Chris Angel

Ogólnie o magii
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Lazy »

Przemek numer ze słoniem tłumaczono w filmie o którym wspominał Sas.
Coper swoje pokazy głownie robi na scenie, gdzie dużą rolę gra świateł odgrywa.
Z tego co wiem (mogę się mylić) Statua Wolności raczej na scenie nie stoi :) Numer z Boeingiem oglądałem w telewizorni,też nie stał na scenie,była to płyta lotniska.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Wiedzma
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 17, 2008 4:00 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Wiedzma »

moje zdanie jest takie, że to iluzja. tak samo jeśli chodzi o połknięcie monety to moim zdaniem widać, że na ręce to co przecina to nie jest jego prawdziwa skóra tylko jakiś sztuczny materiał.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Przemek »

Oglądałem wszystkie 3 sezony z udziałem Crissa. Oczywiście, że to iluzja i powtarzam to poraz któryś, lecz nie wszystkie numery są iluzją. Criss ma bardzo wytrenowane ciało. Kiedy chodził po kolcach, to już nie było iluzją, przy ostatnim prawie sie nadział, wziął go ambulans. Kolce były prawdziwe i takie, że gdyby zwykły śmiertlenik na takiego chciał stanąć to od razu w kolanie szpic by się mu zatrzymał. Jest wiele numerów, takich które wykonuje dzięki swoim zdolnościom swojego umysłu i ciała, a nie iluzji. Naprawdę warto obejrzeć te wszystkie odcinki. Na Youtube są tylko wyrywki, nawet nie są pokazane całe numery.
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Ogrzyslaw »

Ludzie dajcie mi kamere 500 000 zl i zrobie wam doslownie kazdy z trikow jakie zrobi ten gostek.

Jesli to wielki mag to po jaka cholere robi triki iluzjonistyczne?? Dla zabawy (ta jasne). Tri z samolotem i słoniem tez jest prosty (wystarczy pomyslec). Kiedys sie zastanawialem dlaczego ludzie w dawnych czasach wiezyli w tak liczne zabobony, teraz juz wuiem ze niektórzy tutaj sa spokrewnieni z takimi. Powiem wam to co mowil nam moj wykladowca fizyki "Jezeli nie rozumiesz czegos to nie znaczy ze jest to nie wytlumaczalne, lecz jest za trodne dla ciebie i potrzebujesz pomocy w zrozumieniu.

Aha laleczka voodoo jest trikiem typu mentalisty

Znikniecie statuly zabawa z lustrami

Trick z moneta no sorki ale jesli kazdy czlowiek w ty miejscu ma skure tej grubosci to znaczy ze jestem hmm kosmita, aniolem, ucielesnieniem kriszny jezusa, jimiego hendixa i czarliego czeplina wjednym.

Kobieta w dwoch czesciach tez zostala wytlomaczona (w jakiejs ksiazce ale nie pamietam nazwy)

Jesli macie jakies klopoty ze switem rzeczywistym i twierdzicie ze gosc ma nadnaturalne zdolnosci to z kontaktujcie sie lekarzem lub farmaceuta przed uzyciem waszego muzgu.

A tak pozatym to udowodnijcie mi ze to nie jest iluzja, gostki tam nie sa podstawieni nie bylo nigdy dubli i ze takich efektow nie da sie zrobic za odpowiednia kase.

Ciemnota ludzi nie zna granic a wystarczy knot zapalic i wszystko stanie sie jasne
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Przemek »

Współczuje tylko temu wykładowcy od fizyki. No ale zdarza się jeśli nie zna się innej fizyki niż ogólnie przyjęta. To jest dopiero ciemnota. Potrzeba czasu, żeby całą fizykę opisać na nowo. Zacznijmy od podstawowej rzeczy czyli budowy Atomu. Proszę poczytać trochę o Ś.p Michale Gryżinskim.Proponuje przeanalizować wszystkie 3 sezony z udziałem Crissa Angela. To naprawdę wiele nie kosztuje, poza odrobiną czasu. A potem wypowiadanie się w stylu. Dajcie mi kamere i 500 tys zł. Dam Ci i co z tego? zrobisz może z 3 triki, które sam Angel wyjaśnia.
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Ogrzyslaw »

Widze ze nie zrozumiales chyba tego zdania Przemek i wspolczuje tobie (to takie przykre, niech ci ktos to przetlumaczy bo mi sie nie chce) wiec nie bede sie klocil jak to mowi stare powiedzenie: "Nie kluc sie z glupcem ludzie moga nie dostrzec roznicy" a poza tym kolejny cytat tym razem z wladcow much "Apokalipsa" no i na koniec "CIemnota ogarnia lten swiat, juz nie ewoluje lecz cofamy sie a wira w mity znow zaczyna triumfowac"



KONIEC



P.S.

Nie mialem na celu zranienia kogo kolwiek moimitekstami no ale niewiem jak mam to inaczej ujac. I nie twierdze ze nie istnieja zjawiska PARA (wieze w nie i doswiadczylem je na wlasnej skurze) ale ten gostek jest jedynie iluzjonista i nic po za ty a jezeli on sam twierdzi ze jest mesjaszem czy czyms w tym guscie no to sorki ale w kaftan i do swirow niech lepiej sie nie rozmnaza bo zarazi spaczeniem kolejne pokolenia (aha no i ludzie w którzy w to wierzą lepiej tez żeby się nie rozmnażali)
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”