Premier pokaże UFO!

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Premier pokaże UFO!

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Lider brytyjskich konserwatystów wyjął swojego asa z rękawa w wyścigu do fotela premiera! David Cameron na konferencji prasowej zapewnił swoich wyborców, że jeśli tylko zostanie premierem, ujawni wszystkie brytyjskie tajne dokumenty dotyczące UFO. - Chciałbym zagwarantować, iż jeśli zostanę premierem, moje stanowisko w tej sprawie będzie jak najbardziej otwarte - cytuje konserwatystę "The Times". Cameron poczuł się do złożenia takiej obietnicy na jednym ze spotkań ze swoimi potencjalnymi wyborcami.



W Tynemouth w północno-wschodniej Anglii lider torysów zalały pytania o niewyjaśnione zjawiska. "http://www.tvn24.pl/12691,1580620,0,1,ufo-znow-lata-nad-wyspami,wiadomosc.html"W jednej z brytyjskich farm zepsuła się wiatrowa turbina. Ale tamtejsi... czytaj więcej »Cameron bronił się, że co prawda nie ma pojęcia, czy jakiekolwiek inteligentne formy pozaziemskie istnieją, ale opowiada się za całkowitą otwartością rządowych źródeł w tej sprawie.



Informacje o UFO, czy też szerzej o obcej cywilizacji, nie powinny być bowiem, według Camerona, "czymś co rząd ukrywa przed kimkolwiek".



Archiwa staną otworem?



Deklaracja Camerona nie jest jednak jednoznaczna, jak zauważa "The Times". Nie wiadomo bowiem, czy konserwatyści, jeśli dojdą do władzy, otworzą archiwa państwowe dotyczące zjawisk UFO w przeszłości, czy też będą jedynie informować na bieżąco "http://www.tvn24.pl/26086,1569377,0,1,ministerstwo-obrony-ujawnia-prawde-o-ufo,wiadomosc.html"Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy są pewni, że UFO istnieje, a ich... czytaj więcej »o nowych obserwacjach.



Mandelson z kosmosu



Sam Cameron też trochę się zdystansował od swojej deklaracji. Pytany jeszcze tego samego dnia przez jednego z poddanych królowej, podczas parlamentarnej sesji, czy uważa, że Brytyjczycy powinni wiedzieć o odwiedzinach przybyszów z kosmosu na starej angielskiej ziemi, odpowiedział żartobliwie: - Jestem przekonany, że przybysze z kosmosu składali nam wizyty. I jednym z nich jest sekretarz handlu Peter Mandelson - mówił wyraźnie rozbawiony Cameron. Później przeprosił za żart, ale nie Mandelsona, a pytającego...



Wybory w Wielkiej Brytanii muszą się odbyć najpóźniej w 2010 roku.



Źródło:TVN24
Ostatnio zmieniony śr sty 28, 2009 3:11 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Premier pokaże UFO!

Post autor: Zit »

Na pewno.



Po wyborach zapomni o zapewnieniach. Jeśli nawet coś ujawni, to same najgorsze kąski :/
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Premier pokaże UFO!

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Jak wygra to dowie się, że są sprawy które powinny pozostać w tajemnicy.......
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Premier pokaże UFO!

Post autor: sasquatch »

Bil Clinton przez całą prezydenturę starał się odtajnić dokumenty które dotyczącą UFO jako część prezydenckiego dekretu 12958 ale nic nie wskórał. Obama podąża tą samą drogą. 21 stycznia 2009 roku wydał dekret prezydencki w którym zlecił agencjom rządowym złagodzenie zasad regulujących uwolnienie dokumentów bezpieczeństwa narodowego. Lecz jak zwykle nic z tego nie wyjdzie ponieważ w pewnym momencie natrafi na beton którego nie sposób rozbić.



Już Georege W. Bush na listy ufologów odpowiedział że nie ma dostatecznych kompetencji aby ujawnienie tajemnic na tym poziomie klauzuli tajności.
Ostatnio zmieniony śr sty 28, 2009 3:40 pm przez sasquatch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Premier pokaże UFO!

Post autor: Immortal_girl »

Obietnica obietnicą, a to na co mu będzie wolno, jeśli wybiorą go na premiera, to juz inna sprawa.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Premier pokaże UFO!

Post autor: spacemaster92 »

I tak nic z tego nie będzie zawsze coś obiecają, a jak zostaną wybrani to gówno za przeproszeniem robią. Ja nie wiem co to za tajemnica jak wszyscy wiedzą, że kosmici istnieją i kiedyś objawia się wszystkim. Te wszystkie tajemnice Roswell, Strefa 51 i inne związane z UFO bawią mnie do łez.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Premier pokaże UFO!

Post autor: UFOWORLDNEWS »

To niestety prawda jeśli sprawę utajniono załóżmy 60 lat temu to znalazła się ona poza kompetencją władz.Nie mogą nic zrobić bo oficjalnie taka tajemnica istnieje bardzo głęboko gdzieś w armii, grupie ludzi o odpowiedniej motywacji.
Ostatnio zmieniony śr sty 28, 2009 5:51 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”