Zagłada Sodomy

Tajemnice zaginionych cywilizacji i zagadki współczesności. Kontrowersyjne odkrycia, hipotezy i rzeczy, o których milczą podręczniki
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Lazy »

aurora
Lilith

Czyli negujesz rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga, negujesz rzeczywiste fakty i manipulujesz rzeczywistymi faktami.
Wskaż mi proszę,chociaż jednego człowieka,który słyszał "słowa Wszechmogącego Boga"

Pozdrawiam

Ps.Tylko z łaski swojej,nie cytuj mi biblii,wiem co jest w tej księdze.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Conspiracy »

[quote name='aurora' post='63803' date='śro, 25 lis 2009 - 23:20']Lazy

Prorocy słyszeli słowa Wszechmogącego Boga.[/quote]



Pytanie tylko jakie grzyby czy też rośliny spożywali Ci prorocy przed usłyszeniem Boga.I skąd pewność że nie słyszeli głosu szatana?
Ostatnio zmieniony śr lis 25, 2009 10:12 pm przez Conspiracy, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Lazy »

aurora
Lazy

Prorocy słyszeli słowa Wszechmogącego Boga.
Oczywiście,jak mogłem o tym zapomnieć.(znowu kłania się biblia)

Ps.

Tak dla przypomnienia:

Stary Testament rozpoczyna się od słów, które w języku hebrajskim brzmią: "Bereszit bara Elohim et haszszamaim weet haarec", co tłumaczymy: "Na początku stworzył Bóg niebo (choć poprawniej byłoby - niebiosa) i ziemię." W większości tłumaczeń słowo "Elohim" jest przekładane jako "Bóg", ale faktycznie mamy tu do czynienia z rzeczownikiem w liczbie mnogiej. Dlatego już Voltaire proponował, aby tłumaczyć pierwszy werset Biblii: "Na początku stworzyli bogowie niebo i ziemię".

Teraz mam pytanie,niby którego boga słyszeli prorocy?



Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw lis 26, 2009 1:06 am przez Lazy, łącznie zmieniany 1 raz.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Conspiracy »

[quote name='aurora' post='63843' date='czw, 26 lis 2009 - 12:37']Conspiracy

Głos Wszechmogącego Boga słyszy każdy kto nie neguje rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga nie neguje rzeczywistych faktów i nie manipulują rzeczywistymi faktami. Potęgując falowe zakłócenia w systemie duchowo - informacyjnej całości, Głos szatana słyszysz ty, bo jesteś jego medium do negowania rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga do negowania rzeczywistych faktów i manipulacji rzeczywistymi faktami, a każdy kto tak czyni na pewno poniesie śmiertelną konsekwencje.[/quote]





Ja nie neguje rzeczywistych faktów, ani nie manipuluje rzeczywistymi faktami, wczoraj prawie usłyszałem rzeczywiście faktyczny głos wszechmogącego boga, ale niestety ktoś zmanipulował rzeczywiste fakty i medium które dotarło spotęgowało falowe zakłócenia w systemie duchowo informacyjnej całości, wypowiedziało rzeczywiste słowa nie poparte rzeczywistymi faktami wszechmogącego Boga a jedynie z manipulowanymi przez szatana rzeczywistymi faktami. To nie był wszechmogący Bóg a edynie spotęgowane przez szatana falowe zakłocenia w systemie duchowo - informacyjnej całości.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Lilith »

[quote name='aurora' post='63843' date='czw, 26 lis 2009 - 12:37']Głos Wszechmogącego Boga słyszy każdy kto nie neguje rzeczywistych słów[/quote]

tak wielu słyszy różne głosy najczęściej myśląc ,że sam Bóg do nich przemawia i to się schizofrenią nazywa.
Zablokowany

Wróć do „ZAGADKI HISTORII”