Nauczyciele z niebios

Paleoastronautyka, tajemnicze odkrycia, niezwykłe dokonania starożytnych i ciągnące się za nimi pytanie, czy naszych przodków odwiedzili przybysze z kosmosu?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Nauczyciele z niebios

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Czy możliwe, że u zarania dziejów ludzkości naszą planetę odwiedzili przybysze z kosmosu, którzy przekazali prymitywnemu człowiekowi wiedzę i umiejętności, na których zbudował swą cywilizację? Jak twierdzą niektórzy, ślady na to odnajdujemy w licznych przekazach i dziełach, takich jak mity, legendy i naskalne rysunki, które mają ukazywać przybyszów. Kogo przedstawiają wizerunki z Tassili-n-Ajer? Czy to rzeczywiste świadectwo odwiedzin innych inteligentnych istot, a może tylko odwzorowanie zwyczajnych zjawisk i wydarzeń? Debata trwa? i będzie trwać.



CAŁOŚĆ ARTYKUŁU



<font color="#0000FF">Czy byliśmy odwiedzania przez przybyszy z kosmosu od zarania dziejów? A może nawet przez nich stworzeni?</font>
Ostatnio zmieniony śr cze 30, 2010 8:50 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Infinity
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:34 pm
Kontakt:

Re: Nauczyciele z niebios

Post autor: Infinity »

Pewnie to były jaszczury :P :)
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Nauczyciele z niebios

Post autor: Erhion »

Jak tak spojrzeć na tą naszą "cywilizacje" to kiepskich mieliśmy nauczycieli.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Nauczyciele z niebios

Post autor: Lazy »

Bloodwin
Jak tak spojrzeć na tą naszą "cywilizacje" to kiepskich mieliśmy nauczycieli.
A jeżeli zawinili uczniowie?



Pozdrawiam

Ps.Taka opcja też istnieje ;)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nauczyciele z niebios

Post autor: Arek 1973 »

Bloodwin

Myślę że dopóki nauczyciele z ludzmi przebywali to szło po ich myśli, nie powiem że zawsze dobrze dla ludzi. Ale póżniej i mamy to do dzisiaj ludzie bez nauczycieli zeszli "na psy" wiem że szkoda obrażać nasze czworonogi, ale widzisz sam co się dzieje nawet politykom ( i to prezydentom państw) nie jest wstyd kłamać i swój naród w oszukiwać. A jak oni nam taki przykład dawają to nie ma się co dziwić że zwykły Kowalski ich naśladuje. Morał z tego taki: że mamy tak jak jest
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Nauczyciele z niebios

Post autor: Aylinn »

Czy człowiek ma tak małą wiarę w siebie, że niektórzy uważają, że nie dokonał niczego sam tylko z pomocą jakiś ufoli? Piramidy? UFO pomogło. Cywilizacje? Dzięki UFO. Odkrycia lekarskie? Na pewno dzięki UFO. Rozwój technologii? No przecież nikt inny jak UFO.



Silniki, lasery, samochody, dźwigi, procesory, komputery, SI, sznurowadła. Wszystko mamy dzięki UFO?



Może zamiast wierzyć, że wszystko zawdzięczamy jakimś tam obcym cywilizacjom, które mogą tak naprawdę nie istnieć zaczniemy doceniać potęgę człowieka? Potęgę naszych mózgów, które są w stanie wyobrazić sobie wszystko i stworzyć jeszcze więcej?
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Nauczyciele z niebios

Post autor: Dreamer »

Cała potęga starożytnych cywilizacji jest dziełem obcych cywilizacji.

Z prostego powodu...przy ówczesnym stanie technologii ludzie nie byli w stanie dokonać odkryć astronomicznych a tym bardziej stworzyć budowli z którymi my dzisiaj mielibyśmy probemy
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Nauczyciele z niebios

Post autor: Aylinn »

Cementu np. używali już rzemieślnicy z terenów dzisiejszej Turcji 14000 lat temu! Używali go Rzymianie, Fenicjanie i inne ludy starożytne. Zapomniano o nim aż do 18 wieku. To też nam dali ufole? Nie wydaje mi się. A jakie budowle dzięki temu powstały i to na pewno nie za sprawą obcych cywilizacji.



Może i my mielibyśmy problem z budową piramidy, ale raczej dla tego, że teraz za dużo kombinujemy, żeby było szybciej, taniej i niby prościej. Wtedy piramidy budowano jak jeszcze Faraon po drabinie na łóżko wchodził.



Widziałam naukowe dowody na to, że wiele z tego co niby zbudowało ufo, zbudowaliśmy jednak my. Nie widziałam przekonywujących dowodów, że było inaczej.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nauczyciele z niebios

Post autor: ADAX »

Jeśli nawet wielcy nauczyciele nam pomagali, to i tak w sumie jesteśmy zacofani. Niszczymy wszystko, zatruwamy wszystko, wiecie co ? lepiej sie żyło tym Egipcjanom, "niedouczeni" byli ( chyba :) ) ale za to wszystko robili zgodnie z natura.

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony sob gru 27, 2008 10:19 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „STAROŻYTNI ASTRONAUCI”