Wampir

Ogólnie o magii
MORG
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 10:28 pm
Kontakt:

Re: Wampir

Post autor: MORG »

Dresden_89 pisał o tym w temacie "Z życia energetycznych wampirów" jak i moje materiały są z tej strony która jakis czas była zamknięta a tu patrzę i działa... ciekawe.
Ostatnio zmieniony ndz maja 10, 2009 5:43 pm przez MORG, łącznie zmieniany 1 raz.
Widzimy świat tak, jak widzi go robak, podczas gdy pilnie potrzebujemy widoku z lotu ptaka.
Mojra
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 06, 2009 12:58 pm
Kontakt:

Re: Wampir

Post autor: Mojra »

Propos wampirów. Wampir ujawnia się przed człowiekiem kiedy tego chce. Najczściej ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że spotkali wampira bądź go znają. Niewiele jest osób, które są w stanie takiego osobnika rozpoznać na pierwszy rzut oka.
Auegamma
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 03, 2008 8:44 pm
Kontakt:

Re: Wampir

Post autor: Auegamma »

jasne że można, trzeba tylko wiedzieć na co zwracać uwagę :P
Mojra
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 06, 2009 12:58 pm
Kontakt:

Re: Wampir

Post autor: Mojra »

[quote name='Auegamma' post='54889' date='sob, 06 cze 2009 - 20:27']jasne że można, trzeba tylko wiedzieć na co zwracać uwagę :P[/quote]



Powiedz mi w takim razie jak wg. ciebie można rozpoznać wampira.
Auegamma
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 03, 2008 8:44 pm
Kontakt:

Re: Wampir

Post autor: Auegamma »

najprościej, należy użyć intuicji oraz umiejętności odczuwania energii, aby zidentyfikować kiedy energia jest wysysana, ewentualnie umiejętność skanowania, celem identyfikacji nieproszonych myślokształtów oraz konstrukcji podczepionych pod jedno z ciał energetycznych;
Auegamma
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 03, 2008 8:44 pm
Kontakt:

Re: Wampir

Post autor: Auegamma »

pomimo swojej wiedzy nadal nie wiesz jak ją wykorzystać :P ludzie którzy mają niski poziom energii spowodowany chorobą lub złym samopoczuciem spowodowanym stresem lub depresją samoczynnie podczepiają się pod ludzi którzy mają dużo energii, wielokroć zapewne spotkaliście się z sytuacją w której po konwersacji z kimś jesteście z lekka wyczerpani, jest to efekt wzajemnego oddziaływania na siebie pół energetycznych, podobny efekt może mieć miejsce nawet na odległość, więc czy to będzie rozmowa przez komórkę czy przez GG czy w 4 oczy to i tak wzajemny wpływ jest możliwy, podobnie działa uzdrawianie, z tą różnicą iż świadomie podnosi się poziom wibracji ciała energetycznego pacjenta do poziomu uzdrawiającego, z zastrzeżeniem iż poziom energii czy częstotliwość wibracji terapeuty pozostaje na niezmienionym poziomie, inaczej takowa osoba powinna jeszcze potrenować nad tymi umiejętnościami;



notka od autora :P częstotliwość energii oraz ilość energii (poziom energii u człowieka) są dwiema różnymi rzeczami, lecz wpływają na siebie nawzajem, jak skompresowane powietrze, w zależności od pojemnika może go być dużo w małej przestrzeni lub mało w dużej, tutaj: częstotliwość odpowiada gęstości a ilość objętości;

Auegamma
Awatar użytkownika
KERAM
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 9:31 am
Kontakt:

Re: Wampir

Post autor: KERAM »

Wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy energetycznymi wampirami z perspektywy widza i żerujemy na sobie wzajemnie odbieramy sobie energie życiowe raz mniej raz więcej.Czyli działamy na siebie z różnymi skutkami dodatnimi i ujemnymi (ktoś nas wykorzystuje my z kolej kogoś przecież to norma normalne funkcjonowanie człowieka w środowisku jak + i -).

A temat był o wampirach innych jak napisał hoo o istotach, które miały paranormalne zdolności żyjące na granicy śmierci i życia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”