Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: azor »

Ten przypadek czekał na ''mnie'' wiele lat dzieki uprzejmości mojego śp. znajomego poznać tą rodzinę - przypomnę że najprawdopodobniej inne istoty obserwowano w Będzienicy około 1990 roku ale świadek zdecydowanie zaprzeczył tym relacją choc inne osoby mówiły coś innego. Z mojego doświadczenia wiem, że ten człowiek coś przeżył, ale praca w komendzie w Rzeszowie niestety powoduje głęboką amnezję co mogłem zauważyć podczas rozmowy z nim. Nie jestem policjantem ale facet kłamał jak z nut w dodatku śmiejąc się że świadków z Będzienicy/Nockowej opisałem tą wizytę rok temu na moim blogu.



Dodam do tego dwie rzeczy



W miejscu skąd leciał ekran w 2004 roku powstał piktogram zbożowy prawie nieznany tubylcom niestety ja przyjechałem po jego skoszeniu. Ekran potem piktogram + to samo miejsce jest bardzo zastanawiające nawet swego czasu miałem dziwną teorię z tymi zdarzeniami powiązanymi z czasem, ale żadnego na to dowodu nie mam.



W linii prostej od tego CE-3 około 8 km leży Nosówka - tam w 2000 po obserwacji jasnego ekranu (znów ekran) odkryto taki sam piktogram jak w Nockowej. Dość dużo tych podobieństw ?



Gdyby były Ce-3 w Polsce sądzę, że jednak wiedzielibyśmy o takich zdarzeniach widocznie ''Ci'' mają inną strategię niz 20-30 lat temu wobec nas.
Ostatnio zmieniony sob sie 04, 2012 2:13 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Incydenty w Będzienicy-Nockowej (1987)

Post autor: azor »

Jeszcze coś podobnego było w Warszawie na Wolickiej - zauważcie że w tych wymienionych zdarzeniach istoty były wręcz identyczne ? Może nie mam racji ale być może były to cały czas te same ''istoty'' tylko w różnych miejscach naszego kraju. Przedział czasowy też jest zastanawiająco dość krótki - byłem w Chałupach, ale niestety nie odnalazłem tego miejsca pomimo pewnych wskazówek a szkoda powiem Wam, że gdyby to odświeżyć i nagłośnić turystycznie ten mały zakątek byłby niezwykle ciekawy dla turystów ponieważ nikt tam o tym nie wie !



Ciekawe czy w podobnych latach w innych krajach wystąpiły podobne CE-3 w szczegółach jak w Polsce ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”