Strona 1 z 4
					
				Re: Tematy Tabu?
				: pt sty 23, 2009 1:50 am
				autor: Wiedzma
				Rzeczywiście mało kto o tym mówi. Ja osobiście nie mogę sobie wyobrazić seksu pomiędzy rodzeństwem lub np rodzicami i dziećmi, ale jeśli chodzi o kuzynostwo to jest to dla mnie jeszcze do przyjęcia. Chociaż osobiście nie preferuje moich kuzynów;) ani kuzynek;)
			 
			
					
				Re: Tematy Tabu?
				: pt sty 23, 2009 8:48 am
				autor: Maria
				Temat tabu a jednocześnie jak mocno obecny wśród ludzi .
Najlepiej przymknąć oczy i problemu ...nie ma.
Uważam, że osoby z takimi skłonnościami powinny być pod stałą kontrolą psychologa, policji  ponieważ ci ludzie potrafią zmanipulować nieświadome dziecko i w brutalby sposób wykorzystać jego niewinność.
Niestety skutki tego wykorzystania dziecko odczuwa do końca swoich dni / nawet jeśli schowa to głęboko w podświadomość /.
Pedofilem może być każdy...miły, ordynarny...rodzic...obcy...każdy !!
Dla mnie pedofil to najgorszy zbrodniarz jaki istnieje na ziemi..........niszczy nie tylko ciało ale i psychike drugiej istoty .
Najgorsze w tym wszystkim jest to...że to dziecko czuje sie winne zaistniałej sytuacji .
Wybaczenie takiemu zbrodniarzowi.....jest wielką sztuką.
			 
			
					
				Re: Tematy Tabu?
				: pt cze 05, 2009 1:37 pm
				autor: Agnieszka
				Kastrować i tyle, bo nic innego już chyba nie pomoże.  :angry
			 
			
					
				Re: Tematy Tabu?
				: pt cze 05, 2009 2:26 pm
				autor: Arek 1973
				Racja, kastrować lub zaraz zastrzelić, tacy nie zasługują na nic innego
			 
			
					
				Re: Tematy Tabu?
				: pt cze 05, 2009 2:48 pm
				autor: spacemaster92
				zgadzam się takie coś trzeba tępić podobnie jak gejostwo
			 
			
					
				Re: Tematy Tabu?
				: pt cze 05, 2009 4:00 pm
				autor: matino3
				Naprawdę jak na niego patrzę to mnie ciarki przechodzą po plecach. Jak on mógł córkę w piwnicy trzymać i gwałcić? Gdybym go dorwał to bym chyba zabił...
			 
			
					
				Re: Tematy Tabu?
				: pt cze 05, 2009 4:16 pm
				autor: spacemaster92
				matino3 możemy założyć jakieś organizacje antypedofilsko-gejowską co ty na to ??
			 
			
					
				Re: Tematy Tabu?
				: pt cze 05, 2009 4:52 pm
				autor: Aylinn
				<!--quoteo(post=54837:date=pią, 05 cze 2009 - 18:16:name=spacemaster92)--><div class='quotetop'>CYTAT(spacemaster92 @ pią, 05 cze 2009 - 18:16) <a href="index.php?act=findpost&pid=54837"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->matino3 możemy założyć jakieś organizacje antypedofilsko-gejowską co ty na to ??<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->
Wytłumacz mi jak ma się pedofilia do homoseksualizmu? Ale tak rozumnie, bo twierdzenie, że każdy gej to pedofil jest idiotyczne.
			 
			
					
				Re: Tematy Tabu?
				: pt cze 05, 2009 5:24 pm
				autor: matino3
				<!--quoteo(post=54837:date=pią, 05 cze 2009 - 20:16:name=spacemaster92)--><div class='quotetop'>CYTAT(spacemaster92 @ pią, 05 cze 2009 - 20:16) <a href="index.php?act=findpost&pid=54837"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->matino3 możemy założyć jakieś organizacje antypedofilsko-gejowską co ty na to ??<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->
Nie dzięki. 

 Nie widzę związku między pedofilią, a homoseksualizmem 

 Gej/Lesbijka też człowiek, tyle że ma inną orientacje.