Benjamin Fulford i "przerażająca" istota w jego ciele

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Benjamin Fulford i "przerażająca" istota w jego ciele

Post autor: Rysiek23 »

Poniżej zamieszczam historię, która wstrząsnęła środowiskiem badaczy teorii spiskowych na całym świecie. Oto co opisał Benjamin Fulford, jedna z najbardziej znanych osób w tym gronie:



"W piątek 23 stycznia Benjamin Fulford* zszokował wszystkich swoich przyjaciół i sympatyków wysyłając na email zdjęcia wykonane po usunięciu guza z jego kręgosłupa. Na zdjęciach zrobionych po operacji widać usuniętą przez chirurgów dziwną formę życia która bardzo przypominała wyglądem salamandrę. Wszyscy ci którzy mogli zobaczyć te przedziwne stworzenie doznali szoku a także przerażenia tym co zobaczyli, i od razu zaczęli się zastanawiać co to jest? I czy to co ukazało się ich oczom jest prawdziwe.
Czy stworzenie było prawdziwe czy nie jest to fałszerstwo? Chcieliśmy się dowiedzieć czy możliwe jest wstrzykniecie takiej formy życia w nieświadomą ofiarę. Po pewnym czasie odpowiedział mi jeden z ekspertów, który przeprowadził już sporo badań w tym temacie. Powiedział, że nie tylko jest możliwe aby wstrzyknąć zarodek takiego pasożyta nic nie świadomej ofierze ale np. rosyjscy naukowcy już praktykowali tę metodę..."
www.rense.com



tłum. Darek_INFRA




*Benjamin Fulford (urodzony 1961) jest dziennikarzem i pisarzem pochodzenia kanadyjskiego, lecz żyje w Japonii. Pracował między innymi dla miesięcznika "Forbes" w Azji, pisząc również dla różnych pism, głównie w Azji. W 2007 roku przyjął obywatelstwo japońskie. Osiągnął wielką popularność przeprowadziwszy wywiad z dość nieosiągalnym Davidem Rockefellerem w listopadzie roku 2007...

WIĘCEJ
Ostatnio zmieniony wt sty 27, 2009 7:11 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Benjamin Fulford i "przerażająca" istota w jego ciele

Post autor: Kalatos »

Hmm wychodziło by na to że ten pasożyt żył w nim i miał się całkiem dobrze – co ciekawe niektórzy napiszą że być może służył on w jakimś stopniu do kontrolowania działań pana Fulforda. Wskazywał by na to fakt umiejscowienia tego pasożyta czyli dolny odcinek kręgosłupa tuż przy rdzeniu kręgowym . No ale nie jestem ekspertem w tych kwestiach więc niech się inni wypowiedzą .
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
hansinek
Infrzak
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 11, 2008 8:21 pm
Lokalizacja: hanna
Kontakt:

Re: Benjamin Fulford i "przerażająca" istota w jego ciele

Post autor: hansinek »

Okropny widok myśl że taki pasożyt żył w tym czlowieku jest przerazająca
Życie to tylko sen...
Awatar użytkownika
Jacmu
Infrańczyk
Posty: 114
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 6:55 pm
Kontakt:

Re: Benjamin Fulford i "przerażająca" istota w jego ciele

Post autor: Jacmu »

Ok nawet jeśli to pasożyt, nie koniecznie musiał zostać wprowadzony do jego ciała celowo, choć zapewne taki zabieg jest możliwy.



Nie rozumiem natomiast obaw Darka - taki ewentualny pasożyt mógłby najwyżej służyć pogorszeniu stanu zdrowia, może doprowadzić do paraliżu, czy innego kalectwa, ale nie mam pojęcia w jaki sposób miałby pomóc kontrolować tego człowieka.
świętokrzyski oddział INFRA

Pytania i wątpliwości dot. forum lub serwisu - napisz PW
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Benjamin Fulford i "przerażająca" istota w jego ciele

Post autor: sasquatch »

Darku jak taka prymitywna istota mogła by kontrolować człowieka? Przecież musiała by być samoświadoma co jest niemożliwe.

Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Benjamin Fulford i "przerażająca" istota w jego ciele

Post autor: Kalatos »

[quote name='Sasquatch' post='48332' date='śro, 28 sty 2009 - 01:08']Darku jak taka prymitywna istota mogła by kontrolować człowieka? Przecież musiała by być samoświadoma co jest niemożliwe.[/quote]



Zwracam uwagę na to że napisałem „Niektórzy napiszą ....” chodziło mi oto że być może ktoś wspomni o takiej możliwości – aczkolwiek ja osobiście w to nie wierzę.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Benjamin Fulford i "przerażająca" istota w jego ciele

Post autor: sasquatch »

Wiem o tym. Kontynuowałem jedynie poruszoną kwestię żywego implantu.



Co do samego robala to mam bardzo mieszane uczucia. Możliwe że do jego organizmu dostał się jakiś pasożyt występujący w Azji. Poza tym z informacji w prasie wiadomo że Fulord porusza się często w bardzo "nieciekawym" środowisku. Musieli byśmy się niesamowicie postarać aby doszukać się tu jakiejkolwiek poszlaki wskazującej na spisek.

Awatar użytkownika
Kiute
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 04, 2008 7:17 pm
Kontakt:

Re: Benjamin Fulford i "przerażająca" istota w jego ciele

Post autor: Kiute »

Ten robaczek to na pewno jakiś tajny agent ruskich albo amerykańców :lol:
"O, Egipcie, Egipcie!

Z twojej wiedzy pozostaną tylko bajki,

które przyszłym pokoleniom

wydawać się będą

nie do wiary"



Lucjusz Apulejusz( II.w p.n.e)
Awatar użytkownika
Goodwill
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 11, 2007 11:01 pm
Kontakt:

Re: Benjamin Fulford i "przerażająca" istota w jego ciele

Post autor: Goodwill »

pluskwa od reptalian :)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Benjamin Fulford i "przerażająca" istota w jego ciele

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Jestem za pasożytem. :rolleyes:
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”