Channeling p. K., A. Jadczyk

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Channeling p. K., A. Jadczyk

Post autor: ADAX »

lecz jak ma z tego kasę to dobry biznes, to jak nie patrzeć księża też mają channeling,a hosanna jak taca pełna :D





*
Nie ma to jak dobre pączki.


z coffee shopu ? :lol:
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Channeling p. K., A. Jadczyk

Post autor: Katarzyna_1 »

No dobra, dosyć żartów, pączki, jesli, je szybko jeść to tez sie channelingiem okażą :P Juz sie nie wygłupiam bo mnie zbanują.. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Channeling p. K., A. Jadczyk

Post autor: danut »

Słuchajcie ale my się smiejemy, bo to jest w ogóle tak malo inteligentne i w ogóle, ale są tacy co będą święcie w to wierzyc i nawet się kłócic o prawdziwośc tych..pii.. :D ..Te wyliczenia i w ogóle zwracanie uwagi na takie ważne ale szczególiki przez Roberta jest fantastyczne i widzicie, ze diabeł tkwi w szczegółach ;)
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Channeling p. K., A. Jadczyk

Post autor: robertcb »

Jednak nie stawiam jeszcze ostatecznie kropki nad "i",

ponieważ może jednak istnieć wyjaśnienie i tej pozornej sprzeczności z plutonem.



"

Wielu z was jest w stanie to wyczuć, ale dużo sądzi, że jest jedną ?główną ja? (ta, która czyta to w tej chwili) a wszystkie? inne-ja ?są mniej realne. Podczas gdy w rzeczywistości twoja świadomość jest równo rozłożona na wszystkie ?twoje-ja ?, dzięki czemu wszystkie ?ja? są ?głównymi-ja?.



Z każdą jedną podjętą decyzją, ukierunkowujesz swoją uwagę na jedną z twoich tysięcy ?ja?. Kiedy to się dzieje, nic w ogóle nie czujesz, ale dosłownie przenosisz się do innego świata. Wszystko będzie wyglądać tak, jak to było dziesięć minut temu; będziesz mieszkać w tym samym domu, żonaty z tą samą osobą pracujący w tym samym miejscu, itd., ale z punktu widzenia wibracji, wszystkie te rzeczy są zupełnie nowe, ponieważ żyjesz teraz w nowym świecie."









Może rozmiar Plutona, i wszystkiego co obserwujemy był i jest w superpozycji, i ustala się na coraz dokładniejszym określonym poziomie wraz z dokładniejszymi obserwacjami, a nasza świadomość dzieli się zgodnie z ewolucją równania Schrodingera, jak twierdził Everett?









Może w niektórych równoległych światach Pluton ma 3000 km, a w innych 2300?, a jego rozmiar był i jest w pewnym sensie nieokreślony (w superpozycji), i ustali się dla każdej kopii świadomości, wraz z wykonaniem konkretnych pomiarów, np przez sondę New Horizons, która tam doleci w 2015 roku?



Tylko dlaczego by w tym przekazie o tym nie wspomnieli, podając konkretną wartość?
Ostatnio zmieniony pt mar 04, 2011 2:24 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Channeling p. K., A. Jadczyk

Post autor: danut »

Robert- ależ wszystko jest jasne.. Bo jesli to przekazało inne "ja" tej osobie to jest to tylko wyobrażenie jego "ja" na temat funkcjonowania świata, a nie żadne prawdy absolutne i nie ma znaczenia z którego swiata, czy z tego czy z równoległego ma o tym pojęcie.. Dlaczego więc przedstawia się tu prawdy o Bogu, o Jezusie nie będąc z nim u źródła a tylko w innym świecie podobnym do naszego...???
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Channeling p. K., A. Jadczyk

Post autor: robertcb »

Dokladnie.

Jedyne co mogli by nam trafnie przekazać,

to uniwersalne prawa fizyki, umysłu, świadomości dla tych wszystkich rzeczywistości.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Channeling p. K., A. Jadczyk

Post autor: danut »

Byleby tylko tych "prawd" nie dowiadywac się od rzeczywistości bardziej podpadniętych niż nasza, bo to może zamiast zbliżac nas ku niej, jeszcze bardziej oddalac, kierując na jeszcze większe zagubienie..Świadomośc wszystkich tych rzeczywistości jest tylko Jedna, i zadna z częsci nie będzie miała do niej dostępu i w żadnej z nich nie mozemy poczuc się " tak widzącymi"..
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Channeling p. K., A. Jadczyk

Post autor: ADAX »

Wydaje mi się, że doszukiwanie się sensu w tych "przekazach" jest po prostu bez sensu :) Ot co nawiedzenie, słowotok bezsensownych zdarzeń, które rzekomo maja mieć miejsce. Nawet tłumaczenie, że to mogła być inna rzeczywistość, to też bezsens, po prostu to "rzeczywistość" sztuczek plątania umysłu i robienia ludzi w konia, nawet nieświadomie, bardziej z natchnienia "wyższych istot" też mi dobre :D.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Channeling p. K., A. Jadczyk

Post autor: Maria »

[quote name='Pantanal' post='81952' date='04 marzec 2011 - 19:52']Czy ta pani Jadczyk ma coś wspólnego z tym fizykiem-blogerem, który zahacza czasem o tematykę paranormalną, Arkadiuszem Jadczykiem?[/quote]



To mąż pani Jadczyk.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Channeling p. K., A. Jadczyk

Post autor: robertcb »

a Barbara Marciniak to kto? polka mieszkajaca w USA? bo nie ma nic o niej na wikipedii.

No i skąd te przekazy? brała jakieś psychodeliki?
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”