Chris Angel

Ogólnie o magii
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: UFOKlaudia »

Jeśli nawet to jest iluzja to robi to magicznie ;D
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Zit »

[quote name='Przemek' post='47579' date='pią, 16 sty 2009 - 16:08']Co do wypowiedzi Dresdena. Jeśli np. da się wywołać duchy zmarłych,a da się i dobrze o tym wiesz, to co to jest jak nie magia? Jeśli chodzi o Grafika to sciagnij z neta 3,4 gb filmów z Crissem Angelem, a potem ze mną dyskutuj. Ja to zrobiłem.[/quote]



Przemku skąd myśl, że wywoływanie duchów to magia???
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
Ariadna
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 12:36 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Ariadna »

Nie wiem czy facet jest iluzjonista, magikiem czy kosmita, ale najbardziej rozwalil mnie jeden jego numer z przepolowieniem babki. Kobieta podchodzi do lawki, kladzie sie na niej, Angel wali ja w okolice pepka i kaze dwom osobom ciagnac ja za rece i nogi. Babka sie rozrywa, nogi zostaja ona zaczyna naginac na rekach po trawniku ... 0.o



Acha, trick z chodzeniem po wodzie zostal wyjasniony wieki temu. Chodza po plexi szkle, ktore jest jakos tam ustawione.
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Grafik_NPN »

trck z babką też jest wyjaśniony :)
Awatar użytkownika
Ariadna
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 12:36 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Ariadna »

I jakiez jest wyjasnienie? :)
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Grafik_NPN »

nie zdiwiło cie że w upalny kalifornijski dzien "przypadkowa" kobieta no si długa spódnice :D
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Maria »

Grafik, Ty to potrafisz w brutalny sposób pozbawiać ludzi...iluzji.....a przecież mag...taki fajny jest.....co tam sztuczki...

Jak sobie pomyśle, ze wszystko jest iluzja....to moja wyobrażnia......pewnie też nią jest...ehhhhh Grafik..... :rolleyes: :rolleyes:
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Zit »

[quote name='Grafik' post='47625' date='sob, 17 sty 2009 - 02:07']nie zdiwiło cie że w upalny kalifornijski dzien "przypadkowa" kobieta no si długa spódnice :D[/quote]

Skąd domysł, że było upalnie? ;P



Grafciu, pozatym ubiór jest cechą indywidualną. Może ona lubi tak chodzic, bądź nie może opalac się zbytnio?



[quote name='Grafik' post='47555' date='pią, 16 sty 2009 - 06:06']aha jeszcze jedna sprawa - zit i przemek - publika jest podstawiona :D wiec rownie dobrze criss angel moglby odelecieć na pokladzie imperialnego krazownika a oni by krzyczeli - that's amazing AWESOME MINDFREAK ! heheh[/quote]



Oczywiście, że nie ;)



Może czasem. Ale on tworzy też spontaniczne pokazy z publicznością przypadkową! ;)
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: UFOKlaudia »

ale fajny jest xD Tylko właśnie jak on z tą babką zrobił?! o.O' Kiedyś było pokazane jak Ci iluzjoniści to robią al enie pamiętam już... xD Ten program na polsacie leciał chyba Magik w masce czy coś takiego xD
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Chris Angel

Post autor: Grafik_NPN »

działacie na takiej zasadzie - mówiicie "niektóre numery sa prawdziwe" "niektóre numery sa z prawdziwą publicznością" - wy chyba próbójecie przekonać samych siebie - bo mnie takei ogólniki nie przkonują

iuzja polga na odwracaniu waszje uwagi - oglądajcie wieć uważnie patrzcien a ruchy kamery etc

a publika nie jest spontaniczna wiec shut the fuck up
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”