Chris Angel

Ogólnie o magii
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Zit »

Chwilami myślę, że Ty jesteś aż tak bardzo sceptyczny, że się cofasz.



NIE WSZYSTKO MOŻESZ ZANEGOWAC.



Nie ma rzeczy niemożliwych.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
hansinek
Infrzak
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 11, 2008 8:21 pm
Lokalizacja: hanna
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: hansinek »

Grafik jest sceptyczny ale takie wypowiedzi raczej świadcza o dużej dozie wyobrazni :rolleyes:
Życie to tylko sen...
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Grafik_NPN »

popkultura dała nam gwiezde wojny star trek'a i pottera - każdy z nas chciałby latać w kosmosie mieć w domu robota lub choćby lewitować ale niestety narazie nie jest to możliwe, jednak niektórzy ludzie chcą wierzyć żeby ubarwić swoją rzeczywistość. Ja pisze wam wypowiedzi "na anty" i nie chodzi mi zeby zabrać wam z życia radość fantazje i marzenia - nie jestem grinchem :D chodzi oto że patrząc trzeźwo i stąpając twardo po ziemi też można odnaleźdź w życiu ten pierwistek którego szukacie miedzy innymi TU - czlowiek to potężna istota - potężna dzięki swojemu intelektowi, wytworom techniki, jeszcze za naszego życia czeka nas przełom, i nie bedzie to przełom związany ja 2012 kosmitami innymi pierdołami - osigniemy go MY własnymi rękoma bez czarów magii etc i w tą stronę skierujcie swój wzrok
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Lazy »

Zit
Lazy, Copperfield to iluzjonista, a Chris Angel.. hmm.. myślę, że iluzjonistą nie jest. smile.gif
Tak Zituś,wiem kim jest Copperfield,dlatego to napisałem :)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Arek 1973 »

Jeżeli przyjmiemy że to co widzimy niby przypadkowo na ulicy nagrane,,,,hmmmm pomyślmy tak sobie że to nie jest tak przypadkowo tam nagrane że to tylko scenariusz tego nagrania, i ci przypadkowi ludzie należą do ekipy Crissa i wszystko jest nagrywane tak żeby przypadkowo wyglądało to przedstawienie naprawdę się (za każdym razem) udało.

Nie jestem zwolennikiem wypowiedzi Grafika, ale iluzja to główny cel wszystkich magów, a Criss jest najlepszym jak na razie......



Pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Ariadna
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 12:36 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Ariadna »

Obejrzalam jeszcze raz filmik z przepolowiona babka, i moze ona urodzila sie z jaks choroba, bez nog, ale stwierdzmy jedno. Ta kobieta konczyla sie powyzej bioder, a nogi w calej swojej dlugosci jakie zostawila przy lawce, byly prawdziwe.



Gdyby kobiete bez nog trzymal karzel, to nogi wygladaly by jak u dwuletniego dziecka. Spodnica nie ma nic do tego, kiedy kobieta podchodzi do lawki jej ruchy sa naturalne, nie ma mowy o sztucznych konczynach.
Awatar użytkownika
dresiu
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 9:27 am
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: dresiu »

Nie wiem jak on to wszystko robi, ale fakt, że część jego pokazów jest tylko iluzją, czy też ludzie są podstawieni dyskredytuje go w moich oczach z opinii "magika". Gdyby był obdarzony takimi nadnaturalnymi zdolnościami to nie musiałby przecież "udawać" i robić to wszystko "na pokaz".
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Przemek »

Własnie na tym to polega. Są numery, które sam pokazuje jak robi po ich wykonaniu. Gdyby takich prostych trików nie wyjaśniał to zainsteresowanie jego osobą by spadło. Ludzie chcą wiedzieć jak sie robi niektóre rzeczy. Jest uważany za iluzjoniste i dla niego jest to wygodne. Bo faktycznie pokazuje numery, które są iluzją, ale nie wszystkie. Iluzjonistą, magikiem nie każdy może byc. Wielu zgineło, nie mieli predyspozycji? a może nie mieli zdolności nadprzyrodzonych? Powiedziałem już obejrzyj kilkadziesiąt pokazów Grafiku i wtedy inaczej spojrzysz na Crissa Angela. Nie wszędzie jest podstawiona publika, na niektórych pokazach jest po kilkaset osób. Myślisz, że gdyby ludzie wiedzieli co Criss zaraz zrobi, albo że oni wszyscy wiedzą jak się mają zachowywać to nie znalazłaby się choć jedna osoba, która by potem gdzieś w TV powiedziała. Tak to zniknięcie kobiety było zrobione tak i tak. Nie ma takiej opcji. A może wszyscy są opłacani? tyle setek tysiące dolarów tylko po to, zeby lansować jednego goscia, który bawi się ludzkimi umysłami i pokazuje ukartowane rzeczy.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Lazy »

Przemek

Copperfield jest iluzjonistą,możesz mi powiedzieć jak "wyciął"numer ze zniknięciem Statuy Wolności,Boeinga czy chociażby Orient Expresu?

Chris Angel przy Copperfieldzie to dzieciuch :)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Przemek »

Criss wyciął zniknięcie słonia. Mały to on nie był. Więc poradził by sobie i z innymi rzeczami. Jest zdecydowanie lepszy. Oglądnij wszystkie z nim sezony. Zobacz w jakich miejscach prezentuje to co potrafi, a potem pisz. Bo Coper swoje pokazy głownie robi na scenie, gdzie dużą rolę gra świateł odgrywa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”