięci większości ludzi i pozostaje w sferze zainteresowań osób badających historię UFO.

Osoby (lub bytu) odpowiedzialnej za transmisję nigdy już więcej nie usłyszano.



Nota: Przyjęta nazwa "Obcy" odnosząca się do osoby występującej w transmisji wciąż jest dyskutowana. W źródłach opisujących ten incydent przemawiająca osoba jest nazywana różnie, imieniem Vrillon, Gillon, Glon, Bramaha lub Gramaha. Obecnie zarówno w źródłach ustnych jak i pisemnych byt jest określany imieniem Vrillon i ja również wybrałem to imię do określenia tej osoby.



Oto pełne tłumaczenie wypowiedzi nadanej podczas transmisji:



Oto głos Vrillona, reprezentanta Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, przemawiającego do was. Przez wiele lat widzieliście nas jako światła na niebie. Przemawiamy do was w pokoju i mądrości, tak jak to zrobiliśmy już z waszymi braćmi i siostrami na całej planecie Ziemi.



Przybywamy, aby was ostrzec przed celem waszego wyścigu i waszego świata, możecie więc przekazać swoim towarzyszom kurs, jaki musicie obrać, aby uniknąć katastrofy, jaka grozi waszemu światu i istnieniom w naszych światach, znajdujących się wokół was. Jest to porządek, jaki możecie podzielić w wielkim przebudzeniu, gdy planeta wchodzi w Nową Erę Wodnika. Nowa Era może być czasem wielkiego pokoju i ewolucji waszej rasy, ale tylko wtedy, gdy wasi władcy przestrzegą was przed złymi siłami, które mogą przyćmić wasz rozsądek.



Pozostańcie i słuchajcie, bo wasza szansa może się więcej nie powtórzyć.



Cała wasza broń zła musi zostać usunięta. Czas na konflikt już minął i rasa, której jesteście częścią, może was wynieść na wyższy poziom rozwoju, jeśli okażecie się tego godni. Macie jednak mało czasu, aby nauczyć się wiecznego życia w pokoju i dobroci.



Małe grupy na całej planecie uczą się tego i istnieją po to, aby wstąpić do światłości wschodzącej Nowej Ery. Możecie te nauki zaakceptować lub odrzucić, ale tylko ci, którzy uczą się wiecznego życia w pokoju, przejdą na wyższy poziom rozwoju duchowego.



Słuchajcie teraz głosu Vrillona, reprezentanta Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, przemawiającego do was. Miejcie również na uwadze to, że na waszym świecie działa wielu fałszywych proroków i przewodników. Oni wysysają waszą energię - energię zwaną przez was pieniędzmi, i wykorzystają ją w złych celach i oddadzą wam bezwartościowe odpady.



Wasz wewnętrzny duch ochroni was przed tym. Musicie się nauczyć czułości na głos wewnętrzny, który może wam powiedzieć, jaka jest prawda oraz jakie jest zamieszanie, chaos i nieprawda. Nauczcie się słuchać głosu prawdy, który znajduje się wewnątrz was, a wyprowadzicie swoje jestestwa na ścieżkę rozwoju.



Oto nasza wiadomość dla naszych drogich przyjaciół. Widzieliśmy wasz wzrost przez wiele lat, wy zaś obserwowaliście na niebie nasze światła. Wiecie, że jesteście tutaj i że na Ziemi i wokól niej istnieje więcej istot, niż wydaje się waszym naukowcom.



Jesteśmy głęboko zainteresowani wami i kierunkami waszej ścieżki do światła i zrobimy wszystko, by wam pomóc. Nie lękajcie się, próbujcie tylko poznać swoje jestestwa i żyjcie w harmonii ze ścieżkami waszej planety Ziemi. My, z Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, dziękujemy wam za uwagę. Obecnie opuszczamy wasz plan istnienia. Możecie otrzymać z mosmosu błogosławieństwa najwyższej miłości i prawdy.



Mam jeszcze mp3 i postaram się je udostępnić.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”