Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: Maria »

Grafik...masz szczęście...już tyle filmów mam nakręconych a jeszcze nie udało mi się złapać w obiektywie takich naturalnych NOLi .

Ehh te moje ptaki, owady...chyba są za spokojne i nie nie latują jak torpeda...gdzieś w tle...nie mam szczęścia aby to uwiecznić ...a tyle przebywam na swoim ogródku....

Co do filmu tu zamieszczonego...wydaje mi się, że to jednak ptak !!!
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: Grafik_NPN »

u mnie latają wzdłuż ulicy jakieś takie wróblowate gdybym wziął aparat to wyszło by że latają szybciej niż ten obamowy
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: sasquatch »

Z tego co widać na filmie obiekt był najwyżej kilka metrów przed obiektywem. Na pierwszy rzut oka wydaje się że to jakaś żywa istota.



Mam tu dla was zdjęcia poklatkowe:



[ external image ]
Ostatnio zmieniony pn sty 26, 2009 5:34 pm przez sasquatch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: Grafik_NPN »

z tego co ja obserwuje to juz nie jest ufologia tylko szukanie na siłe dziury w całym byle rysa byle brud na obiektywie byle ptak czy owad jest gruntownie "analizowany" - czekam tylko na czasy kiedy zdjecia samolotów będa analizowane pod kątem "czy to aby nie napewno ufo w kształcie samolotu" , potem dorobiono jeszcze różnych reptalian plejadan channelingi i inne kretynizmy rodem z najczarniejszego średniowiecza i tak ufologia która była fajnym hobby padła na pysk i zminiła się w szambo
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: sasquatch »

Robercie, w moim wypadku ten trend jest odwrotny. W miarę nabierania wiedzy i doświadczenia odrzucam coraz więcej filmów które kiedyś wydawały się być dla mnie niezbitymi dowodami na istnienie życia pozaziemskiego (co nie znaczy że nie wierzę że oni gdzieś tam byli, są lub będą).



Tutaj jednak widać ewidentnie że obiekt jest bliziutko kamery i widać że bardzo się kołysze, jeszcze lepiej widać to w zwolnionym tempie na filtrze uwypuklającym. Ewidentnie jakiś zwierz przelatywał. Takich filmów będzie znacznie więcej. Wielu ludzi pokłada nadzieję w tym że administracja Obamy w końcu odtajni interesujące archiwa no i oczywiście perspektywa 2012 wpłynie na wyobraźnię milionów ludzi, którzy zasypią nas fakeami.
Ostatnio zmieniony pn sty 26, 2009 6:38 pm przez sasquatch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: Grafik_NPN »

tak masz 100% racje tak btw to moj post nie był wymierzony w ciebie tylko takie ogólne spostrzeżenie
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Grafik' post='48260' date='pon, 26 sty 2009 - 19:19']z tego co ja obserwuje to juz nie jest ufologia tylko szukanie na siłe dziury w całym byle rysa byle brud na obiektywie byle ptak czy owad jest gruntownie "analizowany" - czekam tylko na czasy kiedy zdjecia samolotów będa analizowane pod kątem "czy to aby nie napewno ufo w kształcie samolotu" , potem dorobiono jeszcze różnych reptalian plejadan channelingi i inne kretynizmy rodem z najczarniejszego średniowiecza i tak ufologia która była fajnym hobby padła na pysk i zminiła się w szambo[/quote]



Grafik siedzisz w tym wszystkim dłużej ode mnie a piszesz takie głupoty. Niestety ale przecież nasza praca głównie polega na tym aby wybijać ludziom bzdury z głowy ale używając racjonalnych argumentów i przede wszystkim wiedzy. Człowiek mądry użyje jednego słowa przeciw 10 i obali byle jakie argumenty zamiast żalić się na cały świat jak to ufologia nisko upadła. Jej jakość jest uzależniona od naszej postawy wobec faktów.
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: Grafik_NPN »

ale jaki ma sens tłumaczenie po raz 1000czny ze taki badziew na nagraniu to ptak czy owad - takich filmików jest 10 000 000 000 000 000 i każdy trzeba tłumaczyć oddzielnie ? po co w ogóle o tym pisać?

zreszta od dawna nie słyszałem żadnego sensownego przypadku nola może poza róznymi piorunami kulistymi, ale i to tylko w ramach ciekawostek, prawda jest taka 99,9 % fotek ufo to błędy, zjawiska naturalne oraz fałszywki,a 0,1% to rózne nasze maszyny latające, porwania przez ufo to dawno wyjaśniony kretynizm, implanty ? nigdy nikt nie pokazał nic wiarygodnego - wszystkie okazały sie typowo ziemskimi. Świat juz nie potrzebuje ufologów do wyjaśniania zjawisk teraz robi to nauka, ostatnią ostoją szarlatanerii jest jescze tzw. rozwój duchowy, ale ito sie pewnie niedługo skończy



i powiem na koniec że świat jest pełen tajemnic i to zupełnie nie paranormalnych
Ostatnio zmieniony wt sty 27, 2009 1:14 am przez Grafik_NPN, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”