Planeta 51: kontakt widziany ich oczami

Wasze ulubione filmy i aktorzy
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Planeta 51: kontakt widziany ich oczami

Post autor: Rysiek23 »

Cały czas byliśmy karmieni scenariuszami przybycia obcej inteligencji na naszą planetę - a co by było gdyby to człowiek przybył do obcego świata w roli przysłowiowego "kosmity" ? Odpowiedź na to pytanie, pokazaną w krzywym zwierciadle, poznamy dzięki Planecie 51.



"Planeta 51" będzie filmem animowanym w pełni stworzonym dzięki wysokozaawansowanej grafice i animacji komputerowej. Patrząc na zdjęcia ukazujące nam fragmenty tego filmu od razy na myśl przychodzą nam takie klasyki jak Shrek czy inne dzieła studia Pixar. Film ten opowiadać ma o losach astronauty, który pewnego dnia ląduje na obcej planecie. Jej mieszkańcy od dawien dawna żyją w strachu przed "obcą inwazją". Ich paranoja zostaje uwiarygodniona w momencie gdy dochodzi do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem rasy ludzkiej. Astronauta musi ukrywać się na obcej planecie, dzięki pomocy jednego z jej mieszkańców musi odzyskać swój lądownik i cały i zdrowy wrócić na Ziemię. Jak potoczą się losy astronauty... zobaczymy kiedy zapoznamy się z owym filmem.



Teraz przejdźmy do zwiastunu, który w znakomity sposób ukazuje nam z czym będziemy mieli tutaj do czynienia :

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-ed7aeXwOi0&co ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-ed7aeXwOi0&co ... edded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Gdy osobiście zobaczyłem po raz pierwszy ten zwiastun, "pochłonął" mnie niesamowicie. Ilość wszelkich zaporzyczeń z naszego świata względem obcej inteligencji i zjawiska UFO jest wprost niesamowita i ukazana w niesłuchanie zabawny sposób. Szybkie zbliżenie na Planetę 51 (nazwa ku czci słynnej Strefy 51) i ich mieszkańców od samego początku wywołują w obserwatorze uśmiech na twarzy. Dzieci na ulicach grające w klasy na czymś co przypomina piktogram, pies wzorowany na słynnych obcych z filmu "Obcy" sikający kwasem, zaburzenia w sygnale radiowym, steki w kształcie spodków... astronauta, który pewny swego (niezważając na pierwszy rzut oka na obce formy życia) kroczy aby dokonać wiekopomnego wydarzenia - wętknięcia flagi w obcy ląd : te wszystkie elementy wywołują wręcz automatyczny uśmiech na twarzy kogoś kto od dawien dawna zna te wszystkie symbole i teraz widzi je "w krzywym zwierciadle". Już dawno żaden zwiastun filmu animowanego nie wywołał u mnie takiej reakcji... Jestem ciekawy jak będzie się prezentować owe dzieło i z niecierpliwością wyczekuje jego premiery. Miło będzie zobaczyć aspekty kontaktu z obcą inteligencją ukazane "od drugiej strony", wzbogacone o ironiczno-prześmiewczy charakter filmów tego typu.



Premiera filmu została zapowiedziana na 20 listopada 2009 roku.



P.S. "Pies-alien" is the best... !! :)

[ external image ]



dj_cinex UFOZONE
Ostatnio zmieniony sob sty 17, 2009 2:00 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Planeta 51: kontakt widziany ich oczami

Post autor: Immortal_girl »

No no bardzo fajny pomysł.

Rzeczywiście, filmik promujący wygląda baardzo fajnie.

z chęcią obejże ^^
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Planeta 51: kontakt widziany ich oczami

Post autor: sasquatch »

Świetny trailer na pewno obejrze :D

Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Planeta 51: kontakt widziany ich oczami

Post autor: ADAX »

Oglądając zwiastun i występującego w nim psa :D, myśle że film będzie super. ;)
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Planeta 51: kontakt widziany ich oczami

Post autor: Zit »

Genialne :D



nie mogę się doczekac, gdy to obejrzę!
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Planeta 51: kontakt widziany ich oczami

Post autor: Maria »

Ja niestety nie obejrze tego filmu......z prostej przyczyny !!

Jakiej ?

Nigdy nie lubiłam filmów s-f i po prostu...nudza mnie .

Jak któs mnie woła na tego rodzaju film..jestem najwyżej 10 min .

Mimo to, życzę miłego oglądania :rolleyes: :rolleyes:
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Yedyny
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: czw sie 30, 2007 12:29 pm
Kontakt:

Re: Planeta 51: kontakt widziany ich oczami

Post autor: Yedyny »

No i wszystko wskazuje na to, ze "ktos za tym stoi" :) Wczesniej ukazywaly sie artykuly o znikajacych pszczolach, pustych ulach i... mielismy "Bee Movie".Czyzby przygotowania do kontaktu i oswajanie cywilizacji z nieznanym??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”