NOL- bumerang nad Sandomierzem (31/10/08)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

NOL- bumerang nad Sandomierzem (31/10/08)

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]31 października sandomierski architekt, pan Piotr G., zaobserwował na rozgwieżdżonym wieczornym niebie niesamowity obiekt. Był to ogromny pojazd kształtem przypominający bumerang o jasnych konturach, w centrum którego znajdowały się liczne czerwone światełka. Cały obiekt zdawał się być otoczony czymś w rodzaju biało-czerwonej mgły lub pola siłowego - jak to określił świadek. Nietypowy obiekt bezszelestnie sunął po niebie z wielką prędkością...



WIĘCEJ



O tej i podobnych obserwacjach pisaliśmy też TUTAJ
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: NOL- bumerang nad Sandomierzem (31/10/08)

Post autor: Grafik_NPN »

zapewne kolejne zwidy lub kłamstwo
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: NOL- bumerang nad Sandomierzem (31/10/08)

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Grafik_NPN' post='46879' date='pon, 29 gru 2008 - 17:22']zapewne kolejne zwidy lub kłamstwo[/quote]



Graf przeczytaj choć raz artykuł w całości. Świadek jest osobą wiarygodną, szanowaną. Mamy obszerną dokumentację sprawy na miejscu. Nie ma powodu by podważać prawdomówność świadka. O zwidach raczej też nie powinno być mowy. Pisząc coś takiego obrażasz nie nas ale osobę, która zwróciła się do nas w dobrej wierze.
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: NOL- bumerang nad Sandomierzem (31/10/08)

Post autor: Grafik_NPN »

przeczytałem calosć - i co że ktoś jest szanowany - ludzie czasem widza różne rzeczy niezależnie od poziomu szacunku to raz a dwa że relacja kogoś nie ważne kogo moze być to nawet papież, bez fotek lub filmu w ogóle powinna lecieć do kosza i tyle i to jeszcze w epoce w której każdy ma aparat w telefonie



nie istnieją nole - istnieją tylko niewprawni obserwatorzy
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: NOL- bumerang nad Sandomierzem (31/10/08)

Post autor: Dreamer »

Wiesz co Robert, wprawdzie Cię lubię ale gdy czytam Twoje posty tracę całą moją sympatię do Twojej osoby.



Facet poważny szanowany, gotowy podać swoje personalia, do tego rozmawiałem z innymi członkami rodziny - bardzo porządni ludzie.



Stan zdrowia bardzo dobry, o zwidach niedowidzeniu mowy nie ma



A stwierdzeniem NOLi nie ma obrażasz mnie naszych świadków i myślę sporą część czytelników i pasjonatów nieznanego



Obserwacja trwała kilka sekund, spróbuj w tym czasie zrobić zdjęcie
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: NOL- bumerang nad Sandomierzem (31/10/08)

Post autor: Zit »

Grafik - czasem i Ty się mylisz :P



Co miałby na celu ten cżłowiek kłamiąc? Utratę reputacji?
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: NOL- bumerang nad Sandomierzem (31/10/08)

Post autor: Grafik_NPN »

skoro jest szanowany to miał zwidy - stan zdrowia nie ma tu nic do rzeczy, ja nie mówie tu o cholera wie jakich halucynacjach poprostu czasem żeby zinterpretować coś co się widzi mózg potrzebuje chwili czasu i tyle.


A stwierdzeniem NOLi nie ma obrażasz mnie naszych świadków i myślę sporą część czytelników i pasjonatów nieznanego


w czym ja kogoś obrażam ?


Obserwacja trwała kilka sekund, spróbuj w tym czasie zrobić zdjęcie


no to pech - nie ma fotki to nie publikujcie, po co publikować newsy które są oparte tylko na czyimś słowie ?
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: NOL- bumerang nad Sandomierzem (31/10/08)

Post autor: Przemek »

Nie ma Noli?. To chyba Tobie Grafiku sceptycyzm przysłonił racjonalne myślenie. Jak może nie być NOLi skoro, rządy państw przyznają się i odtajniają archiwa pokazujące, że zajmują się tym zjawiskiem. I stwierdzają, że część obserwacji nie da się wyjasnić przyziemnymi zjawiskami. Są relacje, filmy zdjęcia, zdjęcia z radarów. Ludzi, z korpusu wojskowego. NOLe istnieją i mówiąc, że ich nie ma nie jesteś sceptykiem, tylko zatwardziałym przeciwnikiem faktów.
Ostatnio zmieniony wt gru 30, 2008 2:24 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: NOL- bumerang nad Sandomierzem (31/10/08)

Post autor: Grafik_NPN »

Nol to niezidentyfikowny obiekt latający - a takich nie ma bo wszytkie sa identyfikowalne tylko nie przez każdego. A odtajnione raporty są zazwyczaj stare z czasów kiedy nie umiano naukowo wyjaśnić np fenomenu kul plazmy etc. Nigdy w życiu nie widziałem nawet wiarygodnej fotki nola, a co odpiero wiara w ustne raporty
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: NOL- bumerang nad Sandomierzem (31/10/08)

Post autor: Przemek »

No to tutaj niestety ale jesteś złapany na braku wiedzy. Wiele osób, które tak naprawdę mało wiedzą o UFO/NOL podają tylko pierwsze trzy słowa tego skrótu. Natomiast całosć zmienia bardzo wiele. Pełna definicja NOL to niezidentyfikowany Obiekt Latający nie dający się zidentyfikować z żadnym znanym z warunków ziemskich obiektem lub zjawiskiem atmosferycznym czyli po analizie dalej jest dla nas nieznany, a że porusza się w dziwny sposób, wykonuje manewry tworzy formacje w powietrzu. To jest kierowany przez inteligencje. Bo przecieć na 100% są inteligentne cywilizacje w Kosmosie, cywilizacja ludzka oczywiscie nią niestety nie jest. Chyba, że na poziomie bardzo prymitywnym. Ludzkość jest tak inteligentna, że dopiero w połowie XX wieku dowiedziała, się, że żyje na wiosce zabitej deskami jeśli chodzi o miejsce położenia we Wszechświecie. Miało być centrum Wszechswiata, miała być najważniejsza planeta zamieszkana w Kosmosie, a tymczasem wyszło wielkie zdziwienie, że jest galaktyka położona na peryferiach Wszechświata. Mamy XXI wiek,a człowiek lata z karabinem i morduje, zupełnie jak w dzungli zwierzęta. Nieżle się rozwineliśmy. Ale to juz tak poza tematem.
Ostatnio zmieniony wt gru 30, 2008 2:47 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”