Jackowski i lipiec 2009

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Jacmu
Infrańczyk
Posty: 114
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 6:55 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Jacmu »

Już tacy jedni u władzy byli, co pompowali pieniądze na bieżące wydatki państwa i częściowo też pewnie do swoich kieszeni...



A teraz wszyscy czujemy tego skutki bo Polska ma długi międzynarodowe.



Więc z tym pompowaniem kasy bym się wstrzymał, nie jestem żadnym analitykiem ani ekonomistą, ale umiem patrzeć na historię i wyciągać wnioski.

Może się mylę. W tej kwestii powinni się wypowiadać eksperci - ekonomiści itp. ale i tak prawdopodobnie niczego nie wykombinują, bo nasza gospodarka jest za słaba...
świętokrzyski oddział INFRA

Pytania i wątpliwości dot. forum lub serwisu - napisz PW
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Przemek »

Co innego jest pomopować kase, kiedy jest normalna sytuacja, a co innego pomopować( żeby ożywiać) kiedy mamy od 70 lat największy kryzys ogólnoświatowy. Oszczędzać, to możemy My jako obywatele. Tnąc wydatki tylko pogorszymy sytuacje. Za pare miesięcy wyjdzie kto miał racje.
Awatar użytkownika
hoo
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 9:10 pm
Lokalizacja: edekgogo@o2.pl
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: hoo »

[quote name='Przemek' post='48845' date='pią, 06 lut 2009 - 16:32']Tylko, że on już mówił o tym jak jeszcze analitycy przewidywali że nie bedzie tak żle. A teraz jest konsekwentny i podtrzymuje swoje wcześniejsze słowa.[/quote]



Kłamstwo, bzdura. Nie lubię jak ktoś głosi nieprawdę i dziwi mnie czego Jackowski w swoim ostatnim wywiadzie, powiedział, że nikt przed nim nie przewidział kryzysu(on przewidział go ponad rok temu), gdyż był właśnie jeden taki człowiek, który się nazywa Peter Schiff - znakomity ekonomista, analizuje rynki finansowe, przewidział kryzys w 2006 roku(przewidywał go na lata 07-08), kiedy to amerykańscy ekonomiści uważali,całkiem co innego.
Ostatnio zmieniony pt lut 27, 2009 11:41 pm przez hoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Oczyszczaliście umysł, ale to, co zrobiliście, jest trochę niepoprawne - niezgodne z właściwą wiedzą i poglądami. (..) Jeśli wasza wiedza i poglądy są w najmniejszym stopniu niepoprawne, zostaniecie opanowani przez wypaczone poglądy.

Ignorancja nie pozwala wam osiągnąć zrozumienia i nie znacie niczego poza miłością

SUTRA SURANGAMA





"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie"

Friedrich Nietzsche



"Bywają prawdy, które najlepiej przyswajają sobie mierne głowy, gdyż są dla nich najodpowiedniejsze, bywają prawdy, co tylko dla miernych duchów posiadają urok i ponętę"

Friedrich Nietzsche



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: jerry »

Nie znam się na wszystkim ale zagorzali sympatycy naszego jasnowidza wiedzą, bo go znają że dużo potrafi. Sam osobiście widziałem To przed kilku laty na oczy co ten człowiek potrafi. Wtedy był mniej znany i miał więcej luzu a dziś musi się uciekać do różnego rodzaju gierek przed takimi co krzyczą o pomoc bo go zobaczyli w TV. Znałem jednego jeszcze takiego wizjonera i wierzcie mi że ten dopiero dawał czadu. Dużo potrafił i zacząłem się go bać w sumie. Bo wiedział o mnie wszystko. Kiedyś zaskoczył mnie swoim cytatem. Od 89 roku nie mam Ojca. Zmarł. W dzień śmierci przyszedł do mnie, usiadł koło mnie i skierował w moją stronę 4 zdania po czym wyszedł z domu i już go nigdy żywego nie widziałem. Te zdania zapadły we mnie tak głęboko że nigdy ich nie zapomnę. Nikt tego nie widział i nie słyszał. Tylko ja i Ojciec. Nigdy nikomu o tym nie powiedziałem. A tu nagle praktycznie obca osoba mnie się pyta czy mi go brakuje i cytuje te zdania. Skamieniałem. Mając 23 lata rozbeczałem się jak dziecko po tym co usłyszałem, z jakim uczuciem, akcentem. Koleś mnie wygiął. Później oglądając tv i myśląc o tym co się dzieje, jak on to robi i jakim prawem mnie "testuje" myślałem i zadzwonił do mnie na komórkę by mi to wyjaśnić!!! I od dzień dobry zaczął mi tłumaczyć .Już nie miałem siły i czelności pytać z kąd u licha on wie o czym ja myśle przed tv i to akurat o nim a on sobie dzwoni do mnie jakby nigdy nic i mi odpowiada. Wtedy i wiele razy później mi udowodnił że choćbym skłamał czy ściemniał to i tak wszystko wiedział jakby czytał mi w myślach...

Późniejszym czasie poznałem właśnie Pana J. W sumie widzieliśmy się 2 razy razem z moim kolegą jasnowidzem w pewnej tajemniczej sprawie zaginięcia osoby. Nigdy się nie odnalazła. Ślad po niej zaginął po stronie niemieckiej... Sprawa poszła do TVN-u i na tym nic. Sprawy nie dokończę bo nie mogę z obawy o swoje życie ale nie skończyło się odnalezieniem tej osoby.



Ale reasumując. Poznałem na własnej skórze że jasnowidze mają dar i nie wolno z nich drwić. W końcu nie którzy odwalają kawał dobrej roboty i to za darmochę dla zwykłych ludzi choćby z wioski. Robią to by pomóc. I chwała im za to.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Jul
Infrzak
Posty: 35
Rejestracja: pt sie 29, 2008 11:12 am
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Jul »

Jackowski w swoich najnowszych wizjach mówi o czekającym część Polaków exodusie, szybkiej ewakuacji ludzi z jakiś zagrożonych terenów Polski w drugiej połowie 2009. Niestety nie uściśla dokładnie o jakie tereny chodzi (aczkolwiek domyśleć się można, że o jakiś obszar Polski zachodniej bądź północnej, bo jasnowidz mieszka w Człuchowie na Pomorzu, a wizja dotyczy też jego studiującej córki oraz jakiegoś znajomego)



Zakładając, że Jackowski trafi, jak myślicie czym będzie spowodowany ten exodus?



Filmik tu: http://www.youtube.com/watch?v=nKBf_Kj9_F8...articlesid=1710
Ostatnio zmieniony wt mar 03, 2009 7:39 pm przez Jul, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: sasquatch »

No cóż mówił o jesieni więc na myśl przychodzi mi sławna wizja 9.9.2009. Ale ile w tym prawdy a ile błędów? Zobaczymy.
Ostatnio zmieniony wt mar 03, 2009 8:01 pm przez sasquatch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: aelreda »

Ostatnio Fundacja Nautilius na YT dodała film o Jackowskim, który mówi że ponoć na jesieni 2009 w Polsce może dojść do exodusu społeczności.

Jakoś to tego człowieka ja sceptycznie podchodzę, jednak mimo tego trochę włoski na ciele mi się zjeżyły.

Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Erhion »

Hm na mieszkam na pomorzu wiec w sumie nie pasuje mi fakt exodusu. No ale pożyjemy zobaczymy. ;)
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Xion80 »

Powiem szczerze, że w prekognicji-wizjach, a w szczególności tych które dotyczą przyszłości, trzeba analizować, bo bez tego właściwie nie da się określić zbliżonego czasu ani miejsca kiedy to nastąpi.

Jasnowidzenie, to jest wizja wielu scen, które się przenikają, gdzie nie zna się daty, a czasem nawet sensu tego co się widzi, dopiero jak jakaś cześć z widzianych scen zaczyna się wypełniać, to jasnowidz będzie dopiero mógł spróbować to wszystko jakoś ułożyć, ale tu nie obejdzie się bez poważnej analizy. Prekognicja jest podobna do puzzli, każda wizja to jak jeden mały puzzel, przy takiej układance można się czasem pomylić. Sam miewam czasem prorocze sny, ale raczej dotyczące mojej osoby, czasami udaje się mi wcześniej je zrozumieć, a czasami dopiero jak już się stanie to co mi się śniło, to dopiero wiem , że faktycznie to się spełniło. A co do lipca 2009 to muszę powiedzieć, że ten miesiąc mnie przeraża i to bardzo, wiele się wydarzy od lipca, szkoda słów, pozostaje tylko czekać, a przekonamy się na własne oczy, czego to będziemy świadkami.
Ostatnio zmieniony pn mar 30, 2009 6:11 pm przez Xion80, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Lazy »

Pantanal
(...)Choc nie jestem jasnowidzem, to moge powiedziec, ze również boje sie o najblizsze lata - ale nie na podstawie wizji, tylko analizy tego, co dzieje się wokół.
Nie masz się czego bać,Żyj chwilą,najlepiej jak potrafisz i myśl pozytywnie :)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”