Jackowski i lipiec 2009

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Erhion »

[quote name='Pantanal' post='51103' date='pon, 30 mar 2009 - 20:40']Też takie gadanie... To zwyczajny strach przed przyszłymi wydarzeniami. Co ma być to będzie i żaden Jackowski czy inny Nostradamus tego nie zmienią.[/quote]



Oni "odkrywają" przed nami przyszłość, a nie ją tworzą czy zmieniają. To zasadnicza różnica.
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Xion80 »

[quote name='Pantanal' post='51125' date='pon, 30 mar 2009 - 23:55']Nie zawsze w grę wchodzą zdolności paranormalne.[/quote]



Co do zdolności paranormalnych, to jasnowidz gdy ma widzenia, tak zwane flesze, przebłyski, to on otrzymuje tylko sceny pewnych zdarzeń, nie otrzymuje gotowej odpowiedzi, czy gotowego scenariusza, taki człowiek potem właśnie musi przeanalizować, wyczuć te sceny aby to wszystko razem złączyć. A zdarza się czasami, że dany jasnowidz wpada na trop wtedy, gdy jakieś sceny zaczynają się z jego wizji sprawdzać i wtedy zaczyna kapować co i jak, więc czasami może to wyglądać jak by to wszystko odbyło się na analizie, czy szczęściu danych zdarzeń, to oczywiście tak może wyglądać. P. Jackowski dopiero uczy się tej techniki analizowania i to widać przynajmniej ja to widzę, ale mowie tu o przepowiedniach trudnych i przeważnie dotyczących przyszłych losów świata. Nie każdy człowiek może zostać jasnowidzem, co z tego że miewał by wizie jak by nie potrafił ich przeanalizować i dopasować, oczywiście mógł by napisać, że widział wojnę, ale nie potrafił by powiedzieć gdzie z kim i o co. Ostatnio miałem taki sen widziałem, że rozbił się duży samolot w tym śnie i pomyślałem, że napisze na nautilusie, a tak dla testu, że miałem sen, że rozbił się samolot, a kto wie może się sprawdzi, napisałem jaki to nawet model będzie z serii - airbus lub jumbo - duży samolot pasażerski. Następnego dnia wchodzę na stronę onet-u, a tu podają, że właśnie rozbił się w Tokio Samolot McDonnell Douglas MD-11, okazało się, że pierwszy raz widzę taki model samolotu, ani to Jumbo Ani airbus, ale bardzo podobny do tego z mojego snu, wychodzi na to, że podczas analizy ubzdurało mi się, że to będzie jakiś tam Jumbo albo airbus, czyli nie powinienem pisać, jaki to model, tylko określić fakt, co się stanie, że rozbije się po prostu duży samolot. Wszystko zależy od analizy :)
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Xion80 »

Nowy filmik z udziałem P . Jackowskiego



http://www.youtube.com/watch?v=HEdygOx1q58...player_embedded



Mimo wszystko, trzeba być dobrej myśli, nie tylko zmartwieniami człowiek żyje :)
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Xion80 »

Pantana, co do wyznawców, to mów za siebie. Jackowski czasami na prawdę posiada ciekawe informacje na temat przyszłości. W każdym bądź razie, do lipca już nie wiele czasu zostało, jak to się mówi, czasem nawet najstarsi górale wszystkiego nie wiedzą, co może się stać, a co nie :)
Ostatnio zmieniony wt mar 31, 2009 9:50 am przez Xion80, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Niekwestionowany96 »

Pantanal nie mieszajmy w to Religi. Nie chcesz chyba kogoś urazić w ten sposób...
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Erhion »

Pantanal a moim zdaniem ty też trochę wyolbrzymiasz.
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Xion80 »

Nie ma co przesadzać na temat P. Jackowskiego, że zaraz to sekta powstanie :) Ja raczej stawiam na to, że ludzie jak by nie było, są głodni sensacji i to wszystko się troszkę samo nakręca np. Z tą Falą która ma przyjść, kto wie może i przyjdzie. Co do niepokoju o przyszłość, to akurat jest czym się martwić, co krok to słyszy się o wojnach, które to mają nadejść, a silnikiem do powstania tych wojen, może być jak najbardziej krach.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Xion80 »

[quote name='Xion80' post='51128' date='wto, 31 mar 2009 - 01:07']Co do zdolności paranormalnych, to jasnowidz gdy ma widzenia, tak zwane flesze, przebłyski, to on otrzymuje tylko sceny pewnych zdarzeń, nie otrzymuje gotowej odpowiedzi, czy gotowego scenariusza, taki człowiek potem właśnie musi przeanalizować, wyczuć te sceny aby to wszystko razem złączyć. A zdarza się czasami, że dany jasnowidz wpada na trop wtedy, gdy jakieś sceny zaczynają się z jego wizji sprawdzać i wtedy zaczyna kapować co i jak, więc czasami może to wyglądać jak by to wszystko odbyło się na analizie, czy szczęściu danych zdarzeń, to oczywiście tak może wyglądać. P. Jackowski dopiero uczy się tej techniki analizowania i to widać przynajmniej ja to widzę, ale mowie tu o przepowiedniach trudnych i przeważnie dotyczących przyszłych losów świata. Nie każdy człowiek może zostać jasnowidzem, co z tego że miewał by wizie jak by nie potrafił ich przeanalizować i dopasować, oczywiście mógł by napisać, że widział wojnę, ale nie potrafił by powiedzieć gdzie z kim i o co. Ostatnio miałem taki sen widziałem, że rozbił się duży samolot w tym śnie i pomyślałem, że napisze na nautilusie, a tak dla testu, że miałem sen, że rozbił się samolot, a kto wie może się sprawdzi, napisałem jaki to nawet model będzie z serii - airbus lub jumbo - duży samolot pasażerski. Następnego dnia wchodzę na stronę onet-u, a tu podają, że właśnie rozbił się w Tokio Samolot McDonnell Douglas MD-11, okazało się, że pierwszy raz widzę taki model samolotu, ani to Jumbo Ani airbus, ale bardzo podobny do tego z mojego snu, wychodzi na to, że podczas analizy ubzdurało mi się, że to będzie jakiś tam Jumbo albo airbus, czyli nie powinienem pisać, jaki to model, tylko określić fakt, co się stanie, że rozbije się po prostu duży samolot. Wszystko zależy od analizy :)[/quote]





Chociaż przyznam teraz, że faktycznie coś się takiego rozbiło chyba, choć jeszcze nie wiadomo, czy na pewno jak Airbus 330. Kurcze wolałbym żeby się nie rozbił :/

Zaginął samolot Aribus 330 - - - >



Edit: Xion - Poprawnie pisze się "zaginął" nie "zaginoł"
Ostatnio zmieniony pn cze 01, 2009 8:04 pm przez Xion80, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Grafik_NPN »

dobra - codziennie komuś statystycznie śni się spadajacy samolot tak jak gołe baby i czasami występuje koincydencja - był sen było zdarzenie, raz tylko padnie na panią krysie z warzywniaka a raz na xiona a innym razem na benedykta 52
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: Jackowski i lipiec 2009

Post autor: Xion80 »

Zgadza się, ludziom się śnią rożne rzeczy, tylko, że ja przewidziałem z jakiej marki będzie ten samolot

napisałem, że z serii Airbus. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że trudno balansować i analizować jest wizje, ale to wszystko wzięło się z mojej analizy, mi się nie przyśnił jaki to będzie model samolotu.

Tu podaję, co napisałem na Nautilusie, jako pseudonim Alex - - - - - - > Na początku szukałem w internecie podobnych samolotów, ale te z serii Airbus niektóre są bardzo zbliżone do siebie więc ciężko określić dokładny model, dlatego wpisałem Airbus 380 - 320. Ale tak poza tym to mam nadzieję, że ten samolot gdzieś wylądował awaryjnie i tym ludziom się nic nie stało :)
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”