Nostradamus nieznany

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nostradamus nieznany

Post autor: Andrzej 58 »

Truel napisał:" Powiedz odczytałeś coś o czym jeszcze ludzie nie wiedzą(coś co wyprzedza naszą epoke?). "A oczywiście Truelu.Wkleję próbki ,bo tego jest cała masa.Wnioski wyciąg sobie sam.  IV/25 Ciało piękne bez końca widoczne.Zaciemni przychodząc- to tego powód.Ciało od czoła zmniejszy znaczenie szefa szkodliwego.Uciszy święte modlitwy.  IV/29 Słońce przesłonięte w ekliptyce przez Merkurego.Może nie połowa ,dla nieba drugie słońce.Wulkan Hermes szczyt dla pasterzy.SLO przybędzie iskrzące i jasne.  IV/30 Nawet jedenaście razy księżyc słońca nie żąda.Zwiększy odległość i obmierzy pozycję.I tak nisko zszyje małą złotą.Gdy to się stanie – zarazy sekret odkryty.  IV/31 Księżyc nocą w poziomie- szczytowa wysokość.Nowa nauka ,jedyna do głowy przybędziepomiędzy nieśmiertelnymi na świecie.Oko w południe(tajemnica ufo cały czas obecna)znaczenie rąk ,ciało w ogniu.  IV/44 Podczas wielkich żebrów przybędą tysiące poza.Zwolnieni ,zestresowani- źle są widziani.Obłok przepyta- pośle przeciw kamień.Przebije bezwartościową kompanię.    IV/69 Wielkie miasta ewakuacją zajęte.Mieszkańcy miasta umierają potłuczeni w czasie ucieczki.Ci z Aquili i Parmy przyrzekają.Olbrzym wchodzi na miejsce śladem.  IV/70 Bliźniaczy wielkim Pirenejom.Naprzeciw orzeł – wielka kopia wysłana.Siła dokona jego zagłady, która aż do skóry szefa dotrze.Polowanie.  IV/85 Węgiel biały- czarny będzie wymieniony.Więzione zjawisko prowadzi do grobu.Zużyta świnia podstawą.Zabita podstawą mieszania czegoś z czymś.Podczas zmiany w fabryce TK w środowisku wodnym.  V/6 Król wróżby zna- szefa ręki zapis.Uczyni wpierw pokój w Italii.Lewą ręką uczyni zmiany scenariusza.Król uczyni imperium pokoju.  V/8Może być smycz z ognia- śmierć bystrej pamięci.Na grobie horror straszny.Nocą grupa miast w pył obrócona.Miasta w ogniu wroga przychylnego im.  V/27 Z powodu ognia niedługo armia znajdzie się w okolicy morza czarnego.Przyjdzie Persji zająć Trabzon.Faros, Mytylena drżą.Układ słoneczny większy.   V/32 Kiedy wszystko zostanie uporządkowane- słońce beneficientem.Księżyc do ruiny doprowadzony w niebie będzie dalej.Będzie w tym samym miejscu ,jak w siódmego ścianie.  V/52 Nie będzie przywódcy ,który stawi opór.Wygonią ich z rządów.Krew płynie ludzi klasy obłudnej.I rośliny długo pod ich szyldem.  V/56 Dla trzech królów potrzeba trzechStary pontifex ich -Rzymian dobry wiek.Będzie znany jako skreślony.Siedziba długo trzyma ostre dzieło. V/58 Starożytny książę prędkości stróżuje. Dla galerników góra niedostępna.W połowie mostu zadanie- pięść.Szef niczyj ,tak bardzo może być straszny. V/64 Grupa obrony przynależy do wielkiego numeru. Nad morzem i ziemią radę przeciwną doniosą.Przez atom przeszkoda.Nicea w cieniu -na polach panuje kontrabanda.  V/72 Za przyjemność zmysłową edykt.Jeden mix trucizny w wierze.Wenus będzie oczywiście tak cnotliwa.Zaciemni całą jakość słońca.   VI/2 Nie w roku 5,100 minus 80 – my czekamy -wiele niepokojów.W roku 7,100,3 – z nieba twój minus.Rządy nie ich uczyni 5 – wykona zmianę. To tylko kilka próbek .Fikuśne co?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Nostradamus nieznany

Post autor: Katarzyna_1 »

Andrzeju, opanuj się. To nie jest fikuśne.Stary duży chłop, a w bajki wierzy.Andrzj 58 ogarnij, bo Rodzina na to czeka. Ile można ?To nie są moje złośliwości...Andrzej ogarnij Się i nie chrzań o vinci i nostra, bo to jedna wielka bzdura. :InLove: 
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nostradamus nieznany

Post autor: Andrzej 58 »

Kasiu - Truel zapytał ,to mu odpowiedziałem.Co Cię tak irytuje w tych tekstach.Zapowiedź upadku religii?,czy może zapowiadane zmiany w układzie planetarnym.Sam się zdziwiłem jak precyzyjne są te opisy.Wbrew pozorom są to teksty bardzo optymistyczne.I nie są to żadne proroctwa.To odsuwanie księżyca ma spowodować zanik trzęsień ziemi..Zmiana nachylenia osi ziemi ma spowodować zmiany klimatu na łagodniejszy.A może zapowiedź nieśmiertelności dla wszystkich bez wyjątku ludzi (opisane jest jak to się osiąga) to zła wiadomość?Zapowiedź stworzenia imperium pokoju to bardzo zła wiadomość - wiadomo dla kogo.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nostradamus nieznany

Post autor: Arek 1973 »

Tak sobie czytam te ostatnie posty  i odniosę się do  tego co  Andrzej napisał <blockquote class="ipsBlockquote">.To odsuwanie księżyca ma spowodować zanik trzęsień ziemi..Zmiana nachylenia osi ziemi ma spowodować zmiany klimatu na łagodniejszy</blockquote>Czytam o projekcie "CHANI"  i tam pewien byt z  innej czasoprzestrzeni miał podobno podawać różne  informacje  i nieraz było o naszym księżycu, dosłownie  pisał tak że mamy go cofnąć  lub zniszczyć ponieważ  bardzo niedobrze wpływa na ziemskie istoty
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nostradamus nieznany

Post autor: Andrzej 58 »

Arku ,to co wkleiłem nie dotyczy jakiś bytów z innej czasoprzestrzeni.Wbrew pozorom są to teksty mocno trzymające się praw fizyki.Przykładowo to drugie słońce określone jest jako umarła gwiazda(brązowy karzeł) z wyliczeń przewidywanej trajektorii oszacowali ,że widać go będzie w wielkości 1/4 wielkości tarczy słońca.Znane z przekazów trzy dni ciemności mają być spowodowane odchylaniem grawitacyjnym dużej masy.Obiekt ,który ma powiększyć układ słoneczny zostanie uchwycony grawitacyjnie i ma orbitować jako ósme ciało w kolejności od słońca.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nostradamus nieznany

Post autor: Arek 1973 »

Ja ciebie  zrozumiałem Andrzeju, napisałem to tylko żeby pokazać że  w innych źródłach też o tym pisano, nie zawsze się  z tym zgadzam bo channelingi mają swój własny urok, ale daje mi to do myślenia. Być może....ale poczekam, ten cholerny księżyc przewija się  w wielu tematach o przekazach bytów z różnych  czasoprzestrzeni
Ostatnio zmieniony sob sty 12, 2013 10:19 pm przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: Nostradamus nieznany

Post autor: TrueLobo »

<blockquote class="ipsBlockquote">i nieraz było o naszym księżycu, dosłownie pisał tak że mamy go cofnąć lub zniszczyć ponieważ bardzo niedobrze wpływa na ziemskie istoty</blockquote>Tak się składa, że księżyc stabilizuje kąt nachylenia osi obrotu względem orbity i chroni ją przed perturbacjami spowodowanymi przez grawitacyjne oddziaływanie Jowisza. Nie tylko nie szkodzi ale też przyczynił się do powstania bardziej dogodnych warunków do życia na ziemi. Poza tym księżyc był zanim powstali ludzie i towarzyszy im od początku wątpię, że nagle teraz zaczął nam szkodzić. Co do Andrzeja to mnie nie zrozumiałeś. Ja nie chciałem twoich wersji jego proroctw z czego często dość ... twórczych co wykazała Elowen w poprzednim temacie. I do tego twój tekst można też dodatkowo interpretować jak komu wygodnie. Chciałem opis czegoś co wykracza poza naszą epokę. Najlepiej jakieś nowe technologie jak ten naciągany internet. Wojny głód i kataklizmy to standardowa gadka proroctw i przepowiedni, to odpada. Te teksty o zjawiskach astrologicznych też. Są w stylu kiedy się wydarzy to się sprawdzi, jak się nie wydarzyło to znaczy że jeszcze nie teraz. Jak się nigdy nie wydarzy, to nie bujda tylko "zawsze jeszcze nie teraz". Co do twoich interpretacji z tym jak pisałem wyżej bez księżyca kąt nachylenia osi obrotu ulegał by zmianą. Powodowało by to zmiany klimatu możliwe, że nawet dość drastyczne w zależności od wielkości wahań kąta. Kto ci powiedział, że klimat zmienił by się akurat na łagodniejszy.  Wiesz czemu w ogóle zadałem ci to pytanie. Bo jeżeli nie jesteśmy w stanie odczytać z tego nic na co moglibyśmy jakoś zareagować, to takie informacje "przekazywane w przyszłość" nie mają żadnej wartości. Informacje, które pierwsze trzeba znać, żeby je odczytać. 
Ostatnio zmieniony ndz sty 13, 2013 11:08 pm przez TrueLobo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nostradamus nieznany

Post autor: Andrzej 58 »

Oj Truelu ,mijamy się .Napisałem przecież ,że to co wkleiłem to nie interpretacje a tekst ,który samoistnie wyszedł po podstawieniu wersji francusko podobnej pod wartości wskazane w innym zbiorze. Elowen trafnie zauważyła ,że wyrażenia w słowniku nie odpowiadają rzeczywistym francuskim.Ta procedura ,którą zastosowałem to taka jak przy locie małpy w kosmos.Zero inwencji własnej ,zero interpretacji.Piszesz o dobroczynnych zjawiskach związanych z księżycem.A to ,że stabilizuje a to ,że bez pływów związanych z jego obecnością nie powstałoby życie na ziemi.Znane to od bardzo dawna.Weź pod uwagę np to o związku jego działania na popękany płaszcz ziemi i oddziaływanie grawitacyjne na płyty kontynentalne.Może mieć to związek z trzęsieniami?.Dziwnie brzmiące zdanie ,że księżyc nawet jedenaście razy nie zażąda słońca,to może być wynik ustabilizowania orbity ziemi wokół słońca w płaszczyźnie ekliptyki.Dziś ziemia jest raz powyżej i raz poniżej płaszczyzny .Księżyc praktycznie chodzi w ekliptyce.Dlatego zaćmienia występują tak rzadko.A co byłoby ,gdyby orbitowanie księżyca odbywało się w tej samej płaszczyźnie -zaćmienie za zaćmieniem..A dlaczego jedenaście razy- Bo odległość ma być dużo większa i w czasie jednego obiegu ziemi wokół słońca księżyc obiegnie ziemie tylko jedenaście razy.Jest też taki dziwny zapis ,że nowy rok nie będzie miał stałej daty.Oznacza to zmienność w zależności od układu grawitacji w całym układzie słonecznym.Jak myślisz Truelu ,czy takie zapisy mógł dokonać facet gapiący się w kryształową kulę?Z astrologią nie miał nic wspólnego oprócz wymogu podawania się za wróżbitę.O astrologach napisał w ostrzeżeniu dla TŁUMACZY INTERPRETATORÓW ,ŻE SĄ PO PROSTU GŁUPI.Jaki sens ma astrologiczna przepowiednia mówiąca o dziele Leonarda ,które już wtedy istniało od pół wieku.Wskazał jedynie na ukryty przez autora przekaz ,który zawiera odpowiedzi na związek religii z kimś kto zbuntował się tysiące lat temu ,a że dotyczyło to numeracji kolejnych zmian ,to ta konkretna określona została jako szósta.z trzema osobami na czele ,a więc 666.Z tekstu wynika ,że to kobieta i dwóch mężczyzn.Co to za astrolog ,który przewiduje kilka wersji możliwego przebiegu zdarzeń.To dziurawienie kamolem jest uwarunkowane działaniem kogoś ,kto miał zostać zidentyfikowany przez tzw tłumacza.Rzeczywiście klucz do centurii znajduje się w jego pseudonimie Nasz  człowiek,to znaczy kogo?To nie Nostredame był autorem a jedynie ogniwem pośredniczącym w przekazywaniu informacji dla kogoś w przyszłości.
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: Nostradamus nieznany

Post autor: TrueLobo »

<blockquote class="ipsBlockquote">Oj Truelu ,mijamy się .Napisałem przecież ,że to co wkleiłem to nie interpretacje a tekst ,który samoistnie wyszedł po podstawieniu wersji francusko podobnej pod wartości wskazane w innym zbiorze</blockquote>No tak tekst, który sam sobie przerobiłeś. Interpretacje takiego tekstu zamieściłeś poniżej niego.  <blockquote class="ipsBlockquote">Dziwnie brzmiące zdanie ,że księżyc nawet jedenaście razy nie zażąda słońca,to może być wynik ustabilizowania orbity ziemi wokół słońca w płaszczyźnie ekliptyki.Dziś ziemia jest raz powyżej i raz poniżej płaszczyzny .Księżyc praktycznie chodzi w ekliptyce.Dlatego zaćmienia występują tak rzadko.A co byłoby ,gdyby orbitowanie księżyca odbywało się w tej samej płaszczyźnie -zaćmienie za zaćmieniem..A dlaczego jedenaście razy- Bo odległość ma być dużo większa i w czasie jednego obiegu ziemi wokół słońca księżyc obiegnie ziemie tylko jedenaście razy.</blockquote> Dla ciebie dziwnie brzmiące, a dla mnie nic nieznaczący bełkot. To są twoje interpretacje twojego(czyjegoś?) tekstu. I tak jak z oryginałem każdy, w każdej epoce może próbować interpretować tekst tak żeby "coś mu wyszło" i z jednego zdania napisze całą książkę. btw. Księżyc oddala się jakieś 3-4 cm rocznie a jego średnia odległość od ziemi to ok 384 000 km. Miłego czekania na spełnienie "przepowiedni".
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nostradamus nieznany

Post autor: Andrzej 58 »

Specjalnie żeby wprowadzić Ciebie Truelu siedziałem blisko rok i wytwarzałem z sufitu teksty .Jak widać przekracza to Twoje możliwości dedukcji.A tak przy okazji ,to jakbyś poczytał trochę na forum w tematach dotyczących księżyca, to Twoje oddalanie się księżyca od Ziemi o cztery centymetry rocznie też już było.Zgadnij kto to napisał? :D Masz kolego klapy na oczach i popisujesz się powszechnie znaną wiedzą.Nie chcesz sprawdzić metody ,którą podałem w sprawie Nostradamusa ,to nie rób tego.Jak sprawdzisz ,to wypowiadaj opinie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”