„SKOKI" UKŁADU SŁONECZNEGO WIĄŻĄ SIĘ Z OKRESAMI MASOWEGO WYMIERANIA

O kosmosie bliskim i dalekim, odkrycia, zagrożenia i zaskoczenia.
Awatar użytkownika
navajo88
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: pt sty 15, 2010 5:32 pm
Kontakt:

Re: „SKOKI" UKŁADU SŁONECZNEGO WIĄŻĄ SIĘ Z OKRESAMI MASOWEGO WYMIERANIA

Post autor: navajo88 »

[quote name='Bloodwin' post='45490' date='30 listopad 2008 - 13:38']Wiecie, zawsze byłem ciekaw jaki gatunek będzie zamieszkiwał Ziemie, gdy my wyginiemy? Bo wyginiemy na pewno. Ba wyginiemy szybciej niż słońce urośnie i nas spali. Szansa, że jakaś asteroida zmiecie nas z powierzchni ziemi jak dinozaury jest prawie pewna. Może dziś tych zagrożeń nie widzimy, może nie będzie nic nam grozić przez tysiąc lat, 10 tysięcy lat, ale w końcu coś w nas walnie.



Jaki organizm przejmie potem władze nad ziemią? Czy będzie do doskonalsza wersja homo sapiens? Czy może będzie to coś całkiem innego. Homo sapiens wyeluowany w inne stworzenie o wielkiej inteligencji?



Przyszłość może nie rysuje się pięknie, ale kiedyś na Ziemi zamieszka inny dominujący gatunek. I to jest pewne.[/quote]







Zgadzam się z tobą ,bo dotychczasowe wymierania zawsze występowały kiedy jeszcze na ziemi nie było ludzi ,a teraz będzie 4 wymieranie i to może dotyczyć także nas LUDZI!!

:excl:
Awatar użytkownika
malin
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: śr lut 10, 2010 11:17 pm
Kontakt:

Re: „SKOKI" UKŁADU SŁONECZNEGO WIĄŻĄ SIĘ Z OKRESAMI MASOWEGO WYMIERANIA

Post autor: malin »

wątpie w to że cokolwiek przyleci i uderzy w ziemie poza tym ziemia jest za bardzo zyjaca i plastyczna zeby ot tak jakis asteroid zniszczyl ja predzej sie obawiam nowego gatunku na ziemi .



mam na mysli humanoidy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „UKŁAD SŁONECZNY i WSZECHŚWIAT”