Zagłada Sodomy

Tajemnice zaginionych cywilizacji i zagadki współczesności. Kontrowersyjne odkrycia, hipotezy i rzeczy, o których milczą podręczniki
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Lazy »

aurora
Lazy

Prorocy słyszeli oczywiście głos Wszechmogącego Boga.
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.Zapytam raz jeszcze,którego boga (wcześniej Ci napisałem, "Na początku stworzyli bogowie niebo i ziemię".)

Teraz z innej beczki.

Genesis - stworzenie człowieka

Bóg rzekł: "uczyńmy człowieka na Nasz obraz".

To nie ON czyni człowieka, ale ONI.Masz po raz drugi bogowie,nie bóg.

Pozdrawiam
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Conspiracy »

[quote name='aurora' post='63854' date='czw, 26 lis 2009 - 16:49']Lilith

Albo wypełnia się rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga rzeczywiste fakty , albo jest się medium szatana, bo innej opcji nie ma i być nie może.[/quote]



Porozmawiajmy chwilę o Twoim świato.. pff Bogopoglądzie.



1. Kim jest Wszechmogący Bóg i skąd czerpiesz wiedzę [? ;) ] na jego temat?

2. Co to są te "rzeczywiste fakty"?

3. Czym że są "falowe zakłócenia w systemie duchowo-informacyjnej całości"?





Na początek interesuje mnie tyle, tak aby wszystko co piszesz było w miarę zrozumiałe. Potem będę miał więcej wątpliwości...
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Kalatos »

Lilith

Albo wypełnia się rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga rzeczywiste fakty , albo jest się medium szatana, bo innej opcji nie ma i być nie może.


Jeśli nie ma innej opcji to ja także nie widzę opcji jak przyznać kolejne ostrzeżenie. Kolejny raz brak zrozumienia dla odmienności ludzi a także znów powtarzające się bezsensowne posty. Jakim cudem możesz wiedzieć kto wypełnia rzeczywista (Sic!) słowa Wszechmogącego Boga jeśli nikt nie potwierdzi ci że to on jest ich autorem?! I znów adekwatnie do tego co piszesz
albo jest się medium szatana
wychodzi na to że w tym momencie każdy kto uważa inaczej niż ty jest tym właśnie medium. Cóż wielka prośba i ostrzeżenie ostatnie z mojej strony, proszę byś pisał(a) bardziej szczegółowo i nie bawił(a) się w manipulacje słowną bo fakt jest taki że ja doskonale cię odgadłem i nie dziw się że tak mocno reaguję na to w jakim stylu piszesz. Owszem istnieje wolność słowa ale jeśli ktoś zadał ci pytanie myślę że powinien oczekiwać normalnej i poprawnie sformułowanej odpowiedzi. A tych w twoich postach brak, śmiem twierdzić że najwidoczniej masz jakiś cel by stosować tego typu wyrażenia które tworzą melancholijne twory rodem z epoki średniowiecza. Innymi słowy mówiąc zauważyłem że bardzo lubisz wprowadzać ludzi w niejasności spowodowane twoim (nagminnym!) stylem wypowiedzi, dodam jeszcze na marginesie tak od siebie że nie lubię fanatyków żadnej maści a wychodzi na to że ty jesteś takim typowym fanatykiem który nie jest zdolny do przyjęcia innego punktu widzenia niż twój a jak ktoś inny nie jest zdolny do akceptacji twojego punktu widzenia oznacza to że
albo jest się medium szatana, bo innej opcji nie ma i być nie może
a jeśli takie słowa padają i tak sformułowane to dla mnie twoje podejście do innych jest jasne jak gwint. Albo wierzycie mi i tak jest bo jest i będzie dobrze albo spotka was wielka zasłużona kara, takie coś ja tempie na każdym możliwym kroku. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw lis 26, 2009 3:19 pm przez Kalatos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
Christof
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:53 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Christof »

Jasne, że jestem szalony, ale to nie znaczy, że nie mam racji.

Jestem szalony, a nie chory.



Robert Anton Wilson
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Lazy »

@ Christof

Dokładnie.I kto, tu się ma puknąć w głowę.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Adrian744
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:26 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Adrian744 »

Jeżeli asteroida uderzyła w ziemię to kto ostrzegł Abrahama?

Co sprawiło, że jego żona zamieniła się w słup soli?

Przecież Bóg nie zesłał na ziemię ognia i siarki, tylko meteoryt i owy meteoryt był narzędziem Boga?



W Focusie była teoria, że Sodoma i Gomora to Pompeje i Herkulanum, jest dużo informacji o będącej wszędzie prostytucji, o upadku moralności itp.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Aylinn »

Ja pierdzielę... Stephen Hawking tak ładnie potrafi pisać o wszechświecie, że dzieci go rozumieją. Z tobą jest na odwrót. Coś tam piszesz, ale podejrzewam, że nawet owy pan Hawking nie miałby zielonego pojęcia o czym do niego mówisz.



Fizyka kwantowa nie mówi o twórczym umyśle, ale zajmuje się badaniem atomu, cząstek elementarnych itp. Albo mylisz pojęcia, albo tak zawoalowanie piszesz żeby wszyscy myśleli jaka mądra jesteś, a my głupi. Podejrzewam, że jednak jest na odwrót, tylko nikt ci jeszcze tego nie uświadomił.
Ostatnio zmieniony czw lis 26, 2009 9:31 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Christof
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:53 pm
Kontakt:

Re: Zagłada Sodomy

Post autor: Christof »

[quote name='aurora' post='63862' date='czw, 26 lis 2009 - 21:35']Według Biblii i fizyki teoretycznej, kwantowej Wszechmogący Bóg to umysł twórczy.[/quote]

Biblię jako dziedzinę religii zostawmy w spokoju, zajmijmy się fizyką kwantową. Czy możesz mi przytoczyć wyniki badań przeprowadzonych przez instytuty, uniwersytety, zespoły badawcze zajmujące się fizyką kwantową, gdzie po przeprowadzeniu serii eksperymentów naukowych i weryfikacji wyników, stwierdzono niezbicie, ze "Wszechmogący Bóg to umysł twórczy"?

Pytam, ponieważ w każdym poście autorytatywnie powołujesz się na to twierdzenie, więc z pewnością posiadasz na nie naukowe dowody.



I na koniec jeszcze taka zagadka: Czy wszechmogący Bóg może stworzyć mur tak wysoki, że nie będzie mógł go przeskoczyć? :)
Jasne, że jestem szalony, ale to nie znaczy, że nie mam racji.

Jestem szalony, a nie chory.



Robert Anton Wilson
Zablokowany

Wróć do „ZAGADKI HISTORII”