Dowody na istnienie gigantów

Nowe znaleziska i hipotezy, o których nie zawsze mówi się głośno...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dowody na istnienie gigantów

Post autor: Arek 1973 »

Ten filmik, ten olbrzym z Indii co go miało tsunami odkryć to fake totalny, ale ci co go zrobili to mieli pomysły, jutro napiszę więcej o tym filmie. Idę spać
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Dowody na istnienie gigantów

Post autor: Lazy »

Ten skamieniały palec znaleziono także w Teksasie.Jest on znacznie większy od zwykłego ludzkiego kciuka.Należał zapewne do jakiegoś olbrzyma sprzed wielu milionów lat.z prawej strony-zdjęcie rentgenowskie palca.Prześwietlenie nie wykazało żadnej różnicy(poza rozmiarem) w porównaniu z budową kciuka współczesnego człowieka




Tak zwany młot z Texasu nalezy do najbardziej niezwykłych znalezisk archeologicznych.Analiza chemiczna wykazała,że w 96,6 % słada się z żelaza,dlatego nie rdzewieje.Sztuka wytapiania żelaza znana jest ludzkości od ok.2000 r.p.n.e.-twierdzi "oficjalna nauka".Ten przedmiot pochodzi jednak sprzed 140 mln lat.


Zdjęcie rentenowskie potwierdzają,że stal nie zawiera żadnych chemicznych zanieczyszczeń
Podobnym żelaznym artefaktem w Indiach jest 13-metrowa kolumna z Dhar,oraz żelazna nierdzewna kolumna Czandragupty II.z Delhi



Skoro oficjalna nauka twierdzi, że nie było w tym czasie człowieka (więc i cywilizacji) to skąd sie wziął ten młot.

Może obcy naprawiali swój pojazd i zapomnieli narzędzi ;)

Ps.Dlaczego dinozaury w swej epoce miały tak wielkie rozmiary? Skrzypy i paprocie również.Co do czego się przystosowało.Równie dobrze człowiek, mógł mieć znaczne gabaryty,taka była konieczność "chwili" miliony lat temu
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dowody na istnienie gigantów

Post autor: Arek 1973 »

A więc na temat tego sfałszowanego zdjęcia, bo można tak to nazwać dosłownie.

Tsunami sprzed paru lat miało odkryć szkielet olbrzyma.

Oczywiście zdjęcie wygląda spektakularnie, mamy tam jakiś archeologów, teren wykopalisk osadzony patykami, wszystko wygląda profesjonalnie.

Tylko gdzie ja wtedy byłem jak go znaleziono? Przecież taka wiadomość , sensacja byłaby głośna na cały świat. A dziennie sprawdzam wiadomości i nie mogę sobie przypomnieć żeby coś takiego było, a na pewno nie zapomniałem.

To jedno z tej serii zdjęć:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...3b3646eade.html

YouTube prezentuje wiele filmów o olbrzymach, po pewnym czasie szukania znalazłem ten o który mi chodziło. Wygląda profesjonalnie , jakby żywcem z "Wiadomości dnia" można by się dać nabrać. Ale najważniejsze że są tam podane wiadomości gdzie i kiedy znaleziono ten szkielet.

http://www.youtube.com/watch?v=pPA6-U8z8_Y

A to już bardzo ułatwia poszukiwania następnych dowodów.

Po przeglądnięciu kilkunastu następnych stron pojawił się ciekawy artykuł.

Otóż fałszerz wybrał sobie zdjęcie na którym w orginale widzimy wykopalisko archeologiczne niedaleko Nowego Yorku. Pracowali tam naukowcy z Uniwersytetu Cornell , razem z pomocnikami około 60 osób. Sensacyjne znalezisko to mamut!!, tylko że niektóre fragmenty zdjęcia zostały poddane przeróbce. Zdjęcie zrobiono 16 września 2000r., a prace prowadził Prof. John Chiment.

Ciekawym szczegółem jest w prawym dolnym rogu kieł mamuta który leży w ochraniającym go przed wyschnięciem błocie. Na fałszywce nie pokwapiono się by go z zdjęcia usunąć...

To orginalne zdjęcie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2cfcd1766534d1a0.html

Informacje o tych amerykańskich wykopaliskach i fałszywce zaczerpnąłem z: Rationalist International Bulletin # 132 Copyright © 2004
Ostatnio zmieniony śr gru 02, 2009 6:25 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Dowody na istnienie gigantów

Post autor: Lazy »

@ Pantanal

Możesz ten kciuk nazywać jak Ci się podoba.Jest to udokumentowane przez naukowców.(Chyba że prześwietlali to w jakimś ośrodku zdrowia,starym aparatem rentgenowskim) Zawsze żądałeś naukowych dowodów,są przed Tobą i też jest nie tak.Cały czas chodzi o prawdę,czemu jest ukrywana.Bo nie pasuje do nauki?

Potrafisz każdego kota na naszym globie, odwrócić do góry ogonem,byle wyszło na Twoje.Co do wytopu żelaza,nie jestem pewien czy 1600 lat temu (kolumna w Delhi) mieli dostęp do wikipedii.Nie wspomnę już o 140mln lat (mogę się mylić)

Pozdrawiam
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Dowody na istnienie gigantów

Post autor: Aylinn »

Jak to? To wujek Google i ciocia Wikipedia nie śa tworem kosmitów, tylko ludzi?



A na serio. Może po ziemi chodziły jakieś dwunożne istoty, których jednak matka natura szybko się pozbyła, ponieważ byli nieprzydatni. Tak samo jak wiele gatunków zwierząt, które zaistniały i szybko znikły, bo nie były przydatne dla ekosystemu.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Dowody na istnienie gigantów

Post autor: Lazy »

Alyna
A na serio. Może po ziemi chodziły jakieś dwunożne istoty, których jednak matka natura szybko się pozbyła, ponieważ byli nieprzydatni. Tak samo jak wiele gatunków zwierząt, które zaistniały i szybko znikły, bo nie były przydatne dla ekosystemu.
Właśnie chodzi o to "może".Co niektórzy nie dopuszczają takiej myśli. ;)

Kiedyś się dowiemy.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dowody na istnienie gigantów

Post autor: Arek 1973 »

Przeszukując strony, natknąłem się na te muzeum w USA,

http://mtblanco.com/MtBlancoTour.htm
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Dowody na istnienie gigantów

Post autor: Lazy »

Pantanal
(...)Weź sobie takie wydawnictwo, jak "Kronika Ziemi' czy jakieś internetowe źródło i zobacz, jak wiele organizmów mogło złożyć się na ów słynny kciuk.(...)
To w takim układzie,Twoi naukowcy (skoro im tak ufasz bezgranicznie)są największymi cymbałami na Ziemi.Skoro po prześwietleniu stwierdzili,że jest to kciuk.Pewnie po prześwietleniu banana,okazało by się,że to palec wskazujący.

Ps.Tak z ciekawości,dlaczego nie krytykujesz postu Arka (muzeum w USA) toż to, totalne bzdury.Gigant? skąd go wytrzasnęli.

Pozdrawiam
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Dowody na istnienie gigantów

Post autor: Przemek »

To wszystko sprowadza się do ewolucji człowieka. Takie giganty mogły kieydś istnieć, mogli mieć po 3 metry wzrostu. Za 500 lat człowiek na pewno bedzie wyglądał inaczej i po Ziemi mogą chodzić ludzie mający 1 metr wysokości. Więc przy dzisiejszych wielkoludach to bedą karły.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Dowody na istnienie gigantów

Post autor: Przemek »

Nie jest zaprojektowany? jakieś dowody?Zostaw w butelce kartke, na której napisz, że za 500 lat ludzi bedą bliscy dzisiejszych karłów. Gwarantuje Ci, że bedą Cie uważać za proroka.Czytałem o ewolucji. I dochodze do wniosku, że sciany nie rozwale grochem. Dlatego wybacz ale nie mam siły wyprowadzać Cie z błędu. Widocznie zamknąłes się w swoim świecie, gdzie nie dopuszczasz do siebie nikogo poza swoimi myslami. A to z czasem może byc niebezpieczne.
Ostatnio zmieniony pn gru 07, 2009 3:12 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ARCHEOLOGIA I ODKRYCIA”