Bedroom Visitors - nocni goście

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Newsman »

Pax, pax vobiscum :)Dyskusja jak widzę staje się żarliwa. Aż momentami miło się czyta :)Proszę o nie chowanie do siebie uraz oraz w miarę kulturalną dyskusję :)Mam nadzieję, że podobna rozwinie się w temacie Debaty z Arkiem. PS: Co do pana Stacha, to Arku się zgodzę. Tym bardziej, że pozuje on na wielkiego badacza, a wszyscy znają jego "fotki". On ma jednak dobrą taktykę, bo każdego krytyka straszy pozwami itp., aż ten ktoś w końcu przestaje i daje spokój, bo ma dość użerania się z nim.
Ostatnio zmieniony wt lut 10, 2015 5:48 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="120939" data-time="1423590152">Przepraszam Ronin . Nie znałem twojego wieku.</blockquote>Spoko, chyba jednak odrobinę starszy jesteś Arku ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Arek 1973 »

Jestem rocznik 73, czyli mniej więcej ten sam wiek
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Pan.X »

Pan pracował z Rzepeckim, więc to oczywiste że nauczył się Pan wszystkiego od niego.

Ja nie mówie żeby Barski był moim autorytetem, znowu coś powiedziałem i mi wmówiono. 

To że Rzepecki jest najbardziej doświadczony, nie znaczy, że ktoś inny nie może mieć ciekawszej dla mnie opinii w jakimś danym temacie.



Nie rozumiem o czym my rozmawiamy, a przecież ani ja, ani Pan nie zna prawdy... Proszę wierzyć w co się chce. Ale mnie w to nie mieszać.

 <blockquote class="ipsBlockquote"> to teraz nie rozumiem bronisz swoich racji - a twierdzisz, że się mylisz </blockquote>

Odpowiedź jest prosta - Wiem, że nic nie wiem.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Ronin »

Znalazłem w sieci takie coś, niekoniecznie zrobiło to "ufo", ale...http://davidicke.pl/index.php/artykuly/67-obce-cywilizacje-ufo/239-drapiecy-ludzkie-niwa.html
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Pan.X »

To jest najsłynniejsze udokumentowane zabicie człowieka spowodowane przez  rzekome istoty, a nie raczej ufo. Widać jak grzebały

To jest to jedyne przez ISTOTY! Zabójstwa przez rzekome UFO jest o wiele więcej. 
Ostatnio zmieniony wt lut 10, 2015 9:21 pm przez Pan.X, łącznie zmieniany 1 raz.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Ronin »

Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Pan.X »

Zróbmy już osobny temat jak Ronin ciebie to interesuję.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Ronin »

Interesuje to zbyt dużo powiedziane... Dodałem to jako dowód, że ufo nie zawsze jest takie "cacy" w stosunku do ludzi.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: azor »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Pan.X" data-cid="120947" data-time="1423602709">To jest najsłynniejsze udokumentowane zabicie człowieka spowodowane przez  rzekome istoty, a nie raczej ufo. Widać jak grzebały

To jest to jedyne przez ISTOTY! Zabójstwa przez rzekome UFO jest o wiele więcej. </blockquote> Nie wiem skąd taka duża pewność, że przez istoty czy ktoś je widział w akcji nie ! Nie można tego w żaden sposób udowodnić a jedynie opierać się na spekulacjach. Nawet nie wiadomo, czy stoi za tym UFO ? Fakty są wstrząsające a ten kto to uczynił jest wprost nieludzko zdemoralizowany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”