BYŁY PRACOWNIK NASA POTWIERDZA, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIE ISTNIEJĄ NAPRAWDĘ

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

BYŁY PRACOWNIK NASA POTWIERDZA, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIE ISTNIEJĄ NAPRAWDĘ

Post autor: Lazy »

Clark C. McClelland

Wspierając mojego przyjaciela, odważnego astronautę z NASA, członka misji Apollo 14, Edgara Mitchella, stwierdzam, co następuje:

Ja, Clark C. McClelland, były ScO (Spacecraft Officer - Oficer Statków Kosmicznych) Floty Promów Ko­smicznych obserwowałem osobiście w czasie dyżuru w Centrum Kontro­li Lotów (Launch Control Center; w skrócie LCC) Centrum Kosmiczne­go im. Kennedy'ego (Kennedy Space Center; w skrócie KSC) na moich 27-calowych monitorach istotę po­zaziemską mierzącą od 8 do 9 stóp (2,4 do 2,7 m) wzrostu, która stała w pozycji pionowej w pomieszczeniu ładunkowym promu kosmicznego i rozmawiała z dwoma astronautami NASA.

Obserwowałem również na moich monitorach pojazd kosmiczny istot pozaziemskich, który znajdował się na bezpiecznej orbicie z tyłu za dy­szami głównych silników promu ko­smicznego

. Obserwowałem to wyda­rzenie przez minutę i siedem sekund - wystarczająco długo, aby zapamiętać wszystko, co widziałem. To była istota pozaziemska i obcy statek kosmiczny!

To była wysoka istota mierząca od 8 do 9 stóp wzrostu. Jej ciało miało humanoidalny kształt, miała dwie dłonie, dwie ręce, dwie nogi, dwie stopy, szczupły tors i nor­malnych rozmiarów głowę w stosunku do reszty ciała. Nie potrafię określić koloru jej skóry. Wyglądało na to, że ma dwoje czegoś, co wyglądało jak oczy, ale było to za mało wyraziste, abym mógł to jakoś określić.

Nie mam pojęcia, jak się porozu­miewała? Mocno gestykulowała rę­koma, jakby udzielała instrukcji. Nie słyszałem głosu. Jej hełm nie był tak duży jak naszych astronautów. Miał przeziernik do patrzenia do przodu. Miał też przypuszczalnie mały komu­nikator przytwierdzony z prawej stro­ny hełmu.

Nie zauważyłem zbiornika z tle­nem. Miała szeroki pas i nie była przy­wiązana, tak jak nasi dwaj astronauci do boków promu. Nie zauważyłem także niczego, co mogłoby być bronią.

Cała ta scena trwała minutę i sie­dem sekund. Sprawdziłem to na moim astronautycznym zegarku.

Później skontaktował się ze mną jeden z moich przyjaciół i powiedział, że również widział identycznego wzro­stu istotę pozaziemską wewnątrz po­mieszczenia załogi promu kosmicznego! Tak, w środku naszego promu! Obie te misje DoD (Department of Defense - Departament Obrony) za­klasyfikował jako ściśle tajne bliskie spotkania.

Przy moim możliwym do weryfika­cji życiorysie nie ma takiej rządowej agencji, która mogłaby orzec, że je­stem stuknięty!

Jestem pionierem programu ko­smicznego. Uczestniczyłem w przy­gotowywaniu misji Mercury, Gemini, Apollo, Apollo-Sojuz, Skylab, Deep Space, wahadłowców i Międzynarodo­wej Stacji Kosmicznej.

Otrzymałem pozytywne opinie od: Waltera Cronkite'a; majora Donalda Keyhoe'a, (byłego) dyrektora NICAP (National Investigations Committee on Aerial Phenomena - Krajowy Ko­mitet ds. Badań Zjawisk Powietrz­nych); Richarda Halla, (byłego) wi­cedyrektora NICAP; astronoma drą J. Allena Hyneka etc. Sprawowałem funkcję zastępcy dyrektora MUFON-u na stan Floryda, dyrektora oddziału w KSC oraz dyrektora NICAP w Cape Canaveral i KSC. Otrzymałem liczne wyróżnienia od senatorów USA, kongresmanów, wojskowych i naukowców. (Więcej informacji na ten temat można znaleźć na mojej stronie internetowej www.stargatechronicies.com).

W pełni potwierdzam to, co odważ­nie powiedział ostatnio mój przyjaciel astronauta Edgar Mitchell z misji Apollo 14.

Uczestniczyłem lub byłem świad­kiem startu 650 misji. Jestem eksper­tem w wizualnej identyfikacji wszel­kich pojazdów będących dziełem człowieka, zarówno tajnych, jak i jaw­nych. Potrafię z miejsca rozpoznać po­jazd obcych istot! W latach 1958-1992 byłem dyrektorem rzeczywistego „Archiwum X" („X-Files") Jednostki 3 NICAP w Cape Canaveral i Cen­trum Kosmicznym Kennedy'ego. Tak, rzeczywistego „Archiwum X"!

Obcy są tutaj! Chodzą wśród nas. Być może infiltrują nasze ziemskie rządy.

Tego, co wiem, nie pozwolą mi ogłosić. Napisałem trzy książki, aby przybliżyć prawdę całej ludzkości. By­łem u źródła tego tematu i w latach, kiedy byłem związany z wojskowymi programami NASA, to znaczy od roku 1958 do 1992, poznałem wielu astronautów NASA, a także innych. Słysza­łem relacje z wielu przeżyć związanych z obserwacjami istot pozaziemskich na Księżycu składane przez astronautów NASA i opowiadam o nich w mo­ich książkach.



NASA nie jest cywilną agencją kosmiczną. Właścicielem NASA jest Pentagon! Niektóre misje DoD (Departamentu Obrony), w których uczestniczyłem, miały klauzulę Ściśle Tajne. W ramach tych misji wynoszo­no na orbity ściśle tajne satelity i inne urządzenia. To wtedy wiele załóg spo­tkało istoty pozaziemskie! Jestem go­tów opowiedzieć moją historię w za­mian za rekompensatę.

Zapraszam do odwiedzenia mo­jej strony internetowej, gdzie można obejrzeć dokumenty, nagrody, certy­fikaty, zdjęcia - dowody mojej chwa­lebnej służby w przemyśle kosmicz­nym, programie kosmicznym Stanów Zjednoczonych i w NASA, a także

dowody uznania ze strony astronautów NASA.

Clark C. McClelland,

były Oficer Statków Kosmicznych

Floty Promów Kosmicznych,

Centrum Kosmiczne

im. Kennedy'ego, Floryda



NEXUS 1/2009
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Jacmu
Infrańczyk
Posty: 114
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 6:55 pm
Kontakt:

Re: BYŁY PRACOWNIK NASA POTWIERDZA, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIE ISTNIEJĄ NAPRAWDĘ

Post autor: Jacmu »

Ciekawa opowieść. Tylko czemu ten ktoś się nie przedstawił skoro i tak podał swoją stronę internetową...



Swoją drogą strona www.stargatechronicies.com nie działa, a przynajmniej nie mogłem na nią wejść na krótko przed napisaniem tego posta.
świętokrzyski oddział INFRA

Pytania i wątpliwości dot. forum lub serwisu - napisz PW
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: BYŁY PRACOWNIK NASA POTWIERDZA, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIE ISTNIEJĄ NAPRAWDĘ

Post autor: Lazy »

Jacmu przedstawił się

Clark C. McClelland,

były Oficer Statków Kosmicznych

Floty Promów Kosmicznych,

Centrum Kosmiczne

im. Kennedy'ego, Floryda

:)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: BYŁY PRACOWNIK NASA POTWIERDZA, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIE ISTNIEJĄ NAPRAWDĘ

Post autor: sasquatch »

Mam tego Nexusa. Ktoś popełnił błąd w artykule ale w przypisach jest podana poprawna wersja strony: www.stargate-chronicles.com

LEMARI
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: śr lis 28, 2007 3:33 pm
Kontakt:

Re: BYŁY PRACOWNIK NASA POTWIERDZA, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIE ISTNIEJĄ NAPRAWDĘ

Post autor: LEMARI »

Nie no kolejny oficer pokrzywdzony przez tajemnicę służbową ma do powiedzenia coś ważnego, jeszcze trochę a okaże się że połowa agencji kosmicznych będzie musiała zmienić całkowicie zasady rekrutacji.
NATURA SANAT MEDICUS CURAT
Wiedzma
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 17, 2008 4:00 pm
Kontakt:

Re: BYŁY PRACOWNIK NASA POTWIERDZA, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIE ISTNIEJĄ NAPRAWDĘ

Post autor: Wiedzma »

Interesujące...

Ciekawi mnie to w jakim celu odbyły się te spotkania.

Dlaczego tutaj na ziemi te istoty nie ujawniają się specjalnie i nie rozmawiają z ludźmi na ulicach.

Dlaczego my ich zaciekle wypatrujemy na niebie, wciąż badamy, wielu ludzi zastanawia się nad tym czy obca cywilizacja W OGÓLE istnieje? a tutaj nagle dowiadujemy się, że dwóch astronautów tak po prostu sobie dyskutowało z kosmitą. Najciekawsze jest to, że nie ogłosili jeszcze tego całemu światu.



Niedługo się okaże, że ludzie z tej branży chodzą z tymi istotami na kawe.
Ostatnio zmieniony sob sty 24, 2009 12:55 am przez Wiedzma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: BYŁY PRACOWNIK NASA POTWIERDZA, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIE ISTNIEJĄ NAPRAWDĘ

Post autor: sasquatch »

Interesująca wypowiedź ale użyte słownictwo jest zbyt laickie i niezbyt odpowiada długoletniemu inżynierowi NASA.


Dlaczego my ich zaciekle wypatrujemy na niebie, wciąż badamy, wielu ludzi zastanawia się nad tym czy obca cywilizacja W OGÓLE istnieje? a tutaj nagle dowiadujemy się, że dwóch astronautów tak po prostu sobie dyskutowało z kosmitą. Najciekawsze jest to, że nie ogłosili jeszcze tego całemu światu.
Dzięki coraz gorszym systemom edukacji we wszystkich krajach ludzie przestaną interesować się trudniejszymi zagadnieniami. Dlatego nikt nie będzie nękał przedstawicieli władzy pytaniami na temat obcych i problem z głowy. Na szczęście zawsze znajdą się jednostki które podejmą ten trud.
Ostatnio zmieniony sob sty 24, 2009 8:56 am przez sasquatch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Yedyny
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: czw sie 30, 2007 12:29 pm
Kontakt:

Re: BYŁY PRACOWNIK NASA POTWIERDZA, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIE ISTNIEJĄ NAPRAWDĘ

Post autor: Yedyny »

Ktos popelnil blad przy podawaniu adresu strony, czy blad byl zamierzony, hehe....
Ostatnio zmieniony sob sty 24, 2009 10:39 am przez Yedyny, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: BYŁY PRACOWNIK NASA POTWIERDZA, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIE ISTNIEJĄ NAPRAWDĘ

Post autor: Erhion »

Jestem go­tów opowiedzieć moją historię w za­mian za rekompensatę.


To mi zniszczyło cały obraz tej wypowiedzi. Gościu mówi prawdę, popiera swojego kolege i chce za to kase?



Coś tu śmierdzi.
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: BYŁY PRACOWNIK NASA POTWIERDZA, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIE ISTNIEJĄ NAPRAWDĘ

Post autor: sasquatch »

Cały czas mamy do czynienia z dezinformacją. Niektórzy robią to dla pieniędzy i sławy ale z całą pewnością nie wiemy czy niejaki Clark C. McClelland istnieje naprawdę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”