Głosy z piekła

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
adau12
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 12, 2010 6:44 pm
Kontakt:

Re: Głosy z piekła

Post autor: adau12 »

coż, spodziewałam się rzeczywiście czegoś wstrząsającego, jesli ludzie mieli od tego tracić rozum. ale jest to tylko mnóstwo szumu i jakieś rzeczywiście krzyki, ale tak naprawdę niespecjalnie porażające. gdyby coś takiego usłyszła w odwiercie pierwsze co przyszłoby do głowy to...kawał kolegów i to niezbyt biegłych w fałszywkach wokalnych ;) ale historyjka miła do poczytania w niedzielne deszczowe popołudnie, ciekawe kto chłopakom zafundował takie przeżycia :)
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Głosy z piekła

Post autor: soudak040771 »

Słuchając tego, czułem się jak na stadionie na meczu piłkarskim . Być może tam ten dźwięk został nagrany i puszczony gdzieś z ukrytego magnetofonu . Specyficzne miejsce odwiertu, dodało trochę do tego odgłos wiatru, wyolbrzymiło i zniekształciło te głosy i wyszła z tego niesamowita historia z diabełkami i gorącą smołą w tle :lol:
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Głosy z piekła

Post autor: Reaper »

coast to coast i wszystko jasne.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Głosy z piekła

Post autor: jerry »

HAHAHAHAHAHA.

Litości, niech ktoś mi poda stronę producenta owego mikrofonu który przetrwał na takiej głębokości aż tak dużą, wysoką temperaturę. ile to bylo 14,4 km i około 1100 stopni C?



Ludzie to było w latach 90-tych to ile kabla zużyto by "spuścić" mikrofon i nagrać te dźwięki....



Ja pierdoloza... ale bajka i kicz....
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Głosy z piekła

Post autor: Scoobany »

Srały muszki, będzie wiosna. Jak można wierzyć w takie pierdoły? PIERDOŁY z ostrym Piotrowym Cielebiasiowym akcentem. Pierdoły, bo inaczej tego po prostu nazwać nie można. Komentował nie będę, moje zdanie jest krótkie ale stanowcze.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Głosy z piekła

Post autor: Andrzej 58 »

Trzeba ruskim powiedzieć ,żeby tak głęboko nie wiercili ,bo mi szefa podziurawią(i kto da mi wówczas podwyżkę) :( Kto wymyśla takie bzdury.Nagranie z takiej głebokości?-który mikrofon wytrzyma temperaturę ponad czterystu stopni.Nagranie ma typowe zakłócenia z tła radiowego.Coś koło fal krótkich(taki przydźwięk).Ciekawe ,czy jakiś naiwniak złapał się na te idiotyzmy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”