Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]W 1987 roku w okolicach Rzeszowa doszło do bardzo ciekawej serii wydarzeń, w czasie których obok obiektów typu NOL świadkowie odnotowali spotkanie z istotami stojącymi na tle swoistego ekranu. Świadkami wydarzeń byli pan Kazimierz S. oraz jego bliscy. Co zatem wydarzyło się na terenie dwóch podkarpackich wsi pod koniec lat 80-tych?



RELACJA
Ostatnio zmieniony śr cze 30, 2010 9:13 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: Immortal_girl »

aaa słyszałam o tym, mam w okolicach Rzeszowa rodzine, i jak byłam u nich to bodajże od cioci słyszałam tą historie.

Artykuł i relacje bardzo ciekawe i interesujące.
Awatar użytkownika
Jacmu
Infrańczyk
Posty: 114
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 6:55 pm
Kontakt:

Re: Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: Jacmu »

Ciekawa i bardzo obszerna relacja. Przydałoby się więcej takich, chociaż sam raport jest z 2003 więc kilkuletnie opóźnienie ma :D
świętokrzyski oddział INFRA

Pytania i wątpliwości dot. forum lub serwisu - napisz PW
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: azor »

dlatego że dopiero w 2003 roku otrzymałem sygnał od mieszkańca tej miejscowości, ktory skontkatował nas ze świadkami. Z tego co wiem dawnije okolica cieszyla sie ''złą ' 'sławą ludize z niewyjaśnionych przyczyn mieli się gubić jedna relacja jest nawet opsiana w legendach z tej okolicy.



Jako ciekawostke dodam fakt że 25 -10-2008 roku pięć osób z okolic Świlczy obserowowało około 18-20 czerwowny kul kręcących się wokoło kule tworzyły formację ''choinki''dosnonale symetryczną potem kule zaczeły w miejscu znikac od góry do dołu. Z analizy która nadla trwa wynika iz kule mogły znajdowac sie w okolicy Nockowa - Iwierzyce w tej ostatniej też obserwowano w latach 80 siątych nad polami czerwne kule 2-3 metrowe. Dostałem sygnał że w okolicy Iwierzyc ponoc jest ''diabli kamień'' pasuje to sprawidzć bo głaz faktycznie jest w lesie na wzgórzu.



Druga sprawa to to iz w 2004 roku w Nockowej odkryto piktogram w zbozu około 600 metrów od obserwowanych kul z 87 roku. Teren bardzo ciekawy.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Istotnie ciekawy raport.Pomoże nam w zrozumieniu niektórych rzeczy. :rolleyes:
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: sasquatch »

Jedna z najbardziej interesujących serii obserwacji UFO w Polsce a może i Europie.

Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: azor »

Teraz sobie myśle czy tym ''trójkątnym'' obiektem nie mógł być nie obiekt ale obiekt emitujący promień ? Zdarzenie ciekawe ale bardzo trudne w wyjaśnieniu a nawet analizowaniu az dziw bierze iz tylko kilka osob to obserwowało i nikt inny ale jest to jeden z aspektów ufologii, ktory bardzo mnie interesuje. Na wiosnę wybiorę się odwiedzić tych świadków moze wydarzyło się coś nowego ?
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: Newsman »

Warto powrócić to tej sprawy, bo minęła jej 25. rocznica. Zachęcam do komentowania.



Prezentujemy wywiad ze świadkiem tego wydarzenia nagrany przez Arka Miazgę:



<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/yr4SQndqJvk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>



<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/k_GEls5KIy0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ostatnio zmieniony pn lip 30, 2012 7:29 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: azor »

Tak to jedno z ciekawszych i bardzo nietypowych zdarzeń jakie dokumentował na Podkarpaciu. Przy okazji pozdrawiam z Władysławowo lata tutaj nocami masa lampionów i te dwa światła znad ZM z ubiegłego roku jednak najprawdopodobniej były nimi fotki wyszły mi identycznie.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: Arek 1973 »

Ten przypadek dobrze pokazuje dziwaczność fenomenu ufo , chociaż na początku były te kule co jest jeszcze "normalne" ale ten ekran z zielonymi ludziami w strojach jakby-płetwonurka jest tak samo unikatem jak i dziwny autobusowaty wygląd z Emilcina, lub jak ten przypadek z Rosji gdzie ufici wyglądali jak worki na kartofle.

Raport jest bardzo ciekawy, dobra robota Azor.

Nie przypominam sobie żeby w tym okresie w innych krajach obserwowano coś podobnego.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”