Bedroom Visitors - nocni goście

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Arek 1973 »

Myślę chłopaki  że chodzi tutaj bardziej  o przypadki gdzie obcy gotował jedzenie a  świadkowi wręczył placek w zamian za usługę, albo gdzie facet poślubił obcą  i miał z nią dziecko, albo jak kobieta była na służbie u obcych i musiała im codziennie piec ciastka, ja wiem  że to dziwne  ale Valee w swojej książce uważa ich za tych samych co teraz nazywamy obcymi,  chodzi o to że trudno takie przypadki nazwać  niefizyczne.  <blockquote class="ipsBlockquote">czy dopuszczacie taką możliwość, że za częścią zaginięć ludzi (których to zaginięć w skali świata rocznie są setki tysięcy - jak nie miliony), może stać zjawisko potocznie tu nazywane ufo ? Chodzi mi tu głównie o zaginięcia typu "jak kamień w wodę" tzn. takie, gdzie nie udaje się danego człowieka odszukać, znaleźć ciała, dowiedzieć czegokolwiek o jego losach itd..</blockquote>Może najpierw o statystyce zaginięć bo już kiedyś przerabialiśmy ten temat.Każde zgłoszenie zaginionego człowieka to żeby jak najprościej powiedzieć jest zapisane jak kreska na papierze, jeżeli ten człowiek za dwa tygodnie się znajdzie to kreska nie jest wykreślona, kreska zostaje  ponieważ było zgłoszenie  o zaginięciu....te statystyki obejmują zgłoszenia a nie faktycznie  ilu ludzi  bezpowrotnie zniknęło.Okres wakacji letnich jest bardzo obfity w zaginięcia, to wykazują statystyki nie tylko w Polsce, to czas  by się urwać z domu,,,,,,, z kolegami  ruszyć w świat, albo  "ponieważ mama mi nie pozwoliła na wypad z kolegami to na żłość zrobię  i tak pojade". W każdym bądż razie większość tych ludzi  za parę dni / tygodni jak pieniądze się skończą albo jak koledzy też wracają też pojawiają się  z powrotem. Co do ufo? , trudno powiedzieć, ci co przepadli jak kamień w wodę też nie są w stanie nam to potwierdzić. Nie przypominam sobie jekiegoś wiarygodnego przypadku gdzie by coś takiego opisywano  ani teraz ani z z przypadków  100 lat temu. Wtedy też te krasnale wróżki, koboldy straszyły ludzi, "dziwni ludzie"  zabierali do swoich pojazdów ale jakoś nie przypominam sobie żeby jakieś zaginięcia ludzi miało być związane z obcymi. "Zawsze" wracali.Myślę że musimy raczej poszukać osoby które żyją i byli świadkami że ufo uśmiercało ludzi, czy są tacy?, jakiś żołnierz krzyczał kiedyś do mikrofonu  że w podziemnych bazach dochodzi do walk między obcymi  i wojskiem,,,,,,ok :kekeke: , tu mogły być ofiary, niestety ta opowieść nie jest  podparta nawet słabymi  dowodami że coś takiego miało miejsce,  ale cóżżż to Ameryka,,,, tam jak powiesz że widziałeś światło na niebie co leciało zygzakiem to  ani nikt na ciebie nie spojrzy, tam trzeba zaraz  z grubej rury, tam trzeba robić furorę bo inaczej nie zabłyśniesz, ani jako ofiara  uprowadzenia ani jako badacz.  <blockquote class="ipsBlockquote">Arku czytałem wywiad  Keela, który mówił o bardzo wielu okaleczeniach ludzi, ta sprawa jest w policji od lat ukrywana, przynajmniej tak wynikało z jego dochodzeń ?</blockquote>Myślisz że może to miejscowa policja ukryć?, w dzisiejszych czasach prawnicy sami się proszą  o usługi, niejeden poszedł by wyżej niż sąd okręgowy albo  stanowy.Jak  myślisz Arku ma się taka sprawa w Polsce?, miały miejsca jakieś obrażenia w Polsce?Szczerze powiedziawszy to oprócz przypadków gdzie świadek  został przypieczony, miał mdłości, dostał dziwnej choroby to nie pamiętam nic z Europy żeby obcy kogoś poważnie okaleczyli.W przeciwienstwie do  ludzi  samych którzy  w wierze w ufo i pojednanie  z kosmitami sami  sobie odebrali życie  (sekta heaven's gate) :Silly:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Pan.X" data-cid="120924" data-time="1423578053">Nie macie Panowie racji</blockquote> Kto tu mówi, że mamy bądz nie mamy racji? Ja Ci tylko wypunktowałem dwie rzeczy i tyle. Sam przecież stwierdziłeś, że "porywacze to fizyczne istoty, a nie obrazy". Ja nie mówię, że jest tak, bądź nie, bo tego nie wiem na pewno, ale może być tak, że część z nich jest fizyczna, a część po prostu nimi nie jest. <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Pan.X" data-cid="120924" data-time="1423578053">A wybieracie sobie co się "podoba".</blockquote> No nie wydaje mi się. Dostrzegam zarówno jedną, jak i drugą stronę medalu, nic nie wykluczam, także wypraszam sobie.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="120929" data-time="1423582029">Myślę chłopaki  że chodzi tutaj bardziej  o przypadki gdzie obcy gotował jedzenie a  świadkowi wręczył placek w zamian za usługę, albo gdzie facet poślubił obcą  i miał z nią dziecko, albo jak kobieta była na służbie u obcych i musiała im codziennie piec ciastka, ja wiem  że to dziwne  ale Valee w swojej książce uważa ich za tych samych co teraz nazywamy obcymi,  chodzi o to że trudno takie przypadki nazwać  niefizyczne.  Może najpierw o statystyce zaginięć bo już kiedyś przerabialiśmy ten temat.Każde zgłoszenie zaginionego człowieka to żeby jak najprościej powiedzieć jest zapisane jak kreska na papierze, jeżeli ten człowiek za dwa tygodnie się znajdzie to kreska nie jest wykreślona, kreska zostaje  ponieważ było zgłoszenie  o zaginięciu....te statystyki obejmują zgłoszenia a nie faktycznie  ilu ludzi  bezpowrotnie zniknęło.Okres wakacji letnich jest bardzo obfity w zaginięcia, to wykazują statystyki nie tylko w Polsce, to czas  by się urwać z domu,,,,,,, z kolegami  ruszyć w świat, albo  "ponieważ mama mi nie pozwoliła na wypad z kolegami to na żłość zrobię  i tak pojade". W każdym bądż razie większość tych ludzi  za parę dni / tygodni jak pieniądze się skończą albo jak koledzy też wracają też pojawiają się  z powrotem. Co do ufo? , trudno powiedzieć, ci co przepadli jak kamień w wodę też nie są w stanie nam to potwierdzić. Nie przypominam sobie jekiegoś wiarygodnego przypadku gdzie by coś takiego opisywano  ani teraz ani z z przypadków  100 lat temu. Wtedy też te krasnale wróżki, koboldy straszyły ludzi, "dziwni ludzie"  zabierali do swoich pojazdów ale jakoś nie przypominam sobie żeby jakieś zaginięcia ludzi miało być związane z obcymi. "Zawsze" wracali.</blockquote>Zaraz strzelę "focha" :) ... Dlaczego ludzie znikają, jako człowiek urodzony w latach 70-tych XX wieku, mniej więcej wiem, więc mi tego tłumaczyć jakoś szczególnie nie trzeba... Zapytałem, tylko o część taklich zaginięć i czy dopuszczacie możliwość, że niektóre z osób, które "wsiąkły" mogą być "ofiarami" (w taki, czy inny sposób) zjawiska nazywanego tu dla uproszczenia sytuacji jako ufo. I tyle... Nie chodziło mi tu o fizyczne ofiary, bo przecież dobrze wiemy, że jeżeli kogoś ufo by "killiło" (wywiozło na inną planetę, przerzuciło w inny wymiar itd.) to nijak wrócić i o tym opowiedzieć by nie mógł... Tak więc oczywistym jest, ze znamy tylko relacje osób, które przeżyły takie spotkania, a nie tych które nigdy nie wróciły. Biorąc pod uwagę Wasze doświadczenia w tej materii interesowało mnie Wasze zdanie. No to się napisałem... :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: azor »

Ciekawe jest to co piszesz Danut, choć w przypadku uprowadzeń czy BV jakoś mi to nie pasuje, ale mogę się mylić ? Chłopaki wspomniałem o rzekomych okaleczeniach ludzi w jednym z UFO  Keel wspomniał o wielu  sprawach w latach 70 tych  ''Gdyby Pan dobrze zbadał tę sprawę, przekonałby się pan, że policji wiadomo od lat o okaleczeniach ludzi''. Czy pamiętacie zaginięcie dwojga turystów w Tatrach na początku lat 90 tych ? W tej sprawie przeprowadzono niezależny eksperyment o którym pisał NŚ dwoje nie znających się jasnowidzów dość dokładnie opisało tą samą wizję uprowadzenia tych ludzi przez obiekt UFO ? Dokładnie tego nie pamiętam, nie wiem jak nawet dalej potoczyła się cała historia ? Arku dziś można wszystko ukryć. W Polsce nie słyszałem o takich przypadkach a jedynie o ''poparzeniu'' bodaj podczas CE-2 w Łodzi, nie wiem jak w innych krajach Europy.   Valle jak pisałem badał w 1988 roku  w Brazylii kilka  takich agresywnych zachowań UFO i w rezultacie śmierci osób, na co znalazł potwierdzenie w policji. Wydaje mi się,że ten aspekt jest najmniej w ufologii znany i chętnie dyskutowany. W kwestii fizyczności to jak wiadomo  siła potrafi tym manipulować na wszelakie sposoby a nawet wytwarzać iluzoryczne sceny, obrazy ''reżyser'' jest wręcz genialny, ale jednak popełnia błędy.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: danut »

Azor nie wiem, ale gdyby ktoś chciał zemścić się z innego poziomu na kimś żyjącym jeszcze tutaj to i uprowadzenia mógłby pod to pociągnąć i spróbować na konkretnym przykładzie odnaleźć, czy zgadzałyby się właśnie takie motywy, czy nie. Pewne jest, że nasze uczucia i emocje wraz ze śmiercią nie giną, a zło pociąga za sobą zło.
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Pan.X »

<blockquote class="ipsBlockquote"> Arek M. - Zaczynam to odbierać jako brak argumentów na nasze opinie ?</blockquote>Bo Pan odrzuca coś co się Panu nie podoba. Bez sensu jeśli będe miał przepisywać książki, a Pan i tak znajdzie coś co by na to nie wskazywało. A ja nie jestem alfą i omegą, żeby mówić co jest prawdą a co nie. Proszę sobie wierzyć w co się chcę. Ja nie mam na to wpływu.

 <blockquote class="ipsBlockquote">...  ale nie umie wyciągnąć z nich odpowiednich wniosków a to jest w istocie najważniejsze, nie wygląd czy to szaraczek nie cudowna technologia kosmiczna, nie kształty obiektów ,ale prawdziwe oblicze tej  zwodniczej i manipulującej nami siły.</blockquote>

Biorę pod uwagę to co Pan skreślił. Najwyraźniej nic z tego nie potrafię wyciągnąć, trudno. <blockquote class="ipsBlockquote">Przemek -  że część z nich jest fizyczna, a część po prostu nimi nie jest.</blockquote>Mówiłem o tym z Arkiem Cz, zanim to powiedziałeś...



 



 
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: azor »

Danut więc jeżeli to prawda, to tylko potwierdza ''nie kosmiczne'' pochodzenie tych istot  a wręcz jakieś ''demoniczne'' bez względu na jego nazwę, ale to co powyżej napisałaś ma nawet pewne nocne analogie od setek lat ;) Panie X mało mnie Pan, zna ponieważ moje pierwsze lata zajmowania się tą tematyką były skierowane właśnie w te klimaty, które teraz Pan wyznaje.  Mam już to za sobą ponieważ moje własne niezależne badania skierowały mnie na inną drogę. Może kiedyś czas pokaże kto miał rację ?
Ostatnio zmieniony wt lut 10, 2015 5:15 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Pan.X »

Rzepecki tak mówił, że swoje badania go ukierunkowały, że UFO to nic dobrego. Barski był tego przeciwnikiem. 

Własne "badania" mają tylko cel dokumentacyjny. Zawsze się znajdą takie rzeczy, które coś wyklucza.

Czas raczej nic nie pokaże, bo oboje nie mamy racji.  <blockquote class="ipsBlockquote">Valle jak pisałem badał w 1988 roku  w Brazylii kilka  takich agresywnych zachowań UFO i w rezultacie śmierci osób, na co znalazł potwierdzenie w policji. </blockquote>  Jeśli myślimy o tym samym to był 1966 w Rio de Janeiro, Była w to zagmatwa policja, jak dwóch chłopaków, zabiło Ufo bo nawiązali kontakt z kosmitami przez Radio. 
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Arek 1973 »

Przepraszam Ronin . Nie znałem twojego wieku.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: azor »

Na Rzepeckiego można się powoływać, wielki człowiek, wielki dorobek i nie twierdził tego bez przyczyny - niestety Pan Barski jest dobry, ale w rzucaniu miskami i nie polecam się na niego powoływać to niezbyt trafny autorytet ;) to teraz nie rozumiem bronisz swoich racji - a twierdzisz, że się mylisz ? Śmieszne ! Nie myślimy o tym samym ja myślę o myśliwych, którzy zginęli od promieni z UFO, chyba nawet INFRA o tym pisała, zdarzenia z początku lat 80 tych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”