2012 – zagłada rozumu i reszty

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: 2012 – zagłada rozumu i reszty

Post autor: danut »

Pantanal, czytam to co napisałes i nie wiem o czym i do kogo? Nie widzę tutaj wypowiedzi Pani Katarzyny :), chyba że przyszło Ci na mysl, że ja i ta osoba to jedno, ale to byłyby podejrzenia "poniżej pasa" albo nawet smieszne, powiem szczerze :)..Znowu brak zrozumienia, pochopne oskarżenia, itd. itd.. Dobra, w takim razie, odzew z mojej strony :) : I. -Nic nie wspominam o osobistych, ani nawet obcych objawieniach, pisząc o doświadczeniu, mam na myśli to samo, jak na przykład, zrozumienie bólu podczas określonej choroby przez innych, albo inaczej "nie zrozumie zdrowy chorego, dopóki sam nie zachoruje" :), nie odczuje tego samego, tak jak i ból i miłośc i inne rzeczy, o!, głód na przykład. :..."Bez doswiadczenia, to tylko teorie, mniej lub bardziej wymyślne i czasami po prostu głupie.." II. -To co ja pisze, nie jest wymyśloną historyjką, nikogo na nią nie łapię, wędki nie mam, sekty nie zakładam i nie zalezy mi na tym, kto to zrozumie :) podejrzenia w tym kierunku byłyby dla mnie obraźliwe. III- Wiara w Palec Boży, w wyższośc Boga nad ludźmi i dopuszczanie im do przeżycia różnych wersji i wydarzeń nie jest według mnie egoizmem, ale pokorą...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: 2012 – zagłada rozumu i reszty

Post autor: danut »

Pantanal- no i jestem skłonna zgodzic się z tym co piszesz :), nawiasem- pisz też do mnie "na ty" bardzo proszę, gdyz ja już przyzwyczaiłam się do takiego zwracania się na forum. Napisałeś :"Natomiast co do kwestii 2012. Wielka ludzka naiwność nadal kwitnie w najlepsze" ..Tak pomyslec, przeciez to nic nowego, to tylko próba zastąpienia starego nowym, wcale nie lepszym, nie innym..zmieniło się nazywanie pewnych spraw.. Aniołowie- teraz Plejadianki, Kesjopejanie, no ale fakt i ci i ci przychodzą z nieba :) i znowu wymyślone teorie na temat tego kim naprawdę są, z kim i z czym ma się do czynienia. Kultura Majów bardzo ciekawa sprawa, ale czy byli oni aż tak mądrzy, ze mamy teraz korzystac z ich wiedzy, na nowo? Atlanci i mitologie, i stare pisma- po co je zmieniac, po co tworzyc nowe historie na ich oparciu, cząstkowym zresztą, bo prawdy juz się nie odkopie? Ja zauważam, te same rzeczy działy się wtedy co i teraz, były tak tłumaczone, a teraz .. Zacznijmy wreszcie solidnie roztrząsac te sprawy, bez domysłów..Ps. To co ja piszę, niech tam brzmi fantastycznie, póki na razie nie wiemy, lecz na pewno nie jest naciągane, nic nie ubarwiam, nie dodaje, nie przypasowuje do żadnych teorii, piszę jak było, szczegóły pamiętam prawie wszystkie..:)
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: 2012 – zagłada rozumu i reszty

Post autor: soudak040771 »

Pantanal napisał :
Z jednej strony mówi pani o jakichś kosmicznych doświadczeniach (z racji ich skali) a z drugiej nie ptorafi przedstawić na to żadnych dowodów.


Danut, to co piszesz nie trafia do czytających... Jakie są na to wszystko dowody ? A no być może takie, że byłaś widziana jednocześnie w dwóch różnych miejscach - trzeba podać okoliczności i kto to widział....Mieszkałaś na stancji i chodziłaś do szkoły. W pewnym momencie, przyszłaś do szkoły i okazało się, że nie umiesz wytłumaczyć się z brakującego czasu , kilku dni- trzeba podać kto to zauważył, świadków...itd.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: 2012 – zagłada rozumu i reszty

Post autor: danut »

Soudak- Ty nie napisałes tego na poważnie, mam nadzieję :). Najważniejsze co chcę w tym miejscu powiedziec, nie będzie żadnego grzebania się w mojej przeszłości, zainteresowania moją osobą, obiektu do badań, tym bardziej sprawdzania i gnębienia świadków :). Ja podaje pewne fakty mające miejsce, a każdy odnajdzie według swoich możliwości, może nawet porównań z własnymi doświadczeniami, to czy takie wydarzenia mogą mieć miejsce, czy nie, teoretycznie przez analizę i przemyślenia, wnioski należą do czytających, a ja jednocześnie podaje te, które udało mi się samej wyłuskać. Nie jestem tu po to by kłamac, ale jednocześnie nie po to, aby udawadniać. Inna sprawa, to jest trochu nawet nierealne "świadkowie sprzed trzydziestu lat" :), wiem z doświadczenia, że niektórzy to nie pamiętają nawet swoich kolegów, koleżanek ze szkoły, a co dopiero jednej, dwóch sytuacji, z nimi związanymi, przecież z tym też trzeba się liczyc, ponad to są nimi równiez osoby, które już nie żyją. Mam jedną odpowiedź do Pantanala, przede wszystkim i innych żądających dowodów : "Chcecie to wierzcie, nie to nie.. nikt tego od Was nie wymaga!! "..
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: 2012 – zagłada rozumu i reszty

Post autor: soudak040771 »

Nie chodziło mi o podanie tych osób personalnie z imienia i nazwiska, ale o uzmysłowienie czytającym, że takie osoby były :)
Awatar użytkownika
corshakra
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 04, 2010 3:12 pm
Kontakt:

Re: 2012 – zagłada rozumu i reszty

Post autor: corshakra »

Moji Drodzy INFRANCZYCY :D

Pragne zakonczyc spor w tym temacie, gdyz temat "Armagedonu" jest tylko przypuszczeniem, i nikt tak naprawde nie zna prawdy. Zadno z Was nie jest w stanie przedstawic mi tu dowodow, gdyz ich nie posiada. A jesli nawet je ma, to niby z jakiego zrodla? I to zrodlo z kad pochodzi? A gdzie macie gwarancje ze to wszystko jest prawda? Jak sami wiecie, jestesmy oklamywani na kazdym kroku juz od tysiacleci, bo tak jest najlatwiej kontrolowac "masy". Dac im cos na pozywke, by sie zajeli czyms na jakis czas i nie zadawali tych najbardziej uciazliwych w tym momencie pytan, a co niektorzy nawet w to gleboko wiezyli. I w taki to oto sposob zbacza sie z tematu, lub drogi jak kto woli.

Podkreslam, ze wszystko to tylko przypuszczenia o czym tu piszemy.

Nikt nie jest w stanie udowodnic ze bog istnieje, tak jak i to ze moze udokumentowac swoja racje w danym temacie, bo i nawet dokument, ktory czasem wydaje sie najleprzym dowodem, mogl zostac w jakims wczesniejszym okresie spreparowany w celu oszustwa, lub tez ukrycia prawdy.

Moji drodzy. Wiemy to juz z naszej ludzkiej historii, ze bylismy, jestesmy i bedziemy oklamywani, wiec po co sie spierac o te pierdoly, kto tu ma racje, a kto nie ma?

Ja osobiscie moge tylko powiedziec jedno, gdyz jezdze duzo po swiecie (zaznaczam, nie jako turysta), i wiem ze rzad Egipski jak i wysoko postawione placowki na tym swiecie, nie chca dopuscic by prawda miala wyjsc na jaw. Kiedys jeden z amerykanskich jasnowidzow przepowiedzial ze pod Sfinksem znajduje sie komnata. Kiedys (a sledze ten temat dlugo) bylo to tylko przypuszczeniem. Dzis wiemy ze taka komnata naprawde istnieje, i juz dawno ja odkryto. Dlaczego wiec jej nie otworzyc. Otoz z jednego jasnego powodu. Prawdopodobnie znajduje sie tam najstarsza biblioteka swiata, i moze dostarczyc nam odpowiedzi na pytania, jakie ludzkosc zadaje sobie od tysiacleci.

Jest to logiczne ze zadna instytucja istniejaca w naszym swiecie nie dopusci do tego by poznac te prawde, wiec bedzie kryla ja, i szerzyla falszywe doniesienia, a ludzkosc tak jak my tu na forum, bedzie sie spierac miedzy soba, kto ma racje, kto nie, i czy moze to udowodnic (kieruje do szanownego Pentanala). Powiedz mi drogi kolego. Czy jestes w stanie udowodnic mi swe istnienie, ze nie jestes fikcyjna postacia. Nawet jesli mi tu na odleglosc cos przedstawisz, nawet jakies zdjecia, dowody,itd.,czy bedzie to dowodem twego istnienia? Niestety nie, dopoki cie nie zobacze osobiscie i nie dotkne, nie bede mial gwarancji, ze jestes prawdziwy. To byl tylko maly przyklad, tego, jakie zycie jest zawile i mam nadzieje ze sie z tego powodu nie pogniewasz. Zastanowcie sie nad tym wszystkim glebiej.

Jest to forum na ktorym mozemy wymieniac swe poglady i przemyslenia, wiec prosze bardzo, nie zbaczajmy z tematow. A jesli sie spieramy, to na dany temat, by ktos, kto jest nim zainteresowany, nie musial czytac stosow bzdet nie na temat (jak ja).

Cieszy mnie to, ze moge tu wymieniac z Wami swe poglady, i mysli, majac nadzieje, ze juz tak pozostanie w milej atmosferze, bez atakow, na temat ;)

Wszystkich INFRANCZYKOW pozdrawiam serdecznie. :D
<div align='center'>[ external image ]
NIE MA INNEGO SEDZIEGO I KATA PONAD WLASNE SUMIENIE
A CO CIE NIE ZABIJE, TO JEDYNIE WZMOCNI
</div>
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: 2012 – zagłada rozumu i reszty

Post autor: Lazy »

Dr.hab.Andreas Fuls,współpracownik Instytutu Geodezji i Geoinformacji Technicznego Uniwersytetu w Berlinie,zajmuje się Kodeksem Drezdeńskim od 1985r.(rękopis Majów)

Kodeks Drezdeński jest jedyny w swoim rodzaju i bardzo interesujący.W przeciwieństwie do pozostałych kodeksów jest najlepiej zachowany i zawiera bardzo szczegółowe tablice astronomiczne.Andreas Fuls postawił porównać prowadzone przez Majów obserwacje związane z położeniem Wenus,Słońca,Ksieżyca i zaćmieniem ze współczesnymi obliczeniami retrospektywnymi.I "przy okazji" wyszło nowe datowanie historii Majów,które wszystkie dotychczasowe kalendarzowe daty przesuwa do przodu o 208 lat,np.z daty 2012 na 2220 po Chrystusie.Było to tzw.luka czasowa w Kodeksie,której wielu nie potrafiło "załatać"



Pozdrawiam
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: 2012 – zagłada rozumu i reszty

Post autor: hm0 »

Otóż to, gdybyś był na "pokładzie", to miałbyś pewność. ;). Ale do "gęstości pewności" trzeba mieć pewne "predyspozycje":

- maksymalnie 12-15 lat,

- łącze do internetu,

- podatność na idiotyzmy,

- bezkrytyczność, podobną do reprezentowanej przez słuchaczy RM.



Można dopisywać własne. ;)
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 2012 – zagłada rozumu i reszty

Post autor: ADAX »

Być może pochowali się w swoich kryjówkach anty katastrofalnych i wraz z przodownikami tej teorii łupią słonecznik i oczekują przejścia w inną gęstość, oby nie zamienili się w galaretę.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: 2012 – zagłada rozumu i reszty

Post autor: Rysiek23 »

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cTkPouYQlOw&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/cTkPouYQlOw&hl=pl_PL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



Bez komentarza :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”