Zagłada Sodomy

Tajemnice zaginionych cywilizacji i zagadki współczesności. Kontrowersyjne odkrycia, hipotezy i rzeczy, o których milczą podręczniki
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Aylinn »

[quote name='aurora' post='63769' date='śro, 25 lis 2009 - 11:01']Sodoma jest symbolem ostatecznej zagłady siarką i ogniem homoseksualistów. Nawet obejrzenie się za nimi było śmiertelne (Rdz.19) Czyli analogicznie do współczesnych, że powrót do obrzydliwego homoseksualizmu to pewna śmierć.[/quote]



Ekhm...



Powrót? Do czego? Jakoś nie słyszałam o tym żeby ludzkość od początku... hm... żyła w "obrzydliwym" homoseksualizmie, a potem za sprawą zniszczenia Sodomy i gomory powróciła do jedynej słusznej orientacji i od tego czasu żyła w takiej czystości, że ho ho.



Jestem w stanie uwierzyć, że w Sodomę i Gomorę coś walnęło. Gniew Boży? Nie bardzo. Przypadek? Raczej tak.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Aylinn »

Ok, a jak ktoś nie wierzy w boga, lub bogów?
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Lilith »

[quote name='aurora' post='63769' date='śro, 25 lis 2009 - 12:01']Sodoma jest symbolem ostatecznej zagłady siarką i ogniem homoseksualistów. Nawet obejrzenie się za nimi było śmiertelne (Rdz.19) Czyli analogicznie do współczesnych, że powrót do obrzydliwego homoseksualizmu to pewna śmierć.[/quote]

Czyli uważasz ,że w miastach Sodoma i Gomora żyli sami homoseksualiści?Których nasz dobry kochający Bóg ogniem i siarką potraktował.
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Kalatos »

Lilith

Czyli negujesz rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga, negujesz rzeczywiste fakty i manipulujesz rzeczywistymi faktami. Potęgując falowe zakłócenia w systemie, dlatego każdy kto to czyni na pewno poniesie konsekwencje .


To ciekawe bo Sodoma i Gomora to – legendarne Biblijne miasta położone w dolinie Siddim.. Legendarne bo brak dowodów na to że istniały, a jak na coś brak dowodów tzn że ich nie ma. Pytanie moje brzmi czy aby przypadkiem nie zbyt dosłownie traktujesz pewne pisane informacje? I zastanawiam się co to są te
Potęgując falowe zakłócenia w systemie
W systemie czego?! Komputerowym? jak tak to można wprowadzić Patch i wszystko się naprawi. Z natury nie zabieram głosu w sprawach związanych z religiami ale tu aż korci mnie.... Fakty ok ale jakie? Kolejna sprawa zastanów się nad znaczeniem słowa tolerancja. Kolejna kwestia to
W stworzonym przez Wszechmogącego Boga systemie duchowo- informacyjnej całości , nie ma przypadku.
Jakim systemie do licha? Dobrze może czegoś nie wiem ... Ale idziemy dalej
.Pisanie o przypadkowości jest negowaniem rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga , negowanie rzeczywistych faktów i manipulacja rzeczywistymi faktami, za które na pewno poniesie się konsekwencje
Czyli jak rozumiem poniosę wielkie konsekwencje dla tego że nie zgadzam się z tym? To gdzie w takim wypadku jest miejsce na stwierdzenie "Bóg miłosierny wybacza każdemu"? No dobrze może i tak ale pytanie kolejne co jak ktoś nie wierzy w Boga i dla niego to co piszesz to po prostu literatura SF? Też poniesie karę w imię maksymy "Nie znajomość praw szkodzi" ? Hmm to wszystko to takie niby proste a zawiłe że aż prosiło się o komentarz z mojej strony. A i jeszcze jedno, chwila ale mamy 21 wiek nie 14! a ty nadal chcesz palić ludzi na stosie za to że są inni ;) To ja dodam : Spal i mnie bo różnie się z tobą w ocenie pewnych stwierdzeń (Ba jestem inny niż ty) a jak się różnie to znaczy że Szatan mnie opętał czy cuś... To tyle pisania bo zaraz mógłbym dodać coś co sprawi, że za chwilę będziesz gotowy by naprawdę obwieścić że jestem wcielonym Satanaelem ;) Pozdrawiam!
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Lilith »

[quote name='aurora' post='63783' date='śro, 25 lis 2009 - 17:01']Lilith

Czyli negujesz rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga, negujesz rzeczywiste fakty i manipulujesz rzeczywistymi faktami. Potęgując falowe zakłócenia w systemie, dlatego każdy kto to czyni na pewno poniesie konsekwencje .[/quote]

Czekam z niecierpliwością na owe KONSEKWENCJE

szkoda ,że nie jesteś w stanie odpowiadać na postawione Ci pytania ;)
Zablokowany

Wróć do „ZAGADKI HISTORII”