Yowie - postrach Gór Błękitnych

- czyli Ałmas, Śnieżny Człowiek, Bigfoot, Yeti, Sasquatch i jak tylko się go nazywa...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Yowie - postrach Gór Błękitnych

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]W australijskich Górach Błękitnych, jednym z najdzikszych miejsc na świecie, znanych z wielu obserwacji UFO i innych dziwnych zjawisk, ukrywa się nieuchwytne potężne stworzenie, które nie dość, że zapędza się w pobliże ludzkich siedzib, to bawi się z nimi w chowanego. Co ciekawe, niektórzy twierdzą, że Yowie – opisywany jako masywny hominidy o krwistoczerwonych oczach może posiadać pewne paranormalne zdolności, w tym wywoływanie u świadków stanu lęku…



CAŁOŚĆ



Czy wierzycie w Yowie?
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Yowie - postrach Gór Błękitnych

Post autor: sasquatch »

Nieznane zawsze wywołuje w nas lęk dlatego nie widzę w tym nic dziwnego. Myślę że część historii została zmyślona aby zwabić turystów. Z drugiej strony opowieści Aborygenów. Oni przecież nie mają powodu aby kłamać.
Ostatnio zmieniony ndz sty 11, 2009 6:31 pm przez sasquatch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
QK1
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: pn lip 21, 2008 11:22 am
Kontakt:

Re: Yowie - postrach Gór Błękitnych

Post autor: QK1 »

Ja daję wiarę, Aborygenom.
Każdego ranka, każdej nocy Dla męki ktoś na świat przychodzi.

Jedni się rodzą dla radości, inni dla nocy i ciemności.


[ external image ]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hodie Mihi, Cras Tibi -> Co Dziś Mnie, Jutro Tobie Się Stanie

[ external image ]
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Yowie - postrach Gór Błękitnych

Post autor: Lazy »

To że nie wiemy kim/czym jest to stworzenie,nie świadczy o tym, że nie istnieje. :)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
parpar_maor
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: czw cze 21, 2007 6:53 am
Kontakt:

Re: Yowie - postrach Gór Błękitnych

Post autor: parpar_maor »

Nieznane zawsze wywołuje w nas lęk dlatego nie widzę w tym nic dziwnego. Myślę że część historii została zmyślona aby zwabić turystów.
Nie jestem pewien, czy na takie odludzia zaglądają w ogóle jacyś turyści. Jacyś na pewno, ale Jamajka to to nie jest, nie bez powodu są to jedne z najdzikszych miejsc na świecie, o których mało co wiadomo. Już sam dojazd do tego miejsca, założe się że jest dość ekstremalny, bez 4x4 lepiej nie ruszać się z domu.
Łaska bogów na pstrym koniu jeździ

- Umarł śmiercią naturalną. Sztylet wbity w serce naturalnie powoduje śmierć
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELIKTOWE HOMINIDY”