konnichi wa! ^^

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Awatar użytkownika
Yasashii
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 09, 2009 5:33 pm
Kontakt:

konnichi wa! ^^

Post autor: Yasashii »

Witam. Jedno wam powiem na samym wstępie. Takiego modela jak ja jeszcze nie widzieliście i wątpię żebyście kiedyś jeszcze zobaczyli. xD Mam na myśli to, że jestem tak niesamowicie odstający od reszty ludzi, że prawie sam stanowię nowy gatunek :lol: Jest tak dlatego, że jestem trochę trudny do zrozumienia. Ludzie czasami odbierają moje słowa w nieodpowiedni sposób. Nietrudno się domyślić co z tego wynika. Praktycznie jestem w życiu sam jak palec. Jednak jest coś, co podnosi mnie na duchu. Otóż mimo, iż jestem sam to... nie jestem sam... Właściwie to ja nie mogę być sam. To fizycznie niemożliwe. (nie, nie jestem zrośnięty z bratem, nie mam brata). To jest chyba najbardziej osobliwą rzeczą w moim całym "JA". ^^ Może kiedyś wyjawię o co mi chodzi ale jeszcze nie teraz bo uznalibyście mnie za jeszcze większego psychola niż jestem. No to teraz coś o moich zainteresowaniach aby wam uświadomić, jak szurnięty jestem. Uwielbiam filmy, muzykę (z czego najbardziej Hansa Zimmera oraz japońską) tworzę grafikę rastorową i (uwaga) niedawno zacząłem pisać książkę. taaak... no nudzi się czasem człowiekowi :rolleyes:

moje zalety: error 404: dane nie istnieją

moje wady: Uporczywy, niezrozumiały, "lekko" szurnięty, ADHD rulez, zbyt wrażliwy.

Dlaczego zainteresowały mnie zjawiska paranormalne? No cóż... powiedzmy że to mój świat i nieważne jak daleko odbiegnę i tak z niego nie ucieknę metaforycznie mówiąc. Można powiedzieć że sam po części jestem zjawiskiem paranormalnym (to nie żart).

Nie jestem jednak człowiekiem takiego typu że przeczyta coś w necie a potem idzie na cmentaż pośpiewując "heheheh, no to teraz przywołamy jakiegoś duszka". Wiem, gdzie leży cieńka granica rozsądku w testowaniu, badaniu zjawisk paranormalnych. Zawsze zachowuję maksymalne środki ostrożności. Nie jestem też typem który uwierzy w byle podrobione zdjęcie, filmik z duchem. Jako grafik podróbki rozpoznaję od razu. Wiem też, że niektórych rzeczy lepiej się nie tykać, bo są niebezpieczne. aaa, byłbym zapomniał. Wyjaśnię co znaczy mój nick ^^. Otóż jak się nietrudno domyślić pochodzi z języka Japońskiego (jestem wielkim fanem wszystkiego, co jest made in Japan) Słowo "yasashii" oznacza delikatny, miły, wrażliwy. Starałem się dobrać sobie nick który by mnie określał ale nietaktem z mojej strony byłoby stwierdzenie że rzeczywiście jest moim odzwierciedleniem. To już ocenicie wy (o zgrozo...) xD . No i to by było na tyle, teraz możecie mnie wyśmiać (hej, czekajcie to był żart!) ^^
Ostatnio zmieniony pn lut 09, 2009 9:14 pm przez Yasashii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: konnichi wa! ^^

Post autor: Lazy »

Witaj w klubie "szurnięty psycholu" :) Wielu nas tak postrzega,nic to :) Rób swoje i tyle ;)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: konnichi wa! ^^

Post autor: asiatko31 »

Witam cię serdecznie :)
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: konnichi wa! ^^

Post autor: sasquatch »

Cieszę się że zdecydowałeś się do nas dołączyć ;) Nie ważne jak bardzo jesteś zakręcony, każda nowa osoba na forum to szansa na poznanie świata z nieco innej perspektywy :)

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: konnichi wa! ^^

Post autor: aelreda »

No każdy na swój sposób jest szurnięty :D

Witaj w klubie :)

Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: konnichi wa! ^^

Post autor: Immortal_girl »

Ohayo! Widze kolejny miłośnik japonii i japońskiego. ;D

Witaj i rozgość się, mam nadzieje że zostaniesz na dłużej ^^
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: konnichi wa! ^^

Post autor: Kalatos »

Witaj w naszych skromnych i jakże normalnych progach ;) Pozdrawiam i życzę owocnej dyskusji z innymi
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Wiedzma
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 17, 2008 4:00 pm
Kontakt:

Re: konnichi wa! ^^

Post autor: Wiedzma »

Miło, że do nas dołączyłeś:) Pozdrawiam!:)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: konnichi wa! ^^

Post autor: Rysiek23 »

Skoro jesteś tutaj, to nie jesteś sam :) Witaj!
Awatar użytkownika
Jacmu
Infrańczyk
Posty: 114
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 6:55 pm
Kontakt:

Re: konnichi wa! ^^

Post autor: Jacmu »

Jakoś do tej pory nie brałem udziału w powitaniach, ale w końcu kiedyś trzeba zacząć.



Witaj na pokładzie.
świętokrzyski oddział INFRA

Pytania i wątpliwości dot. forum lub serwisu - napisz PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”