Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: UFOKlaudia »

hmm... To mi wygląda na taki dysk... Kiedy zatrzymamy film dokładnie to widać. Przeleciało z dużą szybkością... Napewno to nie ptak, ani żaden owad... Dokładnie widać jak obiekt znika w chmurach... ;)
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: revolt »

[quote name='Grafik' post='48071' date='sob, 24 sty 2009 - 16:54']przecież to ptak ! :D HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA HAHAHAHAHA[/quote]



Blisko. To owad prawdopodobnie. Analizy analizami. Smignal zaraz przed obiektywem, to i predkosc sie kosmiczna wydaje;)

Nawet po trajektori mozna dociec, ze furgon kosmitow toto nie jest.



pozdrawiam
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: UFOKlaudia »

[quote name='revolt' post='48122' date='nie, 25 sty 2009 - 00:09']Blisko. To owad prawdopodobnie. Analizy analizami. Smignal zaraz przed obiektywem, to i predkosc sie kosmiczna wydaje;)

Nawet po trajektori mozna dociec, ze furgon kosmitow toto nie jest.



pozdrawiam[/quote]



No może to owad, ale jak on to zrobił, że w pewnym momencie znika?
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: Przemek »

Tak naprawdę to nie da się stwierdzić z całą pewnością co to było. Pozostanie to zapewne tajemnicą.



p.s Za taki post jak napisał Grafik należy się solidne ostrzeżenie. Jak ja bym był modem to BAN. Poziom forum nastolatek(nie obrażając nastolatek).
Zuzizulu93
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: pt sty 23, 2009 1:08 pm
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: Zuzizulu93 »

jak dla mnie ta sprawa trochę śmierdzi :P Ja prawie codziennie wiedzę czarne smugi przelatujące od pokoju do pokoju w moim domu.



Ale sprawa warta uwagi :)
Awatar użytkownika
baby1983
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: sob paź 25, 2008 6:37 pm
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: baby1983 »

Nie no.. owad to raczej nie był. Chyba, że z dopalaczem :lol: Filmik dość ciekawy. Poczekamy, zobaczymy czy sprawa ucichnie, czy pojawią się jakieś nowe fakty.
Jul
Infrzak
Posty: 35
Rejestracja: pt sie 29, 2008 11:12 am
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: Jul »

Nie wiedzieć czemu UFO najbardziej lubi odwiedzać USA. Jakoś jak było zaprzysiężenie Kaczyńskiego to nic nie przyleciało :D



Na poważnie, to nie ulegajmy manii, nie sądzę, żeby to był pojazd kosmitów. Stawiam na ptaka, trajektoria nawet pasuje, chociaż przyznam, że speeda miał niezłego ;)
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: Kalatos »

Cóż z nagraniem miałem się okazję zapoznać dość szczegółowo i z tego co udało mi się ustalić mógł być to jakiś owad – bo ptaka raczej wykluczam . Obiekt porusza się bardzo blisko kamery i stąd osiąga taką zawrotną prędkość, należy też wziąć pod uwagę że wrażenie potęguje jeszcze bardziej złudzenie które wytwarza się gdy taki obiekt przeleci blisko kamery.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: UFOKlaudia »

super!



Za posty które absolutnie nic nie wnoszą do tematu otrzymujesz ostrzeżenie! - Sasquatch
Ostatnio zmieniony pn sty 26, 2009 3:15 pm przez UFOKlaudia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy

Post autor: Grafik_NPN »

poobserwujcie czasem naturę zobaczcie jak szybko moze lecieć mucha pszczoła czy wróbelek. mi latem za oknem zaperniczają całe gromady takich noli jeszcze szybciej niż te na filmie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”