Żyjemy w hologramie?

O kosmosie bliskim i dalekim, odkrycia, zagrożenia i zaskoczenia.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Żyjemy w hologramie?

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Niektórzy uczeni przypuszczają, że nasze codzienne życie warunkowane jest wydarzeniami, do których dochodzi na krawędzi Wszechświata. Sugerują także, że ten jako całość otoczony jest okleiną z mikroskopijnych punktów przypominających piksele, z których każdy zawiera odpowiednią ilość informacji. Nasz wszechświat i nasze życie mogą być hologramem ? brzmi to w rozwinięciu nieco absurdalnie, ale być może znaleziono na to dowody.



WIĘCEJ
Ostatnio zmieniony śr cze 30, 2010 8:45 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiedzma
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 17, 2008 4:00 pm
Kontakt:

Re: Żyjemy w hologramie?

Post autor: Wiedzma »

Ciekawa teoria, lecz faktycznie dość absurdalna. Jak to mawiam czas pokaże, może za jakiś czas będzie wiadomo więcej na ten temat.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Żyjemy w hologramie?

Post autor: Maria »

Hologram, komputer...az strach pomyślec co sie jeszcze dowiem...może.....ze mnie nie ma ?!

Te wszystkie teorie..sa podobne do tych innych znanych nam i coraz cześciej zastepowanych innymi.



A Ziemia jest taka piękna......znowu mnie pozbawiają zludzeń...może lepiej nic nie robić...tylko trwać w tym hologramie...bo czy jest sens pracować, jeść ???

Boje sie nowych teorii !!!
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Żyjemy w hologramie?

Post autor: sasquatch »

Ja stwierdziłem że nie warto na siłę się rozwijać. Większość robi to tylko dlatego że boi się 2012 roku a nie tak z siebie. Wole na wiosnę pochodzić po lesie albo zrobić wypad z kumplami niż katować się ascezą. Nie mówie że nie medytuje ale wszystko z umiarem. Życie jest zbyt piękne aby z niego nie korzystać. Oczywiście wszystko z umiarem :D

Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Żyjemy w hologramie?

Post autor: Erhion »

Ciekawe ciekawe, ale nie mamy jeszcze na to pewnych dowodów wiec nie ma co sobie zaprzątać tym głowy.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Żyjemy w hologramie?

Post autor: spacemaster92 »

bajki zbyt bujna fantazja ( za dużo Matrixa)
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „UKŁAD SŁONECZNY i WSZECHŚWIAT”