Kobieta z demonami w brzuchu

Zagadka doświadczeń z pogranicza śmierci (NDE), tematy związane z nurtującą odwiecznie ludzi kwestią życia po życiu.
Clive
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: śr sty 14, 2009 10:46 pm
Kontakt:

Re: Kobieta z demonami w brzuchu

Post autor: Clive »

Kobieta sama ruszała mięśniami, żeby wprawić w ruch brzuch. Widoczne to było jak się cała poruszała, aby rozbujać brzuch. Natomiast to, że przyłożyli mikrofon do brzucha i niby ktoś z wewnątrz mówił to jest fałsz. Przy jednym ze zbliżeń na głowę widać było jak ustami wszystko mówi. A zmienić barwę głosu na taki co było słychać, to nie jest chyba problem.



W Ameryce Łacińskiej takie rzeczy jak opętania i cuda bardzo często się zdarzają, jest to lud bardzo religijny i sami się motywują do dalszej wiary przez takie przypadki. Szkoda, że jak ze wszystkim pojawiają się ludzi którzy chcą jedynie sensacji. W tym przypadku, to moim zdaniem ta kobieta ma problemy psychiczne i wierzy w coś co jest nieprawdą. Ich wiara jest czasami tak mocna że popadają w obłęd.
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Kobieta z demonami w brzuchu

Post autor: UFOKlaudia »

JejkuU!!

aLe straszne...

A jak ona ma na serio demony w brzuchu?!

ale ciekawa jestem, czy ona robiła sobie badania, nie wiemm prześwietlenie?! I czy jej coś wyszło nie tak?!

A jeśli to tylko jej zdolności aktorskie to gratuluje jej talentu ;P
Wiedzma
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 17, 2008 4:00 pm
Kontakt:

Re: Kobieta z demonami w brzuchu

Post autor: Wiedzma »

Ja również uważam, że to wszystko to fałsz. Gdyby rzeczywiście było coś w jej brzuchu to ruszało by się w jednym miejscu a jej tak naprawdę "faluje" cały "nadmiar tłuszczu" że się tak wyrażę;) poza tym widać jak balansuje całym ciałem a nie tylko brzuchem.
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Kobieta z demonami w brzuchu

Post autor: UFOKlaudia »

ale nie można przecież całkowicie wykluczyć, że ta kobieta ma jednak coś w brzuchu... My tego nie widzimy w realu... A może faktycznie "coś" tam jest?! Ale może też być tak że to zwykła ściema... Że babka chce byś sławna... ;d
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Kobieta z demonami w brzuchu

Post autor: Maria »

Straszny ten filmik,,,tak sie dopuścic do takiej tuszy ?

Toż tam znajdzie schronienie 12 demonów ....i dziwić sie ,....że tańcza w brzuchu kobiety......RETY !!!!

Pierwszy raz widze, że cos takiego może sie zdarzyć, ale wykluczyć...nie można...w końcu wiemy, że demony istnieją . :rolleyes:
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Kobieta z demonami w brzuchu

Post autor: UFOKlaudia »

No hehe.... A może to nie z jej winy?

xD Może przez te deMonY^^ tak utyła... :D

Ciekawe kiedy poród... :>
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Kobieta z demonami w brzuchu

Post autor: Zit »

Jaki fake.



Przecie ona to udaje. Sama trzęsie tym "bebechem", a nawet gdyby nie - zawsze jest sposobność by robić to po kryjomu.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Wiedzma
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 17, 2008 4:00 pm
Kontakt:

Re: Kobieta z demonami w brzuchu

Post autor: Wiedzma »

Myślę, że każdy z nas gdyby trochę pojadł z pewnością zrobiłby tak bez problemu;)
Ostatnio zmieniony czw sty 22, 2009 5:46 pm przez Wiedzma, łącznie zmieniany 1 raz.
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Kobieta z demonami w brzuchu

Post autor: UFOKlaudia »

To już tylko ona sama wie... I te demonki w środku... hihi xD







Otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie. 

 

Art.2.4. Zabrania się Spam’u (wysyłanie masowo jednego posta pod drugim, umyślne dublowanie topiców, itp.)

Jeszcze jedno takie wykroczenie i bedzie warn czasowy. 



Ostatnio zmieniony pt sty 23, 2009 5:45 am przez UFOKlaudia, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ŻYCIE PO ŻYCIU & NDE”